• Reklama

Wysyłka telefonu na gwarancję.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wysyłka telefonu na gwarancję.

Postprzez plubart » niedziela, 15 czerwca 2014, 19:00

Chcę odesłać telefon chińczykowi na gwarancję. W warunkach gwarancji ma on napisane, że powyżej miesiąca od daty zakupu muszę pokryć koszty wysyłki w dwie strony. Nie mogę się z nim jakoś dogadać. Nie odpowiada mi na pytanie jak mam mu za to zapłacić i kiedy. Wysyła mi tylko taki link http://www.aliexpress.com/store/product ... 69422.html z którego nic nie wynika. Już całkiem zgłupiałem. Czy ja mam jakby kupić to co on mi tam wysłał? Tylko te 200 dol to jakaś komedia chyba. Proszę o pomoc bo z jego strony raczej nic nie uzyskam.
plubart

Reklama

Re: Wysyłka telefonu na gwarancję.

Postprzez tomk1954 » niedziela, 15 czerwca 2014, 19:16

W description aukcji jest opisane w jaki sposob ma odeslac do niego uszkodzony tel. Przynajmniej ja to tak rozumiem ze w tym linku masz instrukcje do wysylki. Chinczyk podal ci adres wysylki? Ja w tym tygodniu wysylalem do chin uszkodzony tablet koszt okolo 30zl

Wysłane z mojego AMOI A920W przy użyciu Tapatalka
tomk1954
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez bodzer11 » sobota, 9 maja 2015, 12:24

dołączę się do pytania z pierwszego postu też otrzymałem taki link http://www.aliexpress.com/store/product ... 99995.html na 500 dolarów a mam zapłacić 10$

za powrót przesyłki z gwarancji sprzedawca nie odpowiada w jaki sposób zapłacić te 10$ pomózcie
bodzer11

Postprzez xm3 » sobota, 9 maja 2015, 14:30

bodzer11 napisał(a):dołączę się do pytania z pierwszego postu też otrzymałem taki link http://www.aliexpress.com/store/product ... 99995.html na 500 dolarów a mam zapłacić 10$

za powrót przesyłki z gwarancji sprzedawca nie odpowiada w jaki sposób zapłacić te 10$ pomózcie

W kategori Others masz Extra shipping fee za 1$/szt. kup 10 szt. i po sprawie.
xm3

Pochwały: 2

Postprzez blue_voyager » sobota, 9 maja 2015, 14:34

Nie cuduj. Kup to do czego wysłał Ci Link. Kup, nie płać tylko wyślij do sprzedawcy wiadomość żeby Ci zmienił cenę na 10$. Po zmianie ceny (dostaniesz maila z wiadomością o tym) płacisz. Proste?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez bodzer11 » niedziela, 10 maja 2015, 09:52

dziękuje za odpowiedzi
w Others Extra shipping fee się nie da można dodawać dolary ale pisze ze wysyłka nie może być wysłana do Polski
spróbowałem drugiego sposobu i kupiłem te 500$ z wiadomością o zmianę na 10$ na razie czekam na odpowiedź sprzedawcy,
mam jeszcze takie pytanie jak już uda mi się opłacić wysyłkę czy telefon zostanie wysłany automatycznie czy znowu mam gdzieś pisać?
bodzer11

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI