• Reklama

Wysyłka do Chin

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Wysyłka do Chin

Postprzez snajp » 10 cze 2014, o 17:06

Dla pewności pytam jeszcze raz, jutro kończy się czas oczekiwania. Jeżeli minie ten termin dostane zwrot kasy z automatu?

Status:
Awaiting seller's receipt confirmation
Reminder:
You have returned your order to the seller – please wait for their confirmation. If the seller does not confirm receipt of your returned order or escalate the claim, your payment will be refunded to you.
Time remaining for seller to confirm: 1 calendar days 3 hour 50 minute 57 second .
snajp
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Reklama

Postprzez Kyrtap » 10 cze 2014, o 17:12

Tak, masz to napisane tam.

SGS III i9300 - Tapatalk
Kyrtap

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez maniek669 » 25 lip 2014, o 22:59

a wie ktoś może ile czasu paczka czeka na chińskiej poczcie na odbiór. Odesłałem telefon chińczykowi, 12.07 dostał awizo, i do tej pory nie odbiera. Ja już dostałem zwrot pieniędzy z ali, więc liczę na to, że chińczyk nie odbierze telefonu, i poczta wyśle go z powrotem do mnie ;) Więc co, 14 dni na odbiór, czy dłużej ma chińczyk czas?
maniek669

Pochwały: 4
Telefon:: iphone 5s

Postprzez drago68 » 25 lip 2014, o 23:44

Czasem jest tak, że chińczyk paczkę odbierze a status się nie zmieni.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI