• Reklama

Wysyłka telefonu do chin na gwarancję

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wysyłka telefonu do chin na gwarancję

Postprzez orek » wtorek, 21 stycznia 2014, 16:43

Chyba nie ominie mnie wysyłka telefonu do Chin na naprawę w ramach gwarancji albo wymianę na nowy...

Na ekranie pojawiła się żółta plama, takie zabarwienie. Wygooglałem info o tym, że to podobno jest wina temperatury (może być tak, że 4 rdzenie znajdują się właśnie w tym miejscu, gdzie pojawiła się ta plama?).

Teraz pytanie: mnie, wg kalkulatora PP, ta "przyjmeność" będzie kosztowała jakieś 70 zł. Czy są tańsze sposoby, drogi?

Ile Chińczyka będzie kosztowała wysyłka do Polski poprzez SingPost? Bo coś czuję, że nie będzie chciał odesłać na swój koszt...
orek

Reklama

Re: Wysyłka telefonu do chin na gwarancję

Postprzez bartazzz » wtorek, 21 stycznia 2014, 16:46

jest już taki temat
reklamacja-telefonu-z-chin-t3340.html

Zamykam
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Re: Wysyłka telefonu do chin na gwarancję

Postprzez bumbum » wtorek, 21 stycznia 2014, 17:46

wyslij poleconym ekonomicznym, ale listem.bez pudełka. Ja tak wysyłałem rok temu i zapłaciłem 18,50pln
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI