• Reklama

Xiaomi Mi Note 2 Pro z 8GB RAM i zakrzywionym ekranem?

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Xiaomi Mi Note 2 Pro z 8GB RAM i zakrzywionym ekranem?

Postprzez marx » 21 wrz 2016, o 11:53

Xiaomi Mi Note 2 Pro z 8GB RAM i Androidem 7? Już w przyszły tygodniu zadebiutować może Mi Note 2 z podwójną kamerą tylną, zakrzywiony wyświetlaczem oraz z8GB pamięci RAM i Androidem 7.0. W sieci pojawił się nawet zrzut ekranu potwierdzający 8GB pamięci wewnętrznej i procesor Snapdragon 821.
http://gadzet.telchina.pl/xiaomi-mi-note-2-pro/
2 nowe telefony Xiaomi zaprezentowane zostaną w przyszłym tygodniu, chińskie media sugerują że jeden telefon będzie posiadał aż 8GB RAM.

Obrazek
Oczekuje się, że 27 września Xiaomi zaprezentuje dwa nowe telefony, spekuluje się że może to być Xiaomi Mi5s lub większy Xiaomi Mi5s Plus albo Mi Note 2 Pro. Mi5S będzie szybszą wersją obecnego MI5 i dostanie nowy ultradźwiękowy skaner linii papilarnych.

Niektóre media sugerują że Mi Note 2 otrzyma podwójną kamerę tylną, zakrzywiony wyświetlacz oraz 8GB pamięci RAM i Androida 7.0.W sieci pojawił się nawet zrzut ekranu potwierdzający 8GB pamięci wewnętrznej i procesor Snapdragon 821. przypomnę że dziś ma odbyć się prezentacja LeEco Pro 3 z 8GB RAM , snapdragonem 821 i aż 5000mAh.

Można zaobserwować pozytywne zmiany u chińskiego producenta telefonów Xiaomi, po załamaniu sprzedaży telefonów jaki wystąpił w drugiej połowie zeszłego roku i pierwszej tego roku, firma próbuje zahamować spadkowy trend. Pierwszym pozytywnym objawem jest zmiana stylistyki w projektowaniu telefonów, a także zastosowane nowe technologie jak podwójna tylna kamera czy wyświetlacz OLED. Teraz mówi się o 8GB RAM i zakrzywionym ekranie. Gdy to się potwierdzi to Xiaomi będzie produkowało telefony nie odbiegające technologicznie od chińskiej czołówki producentów. A warto wiedzieć że Azjaci uwielbiają nowości technologiczne. Firma Vivo produkująca od początku tego roku telefon z zakrzywionym ekranem AMOLED wybiła się na drugiego producenta telefonów w chinach, Xiaomi obecnie jest na 5 pozycji za Huawei, Vivo, OPPO, i Lenovo/Motorola/ZUK.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Za 6 dni zobaczymy które z tych informacji okazały się prawdziwe,osobiście nie wierzę w te wszystkie nowości, ale coś na pewno z nowości zobaczymy. co to będzie waszym zdaniem?
Tymczasem możecie przeczytać recenzję Xiaomi Redmi Pro z wyświetlaczem OLED i podwójna kamerą, lub obejrzeć test Wideo Redmi Pro

marx
Administrator

Pochwały: 206

Reklama

Re: Xiaomi Mi Note 2 Pro z 8GB RAM i zakrzywionym ekranem?

Postprzez Dablju » 21 paź 2016, o 19:49

Dziwne że na forum cisza o tym telefonie - już we wtorek 25.10 będzie miał swoją premierę. W sieci pojawiają się już pierwsze zdjęcia telefonu i wiele wskazuje także że poniższa specyfikacja okaże się prawdą:
- ekran 5,7" QHD AMOLED
- dwa aparaty: główny 23MP IMX318 i pomocniczy 12MP IMX378 (oba od Sony)
- procesor Snapdragon 821
- dwie wersje pamięci - 4/64 GB i 6/128 GB
- bateria 4100 mAh z Quick Charge 3.0
- USB typu C
Przewidywana cena to 2799 yuan za wersję 4/64 (ok 415$/1650 zł), 2999 za wersję 6/64 (ok. 445$, 1800 zł)
Poniżej rendery

Obrazek
Obrazek

Oraz rzekome zdjęcia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dablju
VIP

Pochwały: 35

Postprzez szymi » 21 paź 2016, o 19:59

no ale o czym tu gadać? wstawiasz w poście dwa niepodobne urządzenia i co? wyjdzie, będzie wiadomo jak wygląda, jakie ma parametry itp. wtedy można dyskutować
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Ostrzeżenia: 1

Postprzez leoxxx » 21 paź 2016, o 20:41

Niech go wreszcie pokazują bo 5s to porażka, chociaż teraz obawiam się, że z note 2 będzie podobnie.
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26

Postprzez Dablju » 21 paź 2016, o 20:57

szymi napisał(a):no ale o czym tu gadać? wstawiasz w poście dwa niepodobne urządzenia i co? wyjdzie, będzie wiadomo jak wygląda, jakie ma parametry itp. wtedy można dyskutować

Bo do premiery zostało kilka dni? No i to Xiaomi, obok Leeco najpopularniejsza chińska marka na tym forum.
Dablju
VIP

Pochwały: 35

Postprzez szymi » 21 paź 2016, o 21:05

Dablju napisał(a):
szymi napisał(a):no ale o czym tu gadać? wstawiasz w poście dwa niepodobne urządzenia i co? wyjdzie, będzie wiadomo jak wygląda, jakie ma parametry itp. wtedy można dyskutować

Bo do premiery zostało kilka dni? No i to Xiaomi, obok Leeco najpopularniejsza chińska marka na tym forum.

nie róbmy z forum pudelka, piszesz o telefonie z 2 aparatami potem wklejasz zdjęcia z jednym aparatem, może ogarnij się? to że niebawem premiera nie znaczy żeby tworzyć jakieś niskiej jakości plotki
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Ostrzeżenia: 1

Postprzez ra-vau » 21 paź 2016, o 21:56

Jw. Byl news, niema sensu go do momentu premiery powielać, bo rendery sa fanowskie czy zdjecia sa prototypu - wystarczy cofnac miesiac, czy dwa wstecz, by zobaczyc wycieki nt mi5s oraz koncowa wersje :)
Opcja zakrzywionym ekranem, malo prawdopodobna, bo kto by go dostarczyl? Jedynie lg chyba... Oraz watpie by dali baterie tak duza, oni lubia okroic flagowca z czegos :)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 112

Postprzez tpawel » 21 paź 2016, o 22:23

Tu się mylisz bo dziś na tweeterze xiaomi wrzucalo zapowiedź że ekran będzie obustronnie zakrzywiony i zapraszają na 25ego. To oficjalny profil

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 54

Powrót do Nowości