• Reklama

Wydłużenie czasu przesyłki czy moge otworzyć spór

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wydłużenie czasu przesyłki czy moge otworzyć spór

Postprzez arczi78 » 10 paź 2013, o 12:48

Jako że to mój pierwszy post witam wszystkich serdecznie

Ponad miesiąc temu kupiłem drobiazg na ali,sprzedawca najpierw wysłał mi numer tackingowy później go przekreślił i wysłał drugi,ale ok. Myślałem że paczka jest już w drodze,ale zaraz po ich świętach zauważyłem że jest jeszcze w chinach,po ponad miesiącu czekania. Napisałem do chińczyka,podałem mu numer trackingu,numer zamówienia i teraz dostałem wiadomość od ali,że przesyłka jest przedłużona i mam czekać do 22.11.2013 :-( . Napisałem mu,że ja nie zgodziłem się na przedłużenie wysyłki i że nie będę czekał tak długo i że jestem zmuszony otworzyć spór,znając jego zapłon odpisze jutro albo w ogóle nie odezwie się. Czy powinienem otwierać spór i jest on uzasadniony czy muszę czekać do listopada

Numer trackingu to RB861939283CN
arczi78

Reklama

Re: Wydłużenie czasu przesyłki czy moge otworzyć spór

Postprzez drago68 » 10 paź 2013, o 13:06

arczi78 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Też tak mam z 3 paczkami sprzedawca sam sobie przedłużył o cały miesiąc czas dostarczenia paczek. Już idą 45 dni.
Aliexpress zezwolił sprzedającym na przedłużenie wysyłek.
Jest to z pewnością podyktowane sprawdzaniem paczek pod względem baterii przez CP paczki-z-bateriami-ogloszenie-aliexpress-t4797.html
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez arczi78 » 10 paź 2013, o 13:22

Czyli spór mogę sobie odpuścić i grzecznie czekać :cry:. Ja mam w drodze jeszcze cztery przesyłki,ciekawe czy z nimi też będą takie cyrki i kiedy to się unormuje
arczi78

Postprzez drago68 » 10 paź 2013, o 13:26

arczi78 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak na razie musisz odpuścić sobie, tylko pilnuj terminu otwarcia sporu jakby paczki jeszcze nie doszły!!!!
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez arczi78 » 10 paź 2013, o 13:36

Dzięki za szybką odpowiedz
arczi78

Postprzez arczi78 » 11 paź 2013, o 16:52

Towar jest już na ocleniu w Warszawie :)
arczi78

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI