• Reklama

Wysyłka z Chin do UK

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wysyłka z Chin do UK

Postprzez maciamaciek » 31 mar 2015, o 08:17

Witam.Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z zakupem np telefonu w Chinach i wyborem wysyłki do UK.Chodzi mi o pobierany Vat. Czy jest on pobierany częściej czy rzadziej niż w Polsce?Jak patrzą na towary z oznaczeniem gift, tak samo jak w Polsce czy inaczej?Ogólnie wszelkie informacje o kupowaniu z wysyłką do UK jeżeli ktoś posiada takowe.
maciamaciek

Pochwały: 1
Telefon:: jiayu

Reklama

Re: Wysyłka z Chin do UK

Postprzez lokalizator » 31 mar 2015, o 11:04

Trzy telefony i kilkanaście drobiazgów otrzymałem bez VAT.
Telefony NL post a reszta różnymi.
Pewnie jak w Polsce to loteria z nieco większymi szansami na sukces.

Tutejsza poczta biurze 6 £ za obsługę a DHL chyba 12. Z przesyłki kurierskiej jeszcze nie korzystałem.

Powodzenia

Ja i Elephone p6000
Wklepane z LeTV X800
lokalizator

Pochwały: 5
Telefon:: LeEco

Postprzez existe » 31 mar 2015, o 17:29

to miales szczescie :-) kamera sportowa - podatek 50funtow, drobiazgi elektroniczne o wartosci ok 20$ podatek 30 funtow
:-)
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez dominiss1990 » 31 mar 2015, o 18:05

Stawiam, że jest to loteria tak jak i u nas w PL. I pewnie dużo zależy od regionu, tak jak u nas np. słynny WER Zabrze zatrzymuje i podatkuje większość paczek.

Raz zamawiałem do UK tableta za ok. 60 funtów z Chin, przeszło bez Vatu, ale to było ok. 2 lata temu, okolice miasta Nottingham.
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Postprzez lokalizator » 1 kwi 2015, o 00:29

Aż 30? Walczyłeś coś? Podali za co taka kwota?
Może przyda się takie info na przyszłość

Ja i Elephone p6000
Wklepane z LeTV X800
lokalizator

Pochwały: 5
Telefon:: LeEco

Postprzez hellhammer » 7 kwi 2015, o 11:59

maciamaciek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A to u nas napis gift ma jakies uprawnienia :D? hahha Napis gift nix nie znaczy, nie ma on zadnego wplywu na to czy dostaniesz vat ,cło czy nie.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI