• Reklama

Xiaomi Mi Notebook Air

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

Re: Xiaomi Mi Notebook Air

Postprzez Krzy$ » poniedziałek, 26 września 2016, 13:23

motiv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakiego klucza. Akurat win10 ma inaczej rozwiazana aktywcje niz win7/8

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Jak ktoś ma legalny kupiony win 8.1, to wpisuje klucz z 8 i powinno aktywować.
Krzy$
AKTYWNY

Pochwały: 4

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez motiv » poniedziałek, 26 września 2016, 13:56

Krzy$ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakiego klucza. Akurat win10 ma inaczej rozwiazana aktywcje niz win7/8

Jak ktoś ma legalny kupiony win 8.1, to wpisuje klucz z 8 i powinno aktywować.

Nie muszisz nic wpisywac system sam odczyta klucz i aktywuje system a tym bardziej ze 8 a 8.1 to praktycznie zadna roznica a szczegolnie dla klucza. Przeciez to dalej 8 tyle ze z poprawkami.
Inna sprawa jest z 10. Tu nie wydobedziesz klucza bo aktywacja jet na innej zasadzie.
Zreszta masz 8/8.1 czy nawet 10 aktywowana na innym pc, laptopie to nawet jak wyviagniesz klucz to nie aktywujesz na innym pc/laptopie.
W laptopach masz oem, wiekszosc ludzi jak kupuje to takze oem bo tansza. Wiec w tym wypadku trzeba doliczyc kwote za system. Chyba ze chcesz jechac na piracie.

Ostatnio edytowano poniedziałek, 26 września 2016, 14:32 przez motiv, łącznie edytowano 1 raz
motiv
AKTYWNY

Pochwały: 8
Ostrzeżenia: 2

Postprzez mrergie » poniedziałek, 26 września 2016, 14:15

Krzy$ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

O ile ma kupioną wersję BOX, niemalże wszyscy klienci co do jednego nieświadomi są różnic w licencjach i kupują Windowsa w wersji OEM, którego to da się przypisać tylko do jednego urządzenia.
To, że ten sam klucz zostanie przyjęty na innym komputerze nie znaczy że jest to legalne a po kilku tygodniach czy maksymalnie miesiącach i tak wywali komunikat o byciu ofiarą fałszywego oprogramowania ;-) Wiem jednak, że dla osoby prywatnej nie ma to znaczenia. Gorzej jak ktoś chce tego używać w pracy bo kontrole chociaż wyjątkowo rzadkie to naprawdę się zdarzają i przy lewym Windowsie można sobie kłopotów sporych narobić.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez Krzy$ » poniedziałek, 26 września 2016, 15:53

Oczywiście że BOX, był okres że można było bardzo tanio kupić.
Krzy$
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez tmk10 » poniedziałek, 26 września 2016, 19:25

No to po co Wam ten laptop za 3 kafle, gdzie musicie dokupić Windowsa, kiedy można kupić nawet mocniejszego, ale marki, która jest w Polsce od lat z Windowsem w cenie lub za jakieś marne grosze, bo OEM? :-)
tmk10
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez motiv » poniedziałek, 26 września 2016, 19:31

tmk10 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No tez sie zastanawiam, zreszta windows to najmniejszy problen a najwiekszy brak gwarancji u nas w PL, gwara rok gdzies w chinach :-) i wiadomo jak to jest, a u nas moze byc i 5 lat :-)
I mowi to fan xiaomi :-) dla mnie zakup bez sensu. Moze jakby w cenie 3tys byl u nas w PL, z gwara i polskim windowsem i apkami blatware xiaomi to bralbym odrazu. A tak to w tej cenie wolalbym jakiegos lenovo lub asus 360.
A napewno jak juz zdecydowalbym sie na zakup w chinach to nie na zakup grupowy z januszami biznesu :-D

motiv
AKTYWNY

Postprzez boruta]] » środa, 28 września 2016, 06:21

motiv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tez nie wiem po co sciagac ten laptop...
Skoro chce go miec i jest taki super hiper, to niech kupuje.
boruta]] napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja nie wiem jak to liczyli, właśnie może mógłby ktoś zrobić takie wyliczenie, bo ja pisałem o kwocie 538 USD :)

Rozmawiałem dziś z XON, oni mają tego laptopa , trzeba się dowiedzieć co i jak u nich przy większej ilości.

Może da się coś taniej, będę dawać znać jak będzie jakaś informacja :)

A czy ktoś ma jakiś inny pomysł skąd go tanio kupić?

A co planujesz kupic dla siebie i dla calej swojej rodziny zeby miec taniej pare dolcow laptopa a vat wiekszy zaplacic B-) ?
No i oczywiscie clo lub jakas inna oplata bo udowodnij celnikowi zakup 5-10 laptopow nie na handel:-)
Jesli myslisz ze znajdziesz jeleni ktorzy specjalnie zamowia grupowo laptopa bo ty masz takie widzimi sie na nie uzasadniony niczym zakuo tego laptopa to sie grubo mylisz. Zreszta widac to po odpowiedziach jak duzo osob zglosilo sie z checia takiej akcji :-)
A nie oszukujmy sie, zeby sprzedawca dal nizszq cene musi sprzedac coanjmniej dla kilku-kilkunastu osob( i nie mysle tu o 2-3 osobach..
No i zeby jakas konkretna obnizka ceny bylq oczywiscie. Nie myslisz ze jak kupi na raz 2-4 osoby opusci Ci 50$ :-)
Grupowe zakupy tutaj przez zupelnie obce osoby z ryzykien duzego vatu i ryzykiem przekretow dla 5-10 dolcow nizszej ceny :-D ?
W dodatku bez systemu tak naprawde windows i gwarancji, bo na co komu chinski system, a laptopy lubia sie psuc. Wysylka i oczekiwanie na naprawe? Bez szans.
A co bie umiesz poszukac na 3-4 sklepach gdzie jest najtaniej i zrobc zakup?
Skoro tak pragniesz tego laptopa i jest taki super czemu nie kupisz w tej cenie? Czdmu nie ryzykujesz przeciez to super cena i super laptop.
No sory nikt Ci nie odda za pol darmo laptopa, ktory w sumie ma tzw podatek za nowosc, oraz kupujac u nas dochodzi przelicznik waluty, vat, brak systemu i gwary.
Zreszta ktory sprzedawca bedzie chcial sje bawic w jakies cyrki zeby ktos mogl taniej kupic :-D. I tak jak ktos planuje zakup tego laptop, to go kupi sam i nie musi kombinowac w jakies dziecinne grupowe zakupy aby cena byla nizsza 10$ na sztuce.Nikt wiekszego upustu nie da a i mysle ze i tyle moze byc problem.
Chcesz hurtowo kupic wieksza ilosc zapraszam na portal alibaba.com tam kupisz nawet 100 na raz.

No ale jakie ty chcesz wyliczenia? Nie umiesz sobie wyliczyc ile wyjdzie laptop?
Nie wiem z jakiego sklepu wziales ta cene ale masz.tu wyliczylem
538$=2096PLN(2149PLN z PAYPALA)(z przelicznika kursu bankowego duzo wiecej) + 472PLN Vat+ 8 PLN Oplata PP + 580 za windows 10.
Czyli 2576PLN + CENA windowsa legalnego
I 2629PLN + cena legalnego system.
Wychodzi bez problemu w granicy 3000.
Rozumie ze mozna jechac na piracie ale bez jaj kupowac laptopa za 2600 bez systemu :-D albo piracic? Porazka.
Policze po kursie najtanszym jaki jest czyli przelewy24

Widać że bardzo po polsku podchodzisz do tematu, jeżeli Cię ten komputer nie interesuje lub zakup jego uważasz za głupotę bo masz do tego prawo to tak napisz a nie dodawaj od siebie że jestem jakimś durniem, który chce cudów obniżek itp. kupować 10 komputerów dla swojej rodziny itd. lub 100 sztuk na alibabie...

Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz a temat jest o laptopie a nie o mnie. Ty mnie tylko obrażasz pisząc w taki sposób więc na przyszłość pomyśl zanim wstukasz coś w forum publiczne...

A jeśli chcesz wiedzieć to kilka osób do mnie napisało PM odnośnie tego zakupu , więc uświadamiam Cię że się mylisz co do tego że nikt tego laptopa nie chce.

Życzę Ci miłego dnia!
boruta]]

Pochwały: 1

Postprzez motiv » środa, 28 września 2016, 07:25

boruta]] napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tez nie wiem po co sciagac ten laptop...
Skoro chce go miec i jest taki super hiper, to niech kupuje.

Ja nie wiem jak to liczyli, właśnie może mógłby ktoś zrobić takie wyliczenie, bo ja pisałem o kwocie 538 USD :)

Rozmawiałem dziś z XON, oni mają tego laptopa , trzeba się dowiedzieć co i jak u nich przy większej ilości.

A czy ktoś ma jakiś inny pomysł skąd go tanio kupić?

A co planujesz kupic dla siebie i dla calej swojej rodziny zeby miec taniej pare dolcow laptopa a vat wiekszy zaplacic B-) ?
No i oczywiscie clo lub jakas inna oplata bo udowodnij celnikowi zakup 5-10 laptopow nie na handel:-)
Jesli myslisz ze znajdziesz jeleni ktorzy specjalnie zamowia grupowo laptopa bo ty masz takie widzimi sie na nie uzasadniony niczym zakuo tego laptopa to sie grubo mylisz. Zreszta widac to po odpowiedziach jak duzo osob zglosilo sie z checia takiej akcji :-)
A nie oszukujmy sie, zeby sprzedawca dal nizszq cene musi sprzedac coanjmniej dla kilku-kilkunastu osob( i nie mysle tu o 2-3 osobach..
No i zeby jakas konkretna obnizka ceny bylq oczywiscie. Nie myslisz ze jak kupi na raz 2-4 osoby opusci Ci 50$ :-)
Grupowe zakupy tutaj przez zupelnie obce osoby z ryzykien duzego vatu i ryzykiem przekretow dla 5-10 dolcow nizszej ceny :-D ?
W dodatku bez systemu tak naprawde windows i gwarancji, bo na co komu chinski system, a laptopy lubia sie psuc. Wysylka i oczekiwanie na naprawe? Bez szans.
Skoro tak pragniesz tego laptopa i jest taki super czemu nie kupisz w tej cenie? Czdmu nie ryzykujesz przeciez to super cena i super laptop.
No sory nikt Ci nie odda za pol darmo laptopa, ktory w sumie ma tzw podatek za nowosc, oraz kupujac u nas dochodzi przelicznik waluty, vat, brak systemu i gwary.
Zreszta ktory sprzedawca bedzie chcial sje bawic w jakies cyrki zeby ktos mogl taniej kupic :-D. I tak jak ktos planuje zakup tego laptop, to go kupi sam i nie musi kombinowac w jakies dziecinne grupowe zakupy aby cena byla nizsza 10$ na sztuce.Nikt wiekszego upustu nie da a i mysle ze i tyle moze byc problem.
Chcesz hurtowo kupic wieksza ilosc zapraszam na portal alibaba.com tam kupisz nawet 100 na raz.

No ale jakie ty chcesz wyliczenia? Nie umiesz sobie wyliczyc ile wyjdzie laptop?
538$=2096PLN(2149PLN z PAYPALA)(z przelicznika kursu bankowego duzo wiecej) + 472PLN Vat+ 8 PLN Oplata PP + 580 za windows 10.
Rozumie ze mozna jechac na piracie ale bez jaj kupowac laptopa za 2600 bez systemu :-D albo piracic? Porazka.

Tak widze jak wala dzwiami i oknami po tego laptopa, a skoro tak chca i na pw pisza to po co wogole pytasz o chetnych? Niech kupia z Toba w tej super obnizce bo grupowy zakup. Poprostu kolego piszesz bajki i tyle.Napaliles sie jak kiedys koles na mi tv3 i zadnego argunenty do niego nie trafialy, niby kasa nie grala roli ale i tak nie kupil, pisal o tym i pisal :-) .Najpierw rozmawiales z innym chinczykiem teraz z xonem i co? Kazdy moze napisac :-) do xona, kazdy moze pogadac ze "znajomym" chinczykiem. Nikogo nie obrazam, prosta rzecz powazne forum, powazni ludzie to i tak piszmy a nie szukasz jakis dziwnych obejsc.
Ja piszę konkrety, ty za to jakies wywody..
Sory taniej nie kupisz bo musialbys uzbierac z 50 osob aby miec relatywnie taniej. Druga sprawa zeby te 50 osob zgodzilo sie tak zakupic, sory ktos Ci napisze, ja bylbym chetny i liczysz taka osobe? Ja tez bylbym chetny na tego laptopa, ale czy oznacza ze go kupie?
Rzeczywistosc zwerifikuje ilu masz chetnych na zakup grupowy.
Dwa ceny sa wszedzie podobne, bo to nowosc i nie spadnie Ci nagle 100$.
Nikogo nie obrazam.
Chyba, ze zamierzasz jeszcze tak z 6 msc pisac o tym, ze chcesz kupic i ze szukasz chetnych i ze znowu z kims rozmawiales to i cena sama w sposob naturalny spadnie....
Ale zadales pytanie, bylo napisac jestem 100% zainteresowany zakupem, jest gdzies taniej 10-20$ albo ma ktos kod? I bym na Twoim miejscu kupil, a popatrz ile kupujesz juz tego laptopa... Jak ktos zamierza naprawde kupic dana rzecz to nie pisze o tym msc w watku na forum a poprostu to kupuje. Sam tez stwierdziles ze nie ma chetnych na zakup grupowy, a nagle dalej swtierdzasz ze sa :-D ?

To czemu nie kupujecie jak dogadales sie z chinczykiem a teraz i z xonem :-D
Nikogo nie obrazam, wyrazilem swoje zdanie na temat bezsensu zakupu tego laptopa.
No i u xona ktos kupil tego laptopa juz. Widac zamiast pisac 1000 postow, kupil i po sprawie. Bedzie sie cieszyl z zakupu, albo juz sie cieszy, a Ty bedziesz jeszcze pol roku szukal ofert..

Edit.
Zrobilem rozeznanie w najbardziej popularnych sklepach jakie ceny i jakie warunki zakupu tego laptopa, czego ty niebuczyniles najwidoczniej.Nie wiem z jakiego sklepu wziales 538USD, ale skoro podales to podaj zrodlo i feedback i opinie o sklepie.

Skoro chciales konkrety to masz:

Xiaomi Mi Air NoteBook 12,5 inch

1.Everbuying.net

http://www.everbuying.net/product1207836.html

649,39$

2. geekbuying.com

http://www.geekbuying.com/item/Original ... 69999.html

608,99$

3.banggood.com

http://www.banggood.com/Xiaomi-Laptop-I ... 41729.html

599,99$

4. ibuygou.com

https://www.ibuygou.com/p-mi-air-125-in ... -8508.html

628$

5. xon24 na allegro

http://allegro.pl/xiaomi-mi-notebook-ai ... 15611.html

2549,00 zł

6. gearbest.com

http://www.gearbest.com/laptops/pp_425390.html?wid=21

595.90$

7.  tomtop.com

http://www.tomtop.com/tablet-pc-54/p-p1564s-us.html

597.99 $

Wszystkie laptopy tylko rok gwarancji realizowany w chinach! Wszystkie laptopy windows chiński lub windows angielski/polski nie aktywowany bez licencji czyli dodatkowo trzeba doliczyć na nowy windows kasę. Chyba, że będziemy jechać na chińskim albo piracie, co jest bezsensem płacić i mieć pirata..

We wszystkich sklepach nie gwarantują ubezpieczenia od vat, gdzie przy tych rozmiarach paczki i zawartości 99% vat. Oczywiście można zamówić jakimś kurierem np. dhl, gdzie jest naliczany śmieszny vat, ale przy tc wymiarach i wadze, przesyłka kurierem będzie odpowiednio droga no i oczywiście 100% vat( co z tego, że pewnie mniejszy, jak wyjdzi podobnie jak free shipping i vat z uc)

Ja biorę pod uwagę przesyłke, free shipping i pocztę polską oraz vat(oczywiście jakimś cudem możemy nie tafić na vat)

Kurs USD na wrzesień UC = 3.8174 Vat23% Opłata PP 8zl

Kurs brany  przelewy24 na dziś 3,89 a z paypal 3,9834 , kursy bankowe wyższe oraz często prowizja banku. Policzyłem dla najtańszej dla przelewy24, ale praktycznie nikt nie oferuje tej formy płatności, więc trzeba wziąć kurs dolara paypal lub bankowy..

2519,23zł + 578zł vat + 8zł PP + cena za windowsa….

2363,96zł + 543zł vat + 8zł PP +  j/w

2325,14zł + 535zł vat + 8zł PP +  j/w

2437,71zł + 558zł + 8zł PP +  + j/w

2549zł + 586zł vat + 8zł PP +  j/w

2309,62zł + 527zł vat + 8zł PP +  j/w

2317,38zł + 531zł vat + 8zł PP +  j/w

posumowanie odpowiednio(ceny zanizone od 1-4zł-już zaokraglalem w dol)

3097,23zł+ windows(licencja)

2914,96zł + j/w

2868,14zł + j/w

3003,71zł + j/w

3143zł + j/w

2844zł + j/w

2856,38 + j/w

Ja w odróżnieniu od Ciebie, poszukałem ofert i sprawdzilem ceny, przeliczyłem dokładnie jaka jest realna cena, jakie plusy i minusy zakupu. Niebrałem po uwagę aliexpress.com bo pewnni sprzedawcy tak naprawdę nie mają laptopa od Xiaomi, a sporo ryzykujmey za taką kwotę. Tym bardziej w zakupach grupowych….

Oczywiscie mamy wolnosc i kazdy zrobi jak chce, jesli ktos nie liczy sie z kasa(dobrze zarabiajacych mamy sporo w naszym kraju) i brak prawdziwej gwary u nas nie jest dla niego problemem a jest fanboyem xiaomi i ten laptop mega mu sie podoba to i tak kupi za taka cene i zaplaci vat i nie bedzie marudzil, ale wlasnie nie bedzie kombinowal tylko poprostu kupi i juz...

motiv
AKTYWNY

Postprzez boruta]] » środa, 28 września 2016, 13:30

A czy ktoś ma jakiś inny pomysł skąd go tanio kupić?[/quote]

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk[/quote]

Tak widze jak wala dzwiami i oknami po tego laptopa, a skoro tak chca i na pw pisza to po co wogole pytasz o chetnych? Niech kupia z Toba w tej super obnizce bo grupowy zakup. Poprostu kolego piszesz bajki i tyle.Napaliles sie jak kiedys koles na mi tv3 i zadnego argunenty do niego nie trafialy, niby kasa nie grala roli ale i tak nie kupil, pisal o tym i pisal :-) .Najpierw rozmawiales z innym chinczykiem teraz z xonem i co? Kazdy moze napisac :-) do xona, kazdy moze pogadac ze "znajomym" chinczykiem. Nikogo nie obrazam, prosta rzecz powazne forum, powazni ludzie to i tak piszmy a nie szukasz jakis dziwnych obejsc.
Ja piszę konkrety, ty za to jakies wywody..
Sory taniej nie kupisz bo musialbys uzbierac z 50 osob aby miec relatywnie taniej. Druga sprawa zeby te 50 osob zgodzilo sie tak zakupic, sory ktos Ci napisze, ja bylbym chetny i liczysz taka osobe? Ja tez bylbym chetny na tego laptopa, ale czy oznacza ze go kupie?
Rzeczywistosc zwerifikuje ilu masz chetnych na zakup grupowy.
Dwa ceny sa wszedzie podobne, bo to nowosc i nie spadnie Ci nagle 100$.
Nikogo nie obrazam.
Chyba, ze zamierzasz jeszcze tak z 6 msc pisac o tym, ze chcesz kupic i ze szukasz chetnych i ze znowu z kims rozmawiales to i cena sama w sposob naturalny spadnie....
Ale zadales pytanie, bylo napisac jestem 100% zainteresowany zakupem, jest gdzies taniej 10-20$ albo ma ktos kod? I bym na Twoim miejscu kupil, a popatrz ile kupujesz juz tego laptopa... Jak ktos zamierza naprawde kupic dana rzecz to nie pisze o tym msc w watku na forum a poprostu to kupuje. Sam tez stwierdziles ze nie ma chetnych na zakup grupowy, a nagle dalej swtierdzasz ze sa :-D ?

To czemu nie kupujecie jak dogadales sie z chinczykiem a teraz i z xonem :-D
Nikogo nie obrazam, wyrazilem swoje zdanie na temat bezsensu zakupu tego laptopa.
No i u xona ktos kupil tego laptopa juz. Widac zamiast pisac 1000 postow, kupil i po sprawie. Bedzie sie cieszyl z zakupu, albo juz sie cieszy, a Ty bedziesz jeszcze pol roku szukal ofert..

Edit.
Zrobilem rozeznanie w najbardziej popularnych sklepach jakie ceny i jakie warunki zakupu tego laptopa, czego ty niebuczyniles najwidoczniej.Nie wiem z jakiego sklepu wziales 538USD, ale skoro podales to podaj zrodlo i feedback i opinie o sklepie.

Skoro chciales konkrety to masz:

Xiaomi Mi Air NoteBook 12,5 inch

1.Everbuying.net

http://www.everbuying.net/product1207836.html

649,39$

2. geekbuying.com

http://www.geekbuying.com/item/Original ... 69999.html

608,99$

3.banggood.com

http://www.banggood.com/Xiaomi-Laptop-I ... 41729.html

599,99$

4. ibuygou.com

https://www.ibuygou.com/p-mi-air-125-in ... -8508.html

628$

5. xon24 na allegro

http://allegro.pl/xiaomi-mi-notebook-ai ... 15611.html

2549,00 zł

6. gearbest.com

http://www.gearbest.com/laptops/pp_425390.html?wid=21

595.90$

7.  tomtop.com

http://www.tomtop.com/tablet-pc-54/p-p1564s-us.html

597.99 $

Wszystkie laptopy tylko rok gwarancji realizowany w chinach! Wszystkie laptopy windows chiński lub windows angielski/polski nie aktywowany bez licencji czyli dodatkowo trzeba doliczyć na nowy windows kasę. Chyba, że będziemy jechać na chińskim albo piracie, co jest bezsensem płacić i mieć pirata..

We wszystkich sklepach nie gwarantują ubezpieczenia od vat, gdzie przy tych rozmiarach paczki i zawartości 99% vat. Oczywiście można zamówić jakimś kurierem np. dhl, gdzie jest naliczany śmieszny vat, ale przy tc wymiarach i wadze, przesyłka kurierem będzie odpowiednio droga no i oczywiście 100% vat( co z tego, że pewnie mniejszy, jak wyjdzi podobnie jak free shipping i vat z uc)

Ja biorę pod uwagę przesyłke, free shipping i pocztę polską oraz vat(oczywiście jakimś cudem możemy nie tafić na vat)

Kurs USD na wrzesień UC = 3.8174 Vat23% Opłata PP 8zl

Kurs brany  przelewy24 na dziś 3,89 a z paypal 3,9834 , kursy bankowe wyższe oraz często prowizja banku. Policzyłem dla najtańszej dla przelewy24, ale praktycznie nikt nie oferuje tej formy płatności, więc trzeba wziąć kurs dolara paypal lub bankowy..

2519,23zł + 578zł vat + 8zł PP + cena za windowsa….

2363,96zł + 543zł vat + 8zł PP +  j/w

2325,14zł + 535zł vat + 8zł PP +  j/w

2437,71zł + 558zł + 8zł PP +  + j/w

2549zł + 586zł vat + 8zł PP +  j/w

2309,62zł + 527zł vat + 8zł PP +  j/w

2317,38zł + 531zł vat + 8zł PP +  j/w

posumowanie odpowiednio(ceny zanizone od 1-4zł-już zaokraglalem w dol)

3097,23zł+ windows(licencja)

2914,96zł + j/w

2868,14zł + j/w

3003,71zł + j/w

3143zł + j/w

2844zł + j/w

2856,38 + j/w

Ja w odróżnieniu od Ciebie, poszukałem ofert i sprawdzilem ceny, przeliczyłem dokładnie jaka jest realna cena, jakie plusy i minusy zakupu. Niebrałem po uwagę aliexpress.com bo pewnni sprzedawcy tak naprawdę nie mają laptopa od Xiaomi, a sporo ryzykujmey za taką kwotę. Tym bardziej w zakupach grupowych….

Oczywiscie mamy wolnosc i kazdy zrobi jak chce, jesli ktos nie liczy sie z kasa(dobrze zarabiajacych mamy sporo w naszym kraju) i brak prawdziwej gwary u nas nie jest dla niego problemem a jest fanboyem xiaomi i ten laptop mega mu sie podoba to i tak kupi za taka cene i zaplaci vat i nie bedzie marudzil, ale wlasnie nie bedzie kombinowal tylko poprostu kupi i juz...

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk[/quote]

Jestem Ci bardzo wdzięczny za tą analizę, jest super naprawdę, widać że masz dużą wiedzę na temat rynku produktów chińskich. Jednak sposób w jaki piszesz jest problemem, piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia, typu moja rodzina czy ludzie , którzy do mnie napisali ( 4 osoby ) , odnosisz się że ktoś kupił i nie gada nic tylko kupuje i chwała mu za to ale ja tak nie chcę, bo chcę dokonać najlepszego możliwego zakupu i mam do tego prawo. Twoje zdanie jest odmienne od mojego i to jest ok jak najbardziej, jednak mnie obraziłeś, uderzyłeś też w moją rodzinę i innych ludzi, którzy są na tym forum? Dlaczego? Sam się zastanów, ja uważam temat za zamknięty.

Co do ceny, którą podałem to jest cena od gościa od którego kupiłem już wiele produktów i tak jest to sklep na aliexpresie, jednak ceny , które podałem nie są tam dostepne bo dostałem je bezpośrednio od niego.

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Pozdrawiam Was!
boruta]]

Pochwały: 1

Postprzez motiv » środa, 28 września 2016, 13:55

Haha ja nie rozumie i nie mam pojecia?
Popatrz na Twoje tu wypowiedzi.
Podalem Ci ceny i linki do aukcji i sklepow(zajelo mi to az 5minut)
Ceny sa od 596$ do około 655$.
Ty masz mozliwosc kupienia za 538$! Czyli az 60-120$ mniej w porownaniu do innych sprzewcow i sklepow.
I dalej szukasz gdzie taniej? Pytasz xona24 o cene gdzie na aukcji na allegro ma 2549zł czyli około 650-655$ :-D.
Aha czyli majac super pewnego sprzedawce chinskiego z oferta prosto od niego piszesz do xona ktory sprzedaje prawie 120$ drozej?
Ciekawe ile musialby xon sprzedac tych laptopow w jednym czasie aby dal upust powyzej 120$-130$ na sztuce aby sie jemu oplacalo :-)
Kolejna sprawa poprosilem Ci o link do aukcji/sklepu gdzie mozna kupic xiaomi w takiej cenie! Nie podales linka nawet do sprzedawcy ani do sprzedawanego przedmiotu.
Okej cena tylko dla Ciebie, ale ok pokaz mi ktora to oferta z aliexpress, pokaz jego sprzedaz.
Dlaczeo inni maja ufac komus kto nie podaje, zrodel, dlaczego ma ktos Ci wierzyc? Sory same sprzecznosci w Twojej wypowiedzi.
Poczawszy od tego ze majac super oferte szukasz dalej u sprzedawcy gdzie przebitka jest prawie na 120$ :-) nie podajesz nawet linku do aukcji, sklepu na ali... Juz o tym ze sprawdzenie cen w innych sklepach zajmuje doslownie 5 minut a ty pytasz gdzie taniej?
Serio, myslisz ze nie ma tu myslacych trzezwo ludzi?
Ja tez moge napisac ze mam caly sztab zaufanych chinczykow od ktorych robie zakupy od lat i mam prosto ofrte od nivh ze dostane laptopa za 100$ i przywioza to mi za free jak wpadna do mnie na herbatke :-D . Tak samo jak Ty tu wciskasz.
U gdzie napisalem cos zlego o Twojej rodzinie i znajomych? Odnosze sie do Twoich wypowiedzi tylko. Dla mnie bezsens branie pod uwage zakup z Toba. Wole przeplacic niz ryzykowac spora kwote. Z twojej strony zero konkretow a same sprzecznosci.
Dla mnie takze temat zamkniety, powiedzialem co mam powiedziec i nikogo o nic nie oskarzam ani nie obrazam! Ani nir mialem tego na celu. Ale skoro oferujesz cos to podawaj konkrety a tego brak, za to duzo niejasnosci, sprzecznosci i niedomowien!
Dlaczego ktos ma Ci wierzyc na slowo...
No i raz piszesz 538€ a raz 538USD ? Jest roznica 538€ to okolo 605$!
Wiec jak 538€ to zadna jakas specjalna oferta, podalem 3 oferty taniej pare $ takze z pewnych sklepow, bez potrzeby ofert prywatnych :-) i zakupu grupowego.

Sam juz nie wiesz tak naprawde o czym piszesz i chyba nie wiesz jaka jest cena tego laptopa....
Tak czy tak cena laptopa oscyluje w granicy 3000PLN, zakup windowsa,licencji oraz pseudo gwarancja w chinach rok.
Milego dnia i udanych zakupow. Powodzenia.

motiv
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Jaki tablet kupić ?