• Reklama

Xiaomi Hongmi / Red Rice

dyskusja o telefonach Xiaomi, Jaki telefon wybrać, gdzie kupić, opinie, pytania.

Re: Xiaomi Hongmi / Red Rice

Postprzez fistaszka » 26 cze 2014, o 23:48

dzieki za pomoc!
2 mam nowiutkie Xiaomi Red Rice 1S, dla pewnosci wyniku testowałam jeszcze raz, dokladnie to samo mi wyszlo,
jestem naprawde zielona w te klocki, dlatego zapytam- sciagnelam i uruchomilam ds battery saver, chyba podczas testu aplikacja byla wlaczona, a karta z aero dezaktywowana, moze to tez wplywa na wynik testu? probowalam tez posluzyc sie greenify ale narazie bez skutku.
3. nie zainstalowalam jeszcze mobileuncle, planuje to zrobic jutro
fistaszka

Telefon:: Xiaomi RR 1S
ROM: MIUI Polska

Reklama

Postprzez mentorkmk » 26 cze 2014, o 23:53

oszczedz sobie trudu, uncle jest dla telefonow z procesorami mtk, czyli w Twoim nie powinien dzialac jako ze masz snapdragona
gratuluje udanego zakupu no i oby Ci dlugo sluzyl
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Postprzez ddr » 27 cze 2014, o 00:06

To ja już nie wiem, w końcu masz redmi 1 czy 1S? Jeśli ci wynik wyszedł 17k i masz 1S to będziesz musiała zastosować tą optymalizację, po niej już tylko 20k w górę.

Wysłane z mojego HM 1SW
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez fistaszka » 27 cze 2014, o 00:18

Dziekuje Wam za pomoc, jestescie nieocenieni! Oczywiscie bede jeszcze troche Was "meczyc", zanim ogarne ten swoj telefon.. A obiecane piwo albo cytrynowke moge podarowac osobiscie w Lublinie albo Rzeszowie:)
A czym najlepiej usunac te apki systemowe? Antutu skierowal mnie do clean mastera, ale nie moge w nim znalezc tego co mnie denerwuje najbardziej:) moze ktos zna cos latwiejszego?
Mam Red Rice 1S
fistaszka

Telefon:: Xiaomi RR 1S
ROM: MIUI Polska

Postprzez grosjean » 27 cze 2014, o 00:30

gebhard napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Greenify testowałem, ale dałem sobie spokój. Nie przekonało mnie. 3G mam zoptymalizowane za pomocą Intelli3G, czyli wyłącza się przy zgaszonym ekranie.
Budzik na ultimate też mi działał, tylko po jego wyłączeniu jedyne co mogłem zrobić to restart telefonu (nie dało się od razu wpisać pinu). Na miui polska od razu mogę wpisać pin i uruchomić telefon
grosjean

Pochwały: 1
Telefon:: Toshiba

Postprzez ddr » 27 cze 2014, o 00:56

Greenify daje radę po dobrym ustawieniu czego o battery doctor, battery saver itp powiedzieć nie mogę. Clean master to shit, omijać na kilometr. Intelli 3g nie śmiga u mnie, aczkolwiek w tym przypadku nic nie pomoże. Narazie tylko sprawdź ten wynik w antutu, najpóźniej we wtorek tutorial będzie gotowy, najwyżej z czasem będę wprowadzał poprawki.

Wysłane z mojego HM 1SW
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez fusse » 27 cze 2014, o 21:58

ddr , czekam z niecierpliwością na Twoj poradnik na temat uwolnienia pamieci ram. ile udalo Ci sie ugrać jak dotąd? bo jak narazie to jest przesada, wlaczam chrome, wywala mi messengera i na odwrót, poprostu malo ramu i system sam zamyka . sam zresztą wiesz :) jak sie nic nie zmieni, to chyba bedę uciekać z tego telefonu.
fusse

Pochwały: 7

Postprzez kendi » 29 cze 2014, o 12:00

Zainstalowałem u siebie Xposed, ale to ustrojstwo zajmuje prawie 600mb, da się to gdzieś przerzucić?
kendi

Telefon:: xioami hongmi

Postprzez fusse » 29 cze 2014, o 12:18

program foldermount.
fusse

Pochwały: 7

Postprzez mentorkmk » 3 lip 2014, o 17:20

tak dla wiadomości bo sam tego nie do konca doczytalem, rzeczywiscie w rr wystarczy zmienic apke do smsow zeby dochodzily wszystkie bankowe, usuwamy mobilunclem z roota domyslna, instalujemy ze sklepu np go sms pro, wszystko dochodzi, nic nie trzeba kasowac, ze tez to takie proste a tyle sie trzeba bylo z tym bujac
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Postprzez Jabuszko » 3 lip 2014, o 21:24

mentorkmk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Szkoda tylko że jedynie go sms pro obsługuje 2 simy a jest tak przeładowane badziewiem ze sie ledwo da używać ;/
Jabuszko

Telefon:: RR
ROM: MiuiPolska

Postprzez gebhard » 3 lip 2014, o 21:28

Właśnie szukam jakiejś alternatywy do SMS Polecicie jakieś apki?
Handcent daje rade?
Wysłano z Xiaomi Redmi przy użyciu Tapatalka.
gebhard
AKTYWNY

Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi