• Reklama

wydajny 5,5" z dobrym aparatem i audio do ok 140$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

wydajny 5,5" z dobrym aparatem i audio do ok 140$

Postprzez endymion » 10 sty 2017, o 15:28

Cena (bez VAT):140$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5,5 FHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3Gb / 32 Gb / min snapdragon 650 / MTK Helio P20
Dual/Single sim: dual
Preferowane marki: b.d.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): dobry aparat, dobry procesor audio, Bataria min 4000 mAh
Opis:

Pomóżcie. Potrzebuję niedrogi tel z Chin do 140$. Ogólnie wizualnie najbardziej podoba mi się Umi max. Parametry podobają mi się w Le Ecco cool 1 i w sumie to to czego bym potrzebował ale wygląd jak dla mnie jest straszny - żeby chociaż była wersja z czarnym frontem. Patrzę także na Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 Gb oraz Xiaomi Redmi Note 4.
Wszyscy odradzają Umi ze względu na wadliwość.
Ktoś może zna jakiś inny model? Zależy mi na dźwięku na poziomie xperii SP (ze wszystkich xperii - 10 mini, neo, P, SP, T3, E, E4) jak dla mnie najlepszy) tylko zeby trzymał ze dwa dni a nie to co w soniakach 5 godz i błagasz ludzi na ulicy o kawałek prądu - chociaz na E i E4 pod względem baterii nie mogłem narzekać - oba trzymały około 5 dni przy 4 godz rozmów dziennie.

- HELP !!! bo już głupieje.
endymion

Telefon:: xperia sp
ROM: CM14

Reklama

Re: wydajny 5,5" z dobrym aparatem i audio do ok 140$

Postprzez rodan77 » 10 sty 2017, o 16:10

Najlepszy dźwięk jaki spotkałem w chińczykach miał Lenovo K5 Note. Pięknie grał.
Aparat jak dla mnie przyzwoity i bateria również się spisywała całkiem nieźle.
Słabo przetłumaczony system. Słabo z softem.
Tu recenzja marxa http://gadzet.telchina.pl/recenzja-lenovo-k5-note-test/
rodan77
AKTYWNY

Pochwały: 45
Telefon:: Cool1

Postprzez Flyagaric » 10 sty 2017, o 16:32

Wymagania sformułowałeś pod Le Ecco cool 1, lub Xiaomi Redmi Pro, ale do 140$ jeszcze ich nie wyrwiesz. Do tego, obawiam się, że z dźwiękiem nie będzie aż tak dobrze jak chcesz. Redmi nie mają też zbyt dobrych aparatów.
Nie wiem jaki poziom dźwięku prezentuje Xperia SP, więc tutaj też się możesz rozminąć z wymaganiami.

Natomiast Xiaomi Redmi Note 3 Pro jest dziś już dość przeciętnym fonem, jak za swoją cenę. Nic się tam nie wyróżnia, poza baterią i procem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 76
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez damianosr4 » 10 sty 2017, o 20:25

Z dzwiękiem to dobra propozycja Ulefone Vienna ale mysle ze on nie spelni twoich oczekiwan. Szukaj dalej :-)

Wysłane z mojego Metal przy użyciu Tapatalka
damianosr4

Pochwały: 1
Telefon:: Navon

Postprzez Flyagaric » 10 sty 2017, o 21:26

Wszędzie go wciskasz, więc powiem ci, że gdyby chodziło tylko o dźwięk, to za 130$ (z Niemiec) można dostać Nubię Z7 (nie 'Max'), która kasuje tego Vienna z kretesem. Wszystko inne też ma lepsze, ale nie o tym temat.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez tpawel » 10 sty 2017, o 22:43

Generalnie z wszystkim się zgadzam ale nie z tym że nubia lepiej gra. Vienna gra świetnie, do tego daje radę napędzic całkiem mocne słuchawki. Słuchałem z7 i Vienna na mrice e300 i może nie przepaść, bo z7 gra naprawdę dobrze, ale Vienna ma to cos

Wysłane z Lenovo P2
tpawel
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez Flyagaric » 11 sty 2017, o 01:05

A to przepraszam i grzecznie odszczekuję - moja opinia wynika tylko z suchego porównania parametrów. Pełne zaskoczenie, bo akurat tego się po Ulefonie nie spodziewałem.
Z wrodzonego sceptycyzmu :-) wolałbym, żeby ktoś jeszcze potwierdził, bo Z7, to jednak dźwiękowa ekstraklasa.
Flyagaric
VIP

Postprzez endymion » 11 sty 2017, o 01:35

dzięki :) tak z ciekawości jak spisuje się damianosr4 spisuje ulefone metal? wiem ze nie jest to demon wydajnosci ale slaby tez chyba nie jest a wiem ze w buzdzecie sie miesci. i jeszcze pytanie od mojej zony dota aparatu jaki bysie polecili - od razu dodam ze cool 1 wogole jej sie nie podoba - widzialem ze nubia z11 max ma niezly.
endymion

Postprzez tpawel » 11 sty 2017, o 09:14

Budżet jaki posiadasz i konieczność posiadania 3/32 pamięci mocno ogranicza Ci wybór. Jeśli nie Z7max , to zostaje może dołożyć 10-20$ do redmi note 4?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez kondzikowski » 11 sty 2017, o 12:15

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A gdzie można wyhaczyć Nubię Z7 w cenie o której piszesz? Z Wysyłką z Niemiec udało mi się znależ tylko ofertę z efoxa, ale za 150$ ?
kondzikowski

Telefon:: Jiayu

Postprzez Flyagaric » 11 sty 2017, o 12:17

Tylko tutaj aparat znów taki sobie.
Od razu nadmienię, że w Ulefonach aparaty są słabe. Do tej pory nie było wyjątku od tej reguły. Nie mam w ogóle zaufania do tej marki, hołduję raczej temu co mam w sygnie.
Flyagaric
VIP

Postprzez endymion » 11 sty 2017, o 13:05

jeszcze raz dzięki:) ktoś z was bawił się może redmi note 4 lub redmin pro? redmi pro wydaje się mieć przywoity aparat. - wiem ze budżet przekroczę - chyba że macie jakieś jeszcze propozycje np dot 170-180 $ - nie ma problemu abym z chin ściągał słuchawkę. Widzialem też gdzieś na necie Ramos MOS1 Max - ktos cos może słyszał o tej marce?
endymion

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?