• Reklama

xiaomi 1s czy jiayu g4s co wybrac

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

xiaomi 1s czy jiayu g4s co wybrac

Postprzez adomider » 6 wrz 2014, o 00:27

witam
Zastanawiam się nad zakupem telefonu do 200s.Mam dwa typy ale nie wiem który wybrac,tańszy xiaomi 1s czy jiayu 4s .
Jiayu podobno ma słaby gps ale za to( jak dla mnie ) ładniejszy ni i mniejszy jest ,ważna dla mnie jest jakośc rozmów i zasięg reszta na drugim miejscu,jak z jakością tego telefonu bo na forum dużo wątków z problemami? Xiaomi 1s miałem jest ok ,ale po miesiącu dotyk w dolnej części przestał reagowac wiec mam obawy co do jakości.
adomider

Telefon:: red rice 1s

Reklama

Re: xiaomi 1s czy jiayu g4s co wybrac

Postprzez ddr » 6 wrz 2014, o 00:54

Zenfone 5 2/16. Ostatecznie brałbym g4s, bo ekran w rr1s nie nadaje się nawet do podtarcia.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez adomider » 6 wrz 2014, o 06:52

a jak z gps w w 4gs bo zetafon jak dla mnie jest za duzy
adomider

Telefon:: red rice 1s

Postprzez VERMID » 6 wrz 2014, o 16:22

O co chodzi z tym ekranem w rr1s?
VERMID

Pochwały: 1
Telefon:: SAMSUNG

Postprzez ddr » 6 wrz 2014, o 17:19

Redmi ma paskudne TFT. Nic z rozdzielczości jak w dzień ledwo co widać. Na redmi maksymalna jasność mi nie wystarczała, a w zenfone jeszcze nie miałem potrzeby ustawiać maksymalnej. Do tego tft chyba mocno ściąga baterię. E tam za duży, chwile byś poużywał i za żadne skarby nie chciałbyś mniejszego :-P.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Powrót do Jaki telefon kupić ?