• Reklama

x500, x600 czy coś innego?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

x500, x600 czy coś innego?

Postprzez boruta]] » 8 sty 2016, o 22:06

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Witajcie

Jest to mój pierwszy post tutaj, przeczytałem dużą część tego forum i nie mam jednoznacznej odpowiedzi na moje wątpliwości.

Sprawa wygląda tak:

Chciałbym zakupić telefon o dobrej specyfikacji w niewygórowanej cenie, zainteresowały mnie szczególnie dwa modele LeTV x600 i x500 jednak jako laik nie widzę między nimi dużej różnicy, cena jest również podobna. Na forum niema konkretnego porównania przez specjalistę tych dwóch telefonów a jedynie tematy które się zazębiają i mówią że jeden ma "bardziej żółty" wyświetlacz od drugiego itp.

Mnie interesuje telefon, który będę mógł używać spokojnie przez 2 lata i będzie on działał sprawnie i chciałbym również aby wygląd oraz wykończenie było estetyczne.

Telefon ma mi służyć do pracy, jednak oprócz rozmów/smsów/mmsów na pewno będę używać aparatu fotograficznego i będę od czasu do czasu nagrywać filmy. Jako że działalność, którą prowadzę wymaga obecnie ode mnie zaangażowania się w media społecznościowe oraz szybkie publikowanie materiałów promocyjnych wraz z opisami potrzebuje narzędzie które będzie niedrogie a spełni te wymagania.

Jeśli chodzi o samą pracę telefonu chciałbym aby jego używanie nie wiązało się z zacinaniem się i drażniącymi problemami z wyłączaniem czy innymi jakimiś nieprzewidywanymi problemami.

Co do wielkości to ciężko mi powiedzieć , ale taka powinna być do tego zadania odpowiednia, mały telefon spowoduje mniej wygodne korzystanie z aplikacji/internetów.

Jeśli chodzi o kwestie romów i innych elementów technicznych napewno sobie poradzę mimo że nigdy tego nie robiłem , ale na codzień rozwiązuje problemy związane z technologią, które są skomplikowane i jestem przekonany że nie będę mieć z tym kłopotów.

Oprócz tych telefonów w zbliżonych kwotach również chętnie poznam inne propozycje warte rozwagi.

Podsumowując ten telefon musi dla mnie zastąpić telefon oraz tablet + być też częściowo komputerem. Nie chcę zabawki do grania w gry, jednak chcę zapas możliwości na minimum 2 lata. Telefon ma służyć do wszystkiego oraz obsługiwać dwie karty sim - nareszcie nie będę nosić dwóch :)

Dziękuje serdecznie za pomoc.

Pozdrawiam
PT
boruta]]

Pochwały: 1
Telefon:: Blackberry

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?