• Reklama

wysyłka przez GERMAN POST?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

wysyłka przez GERMAN POST?

Postprzez mortimer » 29 kwi 2014, o 17:46

jak w tytule - czy ktoś z forumowiczów przerabiał już dostawę z tym przewoźnikiem?
jakieś doświadczenia, spostrzeżenia, opinie?
jaki jest średni czas dostawy i czy jest duże ryzyko trafienia na UC (Poznań)?
mortimer
AKTYWNY

Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Reklama

Re: wysyłka przez GERMAN POST?

Postprzez night95 » 29 kwi 2014, o 18:21

Po pierwsze temat do pytań o przesyłki jest inny i po to jest żeby nie zakładać co 15 minut nowego tematu...
Więc poszukaj trochę następnym razem, bo już o tej poczcie ktoś kiedyś pisał.
Jeśli chodzi o trafienie urząd celny to żaden z forumowiczów nie jest wróżką i nie potrafi tego wywróżyć, to jest jedna wielka loteria w której można wygrać dodatkowe opłaty i to wszystko ;)
SERWIS TELEFONÓW, TABLETÓW ITP :)http://telchina.pl/serwis-telefonow-t25595.html
night95
VIP

Pochwały: 17
Telefon:: let x690

Postprzez mortimer » 29 kwi 2014, o 18:42

dzięki night95 - bardzo mi pomogłeś.

ktokolwiek bardziej merytorycznie? tak z własnego doświadczenia może?
i jeżeli wrzuciłem nie w tym miejscu, co trzeba, to proszę o przeniesienie tematu
mortimer
AKTYWNY

Postprzez Kyrtap » 29 kwi 2014, o 19:40

Prawdę napisał.
Poznań raz puści, a raz zatrzyma - niczego nowego się tutaj nie dowiesz. Przejrzyj sobie wątek o przesyłkach to może nawet procent zatrzymań wyliczysz jeśli się postarasz.
I lektura forum dużo Ci pomoże. Jeśli ktoś korzystał z tej poczty to już najpewniej informacja na forum jest.

SGS III i9300 - Tapatalk
Kyrtap

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez mortimer » 29 kwi 2014, o 20:05

lektura już mi pomogła, bo forum przejrzałem, zanim zapytałem. ale pomogła tylko trochę, bo niewiele tego było.
taki temat dlatego, bo już któryś raz dostaję propozycję wysyłki paczki tą pocztą w związku z bałaganem i przestojami w innych. reklamują jako szybką i bez problemów z UC. miałem zamiar skorzystać z tej opcji, bo choć zakup niewielki, to można by było się później doświadczeniami na forum podzielić i korzystać później gdyby oczywiście wszystko poszło OK.
ale odpowiedzi średnio motywujące i jakoś mnie nie zachęciły, więc zostaję przy SG Post.
tak, czy owak - dzięki.
mortimer
AKTYWNY

Postprzez night95 » 29 kwi 2014, o 20:10

Gdybys zadal pytanie w odpowiednim dziala czyli przesylek status przesylek na przyklad z pewnosccia uzyskal bys duzo wiecej odpowiedzi

Wysłane z mojego iOCEAN X7 przy użyciu Tapatalka
SERWIS TELEFONÓW, TABLETÓW ITP :)http://telchina.pl/serwis-telefonow-t25595.html
night95
VIP

Pochwały: 17
Telefon:: let x690

Postprzez mortimer » 29 kwi 2014, o 20:21

może i tak by właśnie było, ale myślę, że tu nie chodzi o ilość odpowiedzi. chodzi o ich jakość.
mortimer
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI