• Reklama

Wyswietlacz glalaxy s3

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Wyswietlacz glalaxy s3

Postprzez maximilianoo » 30 sty 2015, o 11:58

Witam,
To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość i pomoc.
Szukałem w postach ale nigdzie nie znalazłem podobnej dyskusji, potrzebuje wyświetlacz do Galaxy s3 LTE i zastanawiam się nad aliexpress
jednak ze względu na ilość i różnorodność opisu nie wiem który wybrać.
Może ktoś na forum kupował wyświetlacze i wie o co pytać sprzedawców i na co zwracać uwagę przy zakupie.
Nie liczę na oryginał samsunga ale zamiennik który nie będzie sprawiał problemów.
maximilianoo

Telefon:: s3
ROM: ?

Reklama

Re: Wyswietlacz glalaxy s3

Postprzez jajeczko » 30 sty 2015, o 13:59

Ja wczoraj dostałem ekran dotykowy z przednim panelem obudowy do nokii i działa idealnie. Nawet logo NOKIA było:) 10$
Link do sklepu: http://www.aliexpress.com/store/517633
Powinno być dla S3 :)
jajeczko

Pochwały: 1
Telefon:: samsung

Postprzez Magazynier » 30 sty 2015, o 14:34

Sugeruj się feedback, jeśli kupujący nie narzekają, to śmiało bierz! Oczywiście nigdy nie ma pewności, że twoja sztuka będzie 100% sprawna, czasem trafiają się jakieś uszkodzone, ale jeśli to udowodnisz sprzedającemu,to bez problemu powinien zwrócić Ci pieniądze. Polecam szukanie digitizerów z logiem, zawsze to ładniej wygląda, jeśli na aukcji widzisz czarne prostokąty w miejscu loga, to znaczy, że powinno ono tam być, ale kupujący je zakleja/zamazuje, żeby nie mieć ewentualnych problemów z samsungiem. Często sprzedawcy dają gwarancję na swój produkt, zawsze warto dopłacić pare $ i mieć te "zabezpieczenie". Nigdy nie wiadomo, czy sprzedający się z jego wywiąże np za 2 miesiące jakby coś z dotykiem było nie tak, ale lepsza taka gwarancja, niż żadna.

P.S. mały offtop: mógłbyś podać wymiary baterii?
Magazynier

Telefon:: BB 9780

Postprzez maximilianoo » 30 sty 2015, o 21:00

Dzięki za szybką odpowiedź, przeglądnę sklep z linka. Co do uwag to dobrze wiedzieć o logo.
Najbardziej zastanawia mnie czy będzie super ammoled, a może znajdzie się ktoś kto zamawiał właśnie wyświetlacze do samsungów.

Oftopic odpowiedź: Wymiary baterii w s3 LTE 62,8 X 50,3 mm
maximilianoo

Postprzez Magazynier » 30 sty 2015, o 21:18

Nie wiem, czy warto w 100% sugerować się opisem chińczyków i czy na pewno będzie on zgodny ze stanem faktycznym, ale np tutaj: http://www.aliexpress.com/store/product ... 76880.html
w Tabeli Item specifics jako "Material" : sprzedawca twierdzi, że to Amoled
Dzięki za podanie wymiarów.
Magazynier

Telefon:: BB 9780

Postprzez jajeczko » 31 sty 2015, o 01:46

maximilianoo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozbiłeś szybke czy wyświetlacz sie wylał? Bo jak szybke to Twoj amoled nadal bedzie amoledem bo dotyk to tylko szybka:P
A jeśli wyświetlacz sie rozlał to pewnie bedzie gorszej jakości
jajeczko

Pochwały: 1
Telefon:: samsung

Postprzez mlb » 31 sty 2015, o 01:57

W PL daleki znajomy ma serwis telefonow, bardzo czesto naciaga lamusow na wymiane calego wyswitlacza w S3 , czyli zewnetrzna szybka i wewnetrzna czesc, a tak naprawde wystarczy wymienic tylko zewnetrzna szybke. Sciaga to z Chin za 20zl, za cala operacje bierze 200zl, ale wiem ze z tego calego wyswietlacz jest najdrozszy. Wiec radze znalezc zaufany punkt wymiany szybek .
Sam mam S3 z peknieta szybka do zadan specjalnych , wszystko dziala itd.
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez maximilianoo » 31 sty 2015, o 11:40

Niestety szyba jest ok, a wyświetlacz ma rysę w prawym górnym rogu, długości około 4 mm.
Jakbym widział ją wcześniej przed oddaniem do serwisu, porysowałbym ekran w tym miejscu i optycznie nie byłaby widoczna i bez rozklejenia szyby i wyświetlacza serwis nie widziałby uszkodzenia. Autoryzowany serwis wymienia cały element (nie bawi się w klejenie). Skonsultowane z kolegą z serwisu.
Czasami folia na wyświetlaczu nie jest zbawieniem (uszkodzenie mechaniczne i odmowa naprawy).
W cenie polskiej porysowanej lub obitej używki mam chiński nowy wyświetlacz, wiec wole dać parę dolarów więcej i mieć coś najbliższe oryginałowi.
maximilianoo

Postprzez qwasek » 31 sty 2015, o 16:20

3 miesiące temu kupiłem u gościa z linku poniżej ekran do s3 i jestem bardzo zadowolony (btw szybka przesyłka, no i dałem wtedy 10 usd więcej). Ekran jak oryginał, żadnej rysy na ekranie nie mam, chociaż nie zakładałem folii. W poprzednim wcieleniu miałem folię i plecki nilkina, a ekran po upadku na asfalt zbił się (telefon spadł rogiem). I taka ciekawostka, a mój wielki fart, jakieś 2 tygodnie temu telefon znowu zaliczył beton z wysokości metra (wysiadając z samochodu zapomniałem, że mam telefon na kolanach hehe), bałem się go podnieść i spojrzeć na ekran, bo tym razem upadł jakoś ekranem do betonu, a tu niespodzianka, żadnego śladu nawet niema (założone tylko plecki nilkina).
Reasumując po tej dygresji, polecam zakup w tym sklepie.

http://www.aliexpress.com/store/product ... 55305.html

Taka rada, kupuj ekran z ramką (bezproblemowa wymiana). Zwróć uwagę żeby ramka miała też gumki wokół płyty głównej (są ramki które tego nie mają, pewnie bez tego też można żyć, ale po coś one są, lepsze spasowanie, przyleganie płyty do ramki), np. ta z linku ma takie, jak również nową taśmę z klejem do kamerki przedniej i czujników, no i nową gumkę odprowadzającą ciepło z procesora.
qwasek

Telefon:: Lenovo A820
ROM: MIUI

Postprzez Gohan » 31 sty 2015, o 19:06

Za 74$ moim zdaniem nie opłaca się naprawiać s3 który sam nie jest wiele więcej wart lepiej do rzucić kilka dolców i kupić chińczyka np. Thl t6 pro lub eachine m1 który jest obecnie w promocji za 79,99$
Gohan

Pochwały: 2
Telefon:: Xiami mi3
ROM: miui v6

Postprzez maximilianoo » 1 lut 2015, o 11:40

Dziękuje za linka do ekranu, co do wymiany to polecany telefon ma za mało ramu (moja wersja to LTE i moje minimum to 2 Gb), co do zakupu telefonu to biję się z myślami czy naprawiać czy kupić Lenovo A8 (A806).
maximilianoo

Postprzez haber » 2 lut 2015, o 23:34

mlb napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zorientuj sie co potrzeba aby tam szybkę wyciągnąć i ile kleju trzeba zdrapać, a potem pisz, że naciaga.
200-250zl za szybę w s3 to standard.
haber

Telefon:: i9100

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić