• Reklama

Xgody x2s ROM

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Xgody x2s ROM

Postprzez rudimax » sobota, 23 kwietnia 2016, 21:27

Poszukuje romu do telefonu Xgody x2s ,taki model pisze pod naklejką.
Telefon przywieziony z zagranicy wlacza sie ale na ekranie tylko kolorowe paski.
Szukałem romu pod ten model ale niestety nigdzie nie moge znależc, jedynie na jakimś blogu znalazlem ale jest zabezpieczone hasłem a bloger nie odpowiada http://jewelmobilezone.blogspot.com/2016/02/xgody-x2s-flash-file-jewel-mobile-zone_20.html
Prosze o pomoc
rudimax

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xgody x2s ROM

Postprzez rudimax » czwartek, 5 maja 2016, 20:57

Niestety romu nie znalazłem dlatego postanowiłem wgrac jakieś romy z innych marek telefonów pod mtk6572.
Przetestowałem okolo 30 po których telefon nie dawał znaków zycia ale w koncu trafiłem na 5 softów po których telefon sie uruchomił :lol: haha,
ku mojemu zdziweniu telefon zacząl działac . W kazdym z tych romów jest jakis bug czyli albo zle pokazuje ilość ramu, albo ilość pikseli ,albo odwrócony aparat, ale sam telefon chodzi bez zarzutu wszystkie opcje działają połączenia itp.
Mam do przetestowanie jeszcze kilkanaście romów może trafie na orginalny do XGODY x2s, a może gdzieś sie w sieci pojawi
Dla zainteresowanych tym modelem podaje ktore u mnie zadziałały:
MPIE M10
Jiake M6
Jiake M8
Jiake S6
Jiake t2
rudimax

Powrót do INNE MARKI