• Reklama

Xiaomi Mi Note 2 już 5 listopada

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Xiaomi Mi Note 2 już 5 listopada

Postprzez marx » 5 paź 2015, o 12:08

Do sieci wycieka coraz więcej informacji o Xiaomi Mi Note 2. Mija rok od premiery Xiaomi Mi Note, w ciągu najbliższych miesięcy możemy spodziewać się następcy.
Obrazek

Nowy model będzie wyposażone w wysokiej klasy 5,7 calowy wyświetlacz w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Nic nie wiadomo na temat gniazda kart microSD.

Do tej pory spekulowało się, że Xiaomi Mi Note 2 będzie napędzany procesorem Qualcomm, na wyposażeniu będzie też skaner linii papilarnych i 16 megapikselowa kamera. Ponadto, można spodziewać się najnowszego systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow nakładka MIUI . Nie zabraknie też wsparcia 4G LTE.

Xiaomi Mi Note 2 ma podobno być napędzany przez najnowszy chipset Qualcomm Snapdragon 820. Ten nowy układ ma być ratunkiem firmy po porażce z procesorem Snapdragon 810.W przecieków wiadomo że telefon może zadebiutować już 5 listopada i jest prawdopodobne, że będzie kilka wersji urządzenia. Model, który możemy zobaczyć w listopadzie może być zasilany przez Mediatek w Helio X20 MT6797. Xiaomi może wydać wariant ze Snapdragonem 820 jakiś czas później, gdy chipset będzie już dostępny.

Oczekuje się również, że Xiaomi Mi Note 2 będzie posiadał metalową obudowę.

Tak czy inaczej, Xiaomi Mi Note 2 będzie potężnym smartfonem, na razie nie wiadomo ile zapłacimy na aliexpress lub w innych chińskich sklepach. Możemy być pewni że cena będzie atrakcyjna.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Xiaomi Mi Note 2 już 5 listopada

Postprzez Bezi » 29 paź 2015, o 20:33

Juz nie mogę sie doczekać.
Bezi

Telefon:: Meizu MX4 Pro
ROM: 4.4

Powrót do Xiaomi