• Reklama

wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Postprzez leoxxx » poniedziałek, 10 października 2016, 19:52

Działaniem nie wydaję się odbiegać od oryginału. Jedyne to kwestia jak długo będzie działać, bo oryginały są na prawdę dobra i wytrzymują wiele lat.

Co do tego urządzenia zlidla to jest produkowany przez silvercrest, z którym mam niestety złe doświadczenia.
Blender się zepsuł, mikrofalówka zawiesza się, opiekacz spalił się. Co ciekawe sprzęt wytrzymał dwa lata :D. Mam nadzieję, że miałem pecha bo ogólnie ich produkty wyglądają bardzo przywozicie, nowocześnie.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26

Reklama

Postprzez robot » poniedziałek, 10 października 2016, 20:27

leoxxx napisał(a):Działaniem nie wydaję się odbiegać od oryginału. Jedyne to kwestia jak długo będzie działać, bo oryginały są na prawdę dobra i wytrzymują wiele lat.

Co do tego urządzenia zlidla to jest produkowany przez silvercrest, z którym mam niestety złe doświadczenia.
Blender się zepsuł, mikrofalówka zawiesza się, opiekacz spalił się. Co ciekawe sprzęt wytrzymał dwa lata :D. Mam nadzieję, że miałem pecha bo ogólnie ich produkty wyglądają bardzo przywozicie, nowocześnie.

silvercast to marka wlasna , kazde urzadzenie produkuje kto inny
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Postprzez omi » poniedziałek, 10 października 2016, 22:21

Po dobrych, a wręcz bardzo dobrych opiniach opiniach w necie zakupiłem Lidlowy blender. Cena super, a na dodatek masa akcesoriów jak w dwa razy droższych modelach.
Poległ jednak przy pierwszej nota bene bardzo łatwej próbie z pomidorem i tego samego dnia wrócił do sklepu.
Później kupiłem najtańszego Boscha 600W (gołego w tej samej cenie co SilverCrast z licznymi dodatkami), bo akurat nic specjalnego nie było w w promo, a nie chciało mi się czekać na netowe okazje.
Blender nic specjalnego, ale działa jak trzeba. Nie ma porównania z SilverCrast-em. Pyszne gazpacho w kilka minut, a i z znacznie trudniejszymi zadaniami radzi sobie doskonale.

Wracając do tematu to sokowirówka raczej do warzyw. Właśnie buraki są świetne dla "chemików" i tu znośny model (choćby Zelmer za dwie i pół stówki z mocnym silnikiem) sprawdzi się doskonale.
Do soków niestety już wyciskarka często za krocie. Te boczne są pewnym substytutem, wytrzymują mniejsze przeciążenia, nie wymagają elementów aż tak wysokiej jakości, a działają nieźle.
Z ślimakiem pionowym niestety muszą być dobre i tu pewnie warto zakupić hurom-a lub coś innego możliwie dobrego na ile nam portfel pozwoli.
Sam uważam, że dla zdrowych ludzi soki nie są szczególnie zdrowe, więc ich specjalnie nie piję. Osoby mające inne podejście, szczególnie te na terapii czy mające zdrowe warzywa i owoce postąpią inaczej.
Zawsze jestem zdania, że co innego dla chorych, co innego dla dzieci i co innego dla przeciętnych dorosłych. Każdy też jest inny i dietę trzeba dobrać indywidualnie.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez jalo » wtorek, 25 października 2016, 21:49

Dzisiaj pierwsza awaria. Już było mokro i awantura u sprzedającego. W trakcie wyciskania orzechów :D (wsypałem laskowych z 30dag bo potrzebowałem do ciasta a nie chciało się łuskać) machina nagle stanęła. Zdjąłem wszystko i niestety już nie chciała odpalić. Tak więc odstawiłem ją żeby ostygła czy coś ale niestety nic. Typowo nasze nap.... ten, uderzanie i krzyczenie też nic nie pomogły. Jak się jednak okazało wcale się nic nie popsuło hehe, tylko na orzechah podskoczyła część wyciskająca czy jak to się tam zwie, a maszyna jest tak skonstruowana że bez nałożenia wszystkiego nie rusza, o czym nie wiedziałem. Dlatego jak głupi siedziałem 1h i próbowałem samą odpalić. Jednak wszystko działa dalej.
jalo

Pochwały: 1

Postprzez lukastob » wtorek, 25 października 2016, 22:18

jalo napisał(a):...(wsypałem laskowych z 30dag bo potrzebowałem do ciasta a nie chciało się łuskać)...

Wsypales orzechy w łupinach ?
lukastob

Pochwały: 2

Postprzez Herezja » wtorek, 25 października 2016, 23:04

Jeśli tak to jest gościu ];))))))))))
Herezja
AKTYWNY

Pochwały: 20

Postprzez marcoos1 » wtorek, 25 października 2016, 23:18

@jalo
To ta wyciskarka łupie orzechy czy chciałeś dodać do ciasta sok z orzechów (z łupinami) zamiast pokruszonych (lub całych, ale wyłuskanych)?
marcoos1
VIP

Pochwały: 39

Postprzez jalo » środa, 26 października 2016, 18:49

Potrzebowałem orzechy w postaci sypkiej do ciasta a miałem takie:
http://www.swiatkwiatow.pl/userfiles//i ... iany11.jpg

To normalnie garstkami wsypywałem ale czasem się zatrzymywało i trzeba było lekko odkręcić i dalej cisnąć. A co ta łupina też nie zdrowa?

//oficjalnie to raczej do orzechów ona jest ;) ale ja nie wycisnę?
jalo

Postprzez blue_voyager » środa, 26 października 2016, 18:59

Rany boskie...
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez omi » środa, 26 października 2016, 19:14

blue_voyager napisał(a):Rany boskie...

Już myślałem, że coś niezgodnego z regulaminem, a tu blue_voyager współczujący, w sumie nie dziwię się ;-)
omi
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez blue_voyager » środa, 26 października 2016, 19:16

Czy współczujący... raczej w głowie mi się to nie mieści co przeczytałem...
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez jalo » środa, 26 października 2016, 19:23

Czy ja wiem, może orzechy to lekkie przegięcie bo szkoda sitek, ale nie zdajecie sobie sprawy jak np po wyciśnięciu kokosa jakie czaderskie wiórki zostają.
jalo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić