• Reklama

Wymiana Umi Zero

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wymiana Umi Zero

Postprzez slavo22 » 13 wrz 2015, o 11:06

Cena (bez VAT): do 200$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 - 5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2 RAM wzwyż
Dual/Single sim: obojętnie
Preferowane marki: ze wsparciem
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętnie, przeważnie i tak kupuję na forum ;)
Wymagania (parametry, funkcje): LTE, możliwość wgrania Xposed, lepszy gps będzie zaletą
Opis: Przymierzam się do wymiany Umi zero. W sumie gdyby nie brak lte to umi byłby jeszcze u mnie długo, pozostałe parametry mi odpowiadają. Czytam forum na bieżąco i jakoś nie potrafię się zdecydować - xiaomi redmi note 2, może coś meizu? Nie chciałbym walczyć z niedorobionymi romami (jak np w jiayu g3t - ciągle coś nie banglało), aczkolwiek lubię eksperymentować i sprawdzać nowości. Zakup planuję pod koniec października, początek listopada, czekałem na umi zero 2 z drugim wyświetlaczem ale chyba się nie doczekam a w zapowiedziach też nie widziałem nic dla mnie ciekawego. Podpowiadajcie, może jednak warto na coś poczekać?
slavo22
VIP

Pochwały: 59
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Reklama

Re: Wymiana Umi Zero

Postprzez fake4r » 13 wrz 2015, o 11:42

Jak chcesz się bawić romami no to Xiaomi, i co tydzień praktycznie rom na miuipolska. Z kolei Meizu to też ciekawa marka tyle że tu akurat romów za wiele nie ma ale chyba są bardziej dopracowane.
Co do xposed to nie wiem czy dasz radę uruchomić w jednym bądź w drugim, pytanie tylko do czego konkretnie Ci jest potrzebny bo może się okazać zbędne.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez KarlosW » 13 wrz 2015, o 12:43

Ja tylko wtrące co do jiayu g3t ze mam od 2 lat i ani sekundy nie narzekalem.. Średnio 1,5-2 dni na ładowaniu. Teraz tylko wymieniam dlatego ze mi się znudził i zachciało mi się 5,5'.

Wysłane z mojego JY-G3
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez slavo22 » 13 wrz 2015, o 13:19

Xposed na miui 7 działa, tyle wiem. Natomiast nie mam pojęcia o systemach meizu, znaczy czytałem ale sam się nie bawiłem. Co do G3T, córa wprawdzie nie narzeka, mi jednak zawsze coś tam nie pasowało (albo czujniki źle chodziły, albo GPS fixa nie łapał, etc). Umi jak dla mnie jest idealny pod względem wydajności i wyglądu, jednak jak pisałem potrzebuję lte no i nie ukrywam że chciałbym pobawić się czymś nowym.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez viannter » 15 wrz 2015, o 10:43

A może Umi Iron? Dobra specyfikacja za fajne pieniądze.
viannter

Telefon:: 5800

Postprzez fake4r » 15 wrz 2015, o 10:47

Ja czekam na Meizu M2 bo chce się przesiąść z mojego Xiaomi Note LTE n a coś mniejszego, ale nie wiem jak będzie w praktyce. Też chce coś nowego. O Meizu M2 jest nowy temat to śledź tam może coś będzie ciekawego. Ewentualnie mogę Ci mojego Note sprzedać jak się zdecyduję na M2, jakbyś był oczywiście zainteresowany. Tyle że jest jak w wielu egzemplarzach redmi przebarwienie na ekranie (wada kleju, znany temat na miuipolska) mi to nie przeszkadza wcale. BTW nowy lcd cały 22$.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez slavo22 » 15 wrz 2015, o 10:54

Na razie jeszcze czekam, może jednak umi wypuści zero 2. Tematy śledzę, pytałem bo czasem coś mi umknie. Umi Iron jakoś mi wizualnie nie leży, kusi meizu swoim systemem. W każdym razie dzięki za odzew, każde propozycje biorę pod uwagę.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Powrót do Jaki telefon kupić ?