• Reklama

wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Postprzez mandej » sobota, 10 września 2016, 00:07

Wyciskarki wolno obrotowe do soków to podobno przełom w branży. Jednym z liderów w branży jest firma HUROM.
Na Ali wyciskarki tej firmy są dużo tańsze. Sporo osób kupuje. Opinie też doskonalehttps://m.aliexpress.com/item/32354461468.html?aff_click_id=64676064d4d7451a88804a9e24168e66-1472978389993-03178-Y7bAZbYf&aff_platform=y
Czy ktoś może użytkuje takie urządzenie ? Jakie mogą być opłaty celne za tak duży i drogi zakup ?
mandej

Pochwały: 3

Reklama

Re: wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Postprzez iatawiec » sobota, 10 września 2016, 00:45

Przelom w branzy? Zartujesz sobie? Zreszta, nie wazne.
Ja uzytkuje wyciskarke wolnoobrotowa od prawie dwoch lat. Wyciskam prawie codziennie. Co prawda mam jednoslimakowa pozioma (rodzina - omega) ale roznice sa niewielkie.
Pionowe ponoc sa lepsze do owocow, ja wyciskam wiecej warzyw (zielenina/salaty).
Moim zdaniem 300$ za wyciskarke to bardzo dobra cena. Nie wiem tylko czy to oryginaly. Jesli nie to problemem moze okazac sie sito i silnik. Tak czy siak warto zainwestowac we wlasne zdrowi niz pozniej oplacac sluzbe zdrowia.
iatawiec

Pochwały: 2

Postprzez jalo » sobota, 10 września 2016, 01:03

Tutaj jeszcze taniej
http://tnij.org/wyciskarkaaliex

Jak ktoś się skusi niech opisze co i jak. Też się nosiłem z zamiarem kupna takiego sprzętu jednak ponad 2000zł trochę odrzucało. Tutaj wygląda to o wiele lepiej.
jalo

Pochwały: 1

Postprzez leoxxx » sobota, 10 września 2016, 01:25

maszynka-do-mleka-sojowego-t26343.html

+ na imprezie maszyna robi show :D wyciskany sok do wódeczki, szacun gwarantowany :D
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26

Postprzez jalo » niedziela, 11 września 2016, 02:26

jalo

Pochwały: 1

Postprzez dolarrr01 » niedziela, 11 września 2016, 10:16

Huromy na ali są w 100% oryginalne i sprawują się znakomicie, kupiłem już cztery dla siebie i rodziny. Jeszcze kilka miesięcy temu chodziły po 160$. Darmowy kurier, nigdy nie miałem vatu, czy ups czy dhl.
Nie warto przepłacać trzykrotnie w Polsce. Nawet jak sprzęt wysiądzie to i tak opłaca się zamówić nowy. Poza tym te silniki są nie do zdarcia, zabezpieczenia przed przegrzaniem itp. U nas dają na to 10 lat gwarancji nie bez powodu.
Trzeba tylko zwrócić uwagę czy wyciskarka jest drugiej generacji, poza tym różnic pomiędzy modelami nie ma, tylko wygląd. Także brać najtańsza drugiej generacji i wyciskać na zdrowie.

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka
dolarrr01

Postprzez tobbik » poniedziałek, 12 września 2016, 12:30

@ dolarrr01
mógłbys napisać coś więcej?
polecic konkretne modele? najlepiej sklepy (kwestia wysyłki i VATu)
żona mi na to choruje a ceny w PLN zaporowe...
Zastanawia mnie tez jakosc, bo coś mi podpowiada, ze przy takich obciążeniach to nie silnik elektryczny sie podda a elementy wyciskajace, ktore bezposrednio przyjmuja "na klate" sily towarzyszace wyciskaniu...
Silnik jak silni, jak momentu zabraknie, zwolni, dajac sygnał ze przesadzilismy, elementy tworzywowe niekoniecznie...
tobbik

Postprzez dolarrr01 » wtorek, 13 września 2016, 21:48

https://m.aliexpress.com/item/32732947748.html
Ja polecam tą, od tego sprzedawcy brałem wszystkie sztuki. Zawsze wysyłka ekspres i brak vatu. Myślę, że celnicy nie zdają sobie sprawy ile to może kosztować i myślą że to sokowirowka za stówkę.
Obudowa oczywiście jest z plastiku i trzesZczy, ale tak jest w każdej, poczytaj faq na stronie huroma, też o tym piszą. Wyciskałem nią chyba wszystko, generalnie jest zasada, że co dasz radę przegryźć to możesz wycisnąć i nic nie ma prawa się stać. Miałem przez pół roku wyciskarke z marketu za 300 zł i tam faktycznie wszystko się rozleciało. Tutaj jeszcze śmiga bez zarzutu, ale jak długo to nie jestem w stanie powiedzieć, póki co wszystkie elementy są do dokupienia także nie martwie sie tym. Nie wiem skąd jesteś ale hurom ma już sporo stanowisk w galeriach, możesz pójść i pooglądać i potestowac.

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka
dolarrr01

Postprzez adam1271 » czwartek, 15 września 2016, 18:35

Od około 6 miesięcy używam tej z pierwszego postu i od tego samego sprzedawcy. U nas to model HH 2G. Płaciłem 80 zł Vatu. Polecam.
adam1271

Postprzez mandej » piątek, 16 września 2016, 01:16

Zamowilem następnego po dnia po rozpoczęcia tego tematu. Dziś zapukał kurier z wyciskarkarka. Udało się bez Vatu. Nie miałem okazji sprawdzić działania.Zapakowany w bardzo solidne oryginalne opakowanie. Całość waży 8.1 kg
mandej

Postprzez bufola » sobota, 17 września 2016, 23:52

witam
a kolega gdzie kupił że tak szybko przyszła?
jak pierwsze soczki?
jaki kurier i uc że bez wat
pozdrawiam
bufola

Postprzez mandej » niedziela, 18 września 2016, 00:39

Kupiłem z linku z pierwszego postu. Przyszło DHL-em. Nikt o nic nie pytał tzn gdzie i za ile kupione.
Sprzedawca bardzo elastyczny. Zapobiegawczo kupiłem u niego 2 tańsze rzeczy za sumę Huroma ;-)
Soczki dopiero po weekendzie będę testować.
mandej

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić