• Reklama

Xiaomi Mi Max

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Xiaomi Mi Max

Postprzez herbatkowy » niedziela, 13 listopada 2016, 23:09

Szukając w google w jednym źródle pisze że jest a w drugim że nie ma. Na aliexpress wersja international nie posiada 800mhz więc nie wiem już która wersja ma...
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO
herbatkowy

Pochwały: 7

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez moth » niedziela, 13 listopada 2016, 23:15

nie posiada
moth
AKTYWNY

Pochwały: 10
Ostrzeżenia: 1

Postprzez davneson » poniedziałek, 14 listopada 2016, 08:30

Jak z wielkością tego telefonu , nie przeszkadza wam że do kieszeni nie wejdzie ?

wyklepane z telefonu x mi note
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez herbatkowy » poniedziałek, 14 listopada 2016, 20:53

Znam ludzi dla których telefon 5 calowy jest zbyt duży i twierdzą że w kieszeń nie wejdzie, więc to kwestia subiektywna.

Co do telefonu, czy ma 2x nano sim czy 1x micro i 1x nano? W necie różne są o tym informacje i to w dodatku jakieś cuda wycinanki czipów, czy w tym telefonie żeby używać microsd trzeba używać nano sim?
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO
herbatkowy

Pochwały: 7

Postprzez pete67 » poniedziałek, 14 listopada 2016, 22:40

kupiłem dla kogoś kto zrezygnował i wreszcie to sprzedałem.
Powiem tak.
Kamerka słabsza niż w RMN3Pro - zdecydowanie.
wyajnosć na podobnym poziomie
wizualnie jest OK choć nie cierpie białych przodów.
Wielkość - nooo... wielki, do kieszeni może i wejdzie ale stosunek grubości ustrojtwa do powierzchni jest tak inny ( cienki) że miałem wrażenie że jest strasznie delikatny, podatny na uszkodzenia typu złamanie itd....
krawędzie też b delikatne z racji aluminiowej obudowy, położyłem na stole u już delikatny ślad na krawędzi.
kolejna rzecz na minus... Przeraźliwie długo się uruchamiał! w porównaniu do R?Mn3P jakieś 20-30% dłużej alb o i lepiej.
reszta czyli GPS jakość rozmów ekran itd... porównywalny do rmn3p w zasadzie w 99%
Oczywiście to subiektywna ocena.
Byłem zawiedziony bo nie wiedzieć czemu oczekiwałem czegoś na kształt MiNote :) (wizualnie)
teraz podkuiłem uszy po sobie... :)
I zaczekam kilka kilkanaście tyg i kupie sobie Mi5.
i ten mam nadzieje na rok mi styknie :)
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez kulinski » środa, 16 listopada 2016, 10:18

Mam już 2 miesiąc i uwielbiam go za wielkość ekranu i baterię. Aparat jest w porządku - nie urywa, ale także nie jest powodem do wstydu. Jak chcę lepsze zdjęcie to sięgam po aparat. Wzornictwo na bardzo dobrym poziomie - jest szalenie ładny. O wytrzymałości się nie wypowiem, bo zawsze mam na nim szkło i etui (15 zł z wysyłką na allegro za komplet). 6.44 cala przy osobie mierzącej 160cm wygląda zabawnie, ale przy moich 190cm jest zwyczajnie.

Jak mówiłem - ekran i bateria. Wszystkie redmi, noty traktuję w taki sam sposób. Różnią się trochę bebechami, ale dla różnice w działaniu nie mają znaczenia. I tak już każdy z nich działa płynnie. Kolejnym po Maxie będzie Mix, tylko czekam aż cena pójdzie w dół.
kulinski

Postprzez pete67 » środa, 16 listopada 2016, 16:39

kulinski napisał(a):Mam już 2 miesiąc i uwielbiam go za wielkość ekranu i baterię. Aparat jest w porządku - nie urywa, ale także nie jest powodem do wstydu. Jak chcę lepsze zdjęcie to sięgam po aparat. Wzornictwo na bardzo dobrym poziomie - jest szalenie ładny. O wytrzymałości się nie wypowiem, bo zawsze mam na nim szkło i etui (15 zł z wysyłką na allegro za komplet). 6.44 cala przy osobie mierzącej 160cm wygląda zabawnie, ale przy moich 190cm jest zwyczajnie.

Jak mówiłem - ekran i bateria. Wszystkie redmi, noty traktuję w taki sam sposób. Różnią się trochę bebechami, ale dla różnice w działaniu nie mają znaczenia. I tak już każdy z nich działa płynnie. Kolejnym po Maxie będzie Mix, tylko czekam aż cena pójdzie w dół.

ile czasu u Ciebie trwa reset?
pete67
AKTYWNY

Postprzez Mad_MAX » czwartek, 17 listopada 2016, 23:45

kulinski napisał(a):Kolejnym po Maxie będzie Mix, tylko czekam aż cena pójdzie w dół.

Dokładnie to samo zrobię :)
HTM H9001 -> Star N8000 -> Star N9800 -> Elephone P8 Pro -> Lenovo K3 Note -> Xiaomi Mi MAX :)
Mad_MAX
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez Rafal1435 » sobota, 26 listopada 2016, 17:33

Mad_MAX napisał(a):
kulinski napisał(a):Kolejnym po Maxie będzie Mix, tylko czekam aż cena pójdzie w dół.

Dokładnie to samo zrobię :)

Ja czekam na jakiegoś mixa ale nano wtedy zmienię mi5 ;)
Rafal1435
VIP

Ostrzeżenia: 1

Postprzez czejenix » czwartek, 1 grudnia 2016, 12:55

Witam. Moze ktos opisac jak dziala lte na tym telefonie? Mam tel w orange i nie wiem czy tel nie bedzie lapal lte czy bedzie problem z zasiegiem przez brak pasma 800.
czejenix

Postprzez tpawel » czwartek, 1 grudnia 2016, 13:41

Zależy gdzie mieszkasz. Na 80% nie będziesz miał problemu z LTE

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 39

Postprzez czejenix » czwartek, 1 grudnia 2016, 13:53

tpawel napisał(a):Zależy gdzie mieszkasz. Na 80% nie będziesz miał problemu z LTE

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Dzieki za szybka odpowiedz. Mieszkam w lubelskim, na obecnym telefonie nie mialem zadnych problemow. Nie wiem w czym ten caly problem z lte 800? Sa miejsca gdzie bedzie tylko nadajnik 800 czy chodzi o cos innego?
czejenix

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xiaomi