• Reklama

Wysyłka z chin do niemiec lub wielkiej brytanii

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Wysyłka z chin do niemiec lub wielkiej brytanii

Postprzez hellhammer » środa, 26 sierpnia 2015, 08:05

eSbe napisał(a):w niemczech zapomnij. Tutaj nie przeslizgnie sie chyba nic (deutsche post obsluguje DHL). Kazda paczka spoza UE jest przeswietlana i tym niemcy sa dobrzy.

Tia? Zamawiałem Teściowi do niemiec już ze 4 przesyłki w tym 2 o wartości powyżej 200$ i jedfna 54$ i jedna 15$ i ani razu vat mu nie dowalili.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25

Reklama

Postprzez lokalizator » niedziela, 30 sierpnia 2015, 18:56

solarz.tomasz napisał(a):
existe napisał(a):
solarz.tomasz napisał(a):Witam zamawiałem nie dawno telefon redmi 2s z aliexpress do East Midlands. Na zdjęciu zobaczyłem, że przez DHL nie naliczają taxów. I faktycznie zapłaciłem te 101 gbp z wysyłka DHL em i gra gitara, żadnego problemu a kurier przyjechał w 6 dni. Pozdrawiam

Sent from my 2014813 using Tapatalk

he he
w UK nie maja w zwyczaju naliczac tax przy odbiorze paczki
DHL ma natomiast w zwyczaju przysylac obciazenie podatkowe w czasie 1-3 miesiecy od odbioru

W tym czasie już mnie tam nie będzie ;)

Sent from my 2014813 using Tapatalk

Taki dług będzie raczej wobec HMRC a nie DHL. A jeśli będzie długiem podatkowym to się nie przedawni i jest przestępstwem.
Kwota nie będzie duża więc nic się nie zdarzy, niemniej będzie to wisieć i kiedyś może wypłynąć.
lokalizator

Pochwały: 3

Postprzez saperq » niedziela, 30 sierpnia 2015, 19:37

Ja na swój adres niemiecki zamawiam z Chin tylko pierdołki typu szkiełka, plecki i tym podobne. Wszelkie rzeczy które mogą zostać ovatowane wysyłam do PL. Tutaj nawet sobie liczą 0,5euro za 1 dzień leżakowania paczki w UC :-)
Tym razem w drodze Xiaomi Redmi Pro :-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 29

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI