• Reklama

Xiaomi Mi Note/Xiaomi Mi Note Pro

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Xiaomi Mi Note/Xiaomi Mi Note Pro

Postprzez wezykowski » wtorek, 5 maja 2015, 15:52

Czy ktoś z Was posiada Xiaomi Mi Note lub Xiaomi Mi Note Pro. Chciałbym poznać Wasze wrażenia z użytkowania tego telefonu.
wezykowski

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xiaomi Mi Note/Xiaomi Mi Note Pro

Postprzez Pirzu » wtorek, 26 maja 2015, 01:23

jakie pytania? :P :)
Pirzu

Pochwały: 19

Postprzez wezykowski » wtorek, 26 maja 2015, 10:38

Wszystko mnie ciekawi.
Jak spisuje się w codziennym użytkowaniu? Jakość zdjęć, jakość muzyki? Jak długo trzyma bateria bez ładowania? Jak działa system (zdarzają się jakieś lagi? zacięcia?)? Czy dualsim jest w wersji active?
wezykowski

Postprzez olej2000 » wtorek, 15 września 2015, 00:25

Hej chciałbym kupić dokładnie ten telefon z linku

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefo ... m-2gb.html

Możecie go polecić? Żona nie gra w gry, bardziej płynność internetu oraz faceboka i czas baterii się liczy.

Aero2 będzie działać??

Google play oraz synchronizacje z kontem google da rade zrobić??

Z gory dzieki:))
3210->3310->t65->x7->k800i->wave->xperiaT->Meizu m1 note
olej2000

Postprzez andrzejek52 » czwartek, 24 września 2015, 16:17

Jak na razie mogę telefon (Mi Note czarny) polecić z czystym sumieniem. Mam go co prawda dopiero 2 tyg. ale z dnia na dzień poznajemy się lepiej i uważam go za na prawdę świetny sprzęt. Używam go głównie do rozmów,sms,internetu i czasem zagram w Temple Run Oz (na razie tylko w tę grę). Poprzednio miałem Meizu MX4,który też był świetny ale oddałem go żonie bo swój utopiła :evil: . Aparat robi b.dobre jak dla mnnie zdjęcia i po mału też go oswajam. W Antutu szału nie ma ale nie jest też źle - w porównaniu do poprzedniego MX4 który miał raz ok.54 tys. - najwięcej pokazał mi 44020. Podczas dłuższej gry (ok.30 min) robi się ciepły ale to chyba normalne. Urzekł mnie swoim wyglądem już wcześniej ale dopiero po rozpakowaniu widać całe jego piękno.Przyjemnie leży w dłoni pomimo swoich 5,7 cali. MIUI 7 też mi pasuje i jego obsługa nie sprawia problemu. Jest zupełnie odmienny od Flyme w MX4 i wydaje mi się, że bardziej przyjazny. Ale to moje subiektywne odczucie. Na razie jedynym minusem (o którym wcześniej wiedziałem) to jego śliski tył. Trzeba na prawdę uważać aby nie wyśliznął się z dłoni lub z jakiejś nierówności na której leży. Ale to kwestia uwagi i będzie ok. Jednym słowem telefon wart uwagi :lol:
andrzejek52

Postprzez andrzejek52 » czwartek, 24 września 2015, 16:55

@Tlasky, masz zupełną rację ;-) Chwila nieuwagi i mimo gg3 i metalowej obudowy może być krucho :mrgreen:
andrzejek52

Powrót do Xiaomi