• Reklama

Xiaomi ? Ale które

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi ? Ale które

Postprzez lockerek » 7 mar 2016, o 02:40

Cena (bez VAT): 200
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5.0
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3/16 lub 3/32
Dual/Single sim: Single
Preferowane marki: Xiaomi Mi4, Xiaomi Mi4c
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojetnie
Wymagania (parametry, funkcje):Wydajnośc, dbr. aparat, bateria, GPS
Opis:
Witam planuje kupić Xiaomi Mi4 ale jakie zwykle czy "c", i o to jest pytanie do Was czy jest "duża" różnica w wydajności tych dwóch telefonów. Na pierwszym miejscu stawiam wydajnośc, czyli przechodzenie z aplikacji do innej aplikacji bez ścinki czyli, np facebook,messenger,youtube,snapchat itp aplikacje wymagające, co do gier to rzadko gram jeśli już to jakieś "platformówki". Co na 2 miejscu stawiam to wykonanie telefonu, czyli Mi4 ładniej prezentuje się z ramkami niż Mi4c z pleckami z plastiku. Trzecia rzecz to aparat, nie musi być jak lustrzanka czy zawodowy ale w miare dobry aparat(obecnie mam htc one m7). GPS żeby nie gubił zasięgu. Dźwiek w "miare" dobry ale rzadko słucham z telefonu od tego mam odtwarzacz mp3.
Jesli nie byłaby taka znacząca różnica to jestem przechylny bardziej ku MI4
lockerek

Telefon:: HTC ONE
ROM: Viper

Reklama

Re: Xiaomi ? Ale które

Postprzez mihi97 » 7 mar 2016, o 18:25

Masz aktualnie mi4 za 154$ tylko wersje bez lte. Jeśli to nie problem to cena jest bardzo korzystna i rekompensuje nawet jesli jest gorszy (tego nie wiem).
mihi97

Telefon:: Sony

Postprzez lockerek » 7 mar 2016, o 19:01

Teraz trafiłem na Mi4S i powiem, że bardzo mi się podoba.. Hmm może poczekam jeszcze trochę i zaczekam na recenzje jego :)
lockerek

Telefon:: HTC ONE
ROM: Viper

Postprzez Flyagaric » 7 mar 2016, o 19:12

lockerek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Strasznie różne cenowo fony rozpatrujesz. Jeśli jednak w grę wchodzi M4s, to weź też pomyśl o Mi5.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 99
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez mihi97 » 7 mar 2016, o 19:15

Nazwa podobna ale cena juz nie koniecznie. Przy takiej cenie mi4 raczej bym sie dlugo nie zastanawial, a przy takim tempie sprzedazy to mysle ze jeszcze max kilka dni potrwa promocja.
mihi97

Telefon:: Sony

Powrót do Jaki telefon kupić ?