• Reklama

wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Postprzez iatawiec » wtorek, 4 października 2016, 11:40

1. Tak,
2. Nowotwor,
3. zobacz terapie Garsona.

Dodam tylko ze nie wiem czy sa na to jakies badania czy nie ale np. czesto spotykam sie z informacja na pojemnikach do przechowywania zywnosci o braku uzycia BPA.
Cholera wie z czego te chinczyki robia te slimaki, czym to kleja i jaki to pozniej moze miec wplyw na zdrowie czlowieka. Osobiscie wolal bym nie ryzykowac.
iatawiec

Pochwały: 2

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez jalo » wtorek, 4 października 2016, 20:39

iatawiec napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie popadajmy w paranoje...
jalo

Pochwały: 1

Postprzez omi » wtorek, 4 października 2016, 20:59

Jeśli te soki są elementem terapii, w którą ktoś wierzy, a czasem wiara i umiejętne stosowanie czyni cuda to OK. Ja akurat wierzę w w rozsądną naturoterapię, choć spożywanie ogromnych ilości soków to spory hardcore.
Reszta niech spojrzy na to nieco inaczej. W/g wielu soki wcale nie są zdrowe. Sok z buraka daje dobre efekty przy chemii, a odpowiednio przyrządzony nawet jest smaczny, ale tu wystarczy zwykła sokowirówka.
Dobre krwinki lecą jak oszalałe. Dostajesz kolejną chemię i kolejną. Nikt Cię nie wykluczy z programu, bo masz dobre wyniki i kwalifikujesz się do dalszego leczenia obecną metodą.
Jeśli można to trzeba sobie pomagać, byle z rozsądkiem. Lekarzy też trzeba słuchać, ale jeśli da się to należy im pomagać na ile tylko to możliwe.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez iatawiec » czwartek, 6 października 2016, 00:03

jalo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Latwo sie pisze jak sie nie ma zdiagnozowanego zlosliwego sqrczybyka a lekarze mowia ze nic juz nie mozna zrobic, zostalo ze trzy miechy i mozna sie pakowac. Wtedy zaczyna sie inna gadka i robi sie wszystko co sie tylko da.

No ale... dla zdrowego czlowieka to pewnie paranoja :)
Ostatnio edytowano czwartek, 6 października 2016, 00:19 przez iatawiec, łącznie edytowano 1 raz
iatawiec

Postprzez iatawiec » czwartek, 6 października 2016, 00:18

omi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przeciez to nie jest kwestia wiary. To nie jest obiecywanie gruszek na wierzbie. Ta metode stworzyl czlowiek wiele lat temu. Byla stosowana przez wiele lat i nadal jest. Sa na to tony dokumentow. Najblizszy osrodek jest na wegrzech ale z tego co sie orientuje Czeslaw Lang razem z zona przymierzaja sie do otworzenia czegos takiego u nas. Dla zwyklego kowalskiego jest multum danych ktore moze sobie znalezc w sieci i potwierdzic. Wiara nie ma nic do tego.

Dobra. Dla mnie EOT. Swoje powiedzialem. Co ktos z tym zrobi to juz jego sprawa.

Pozdrawiam wszystkich i zdrowia zycze.
A sok z buraka w polaczeniu z jablkiem i marchewka jest uwielbiany przez dzieciaki (przetestowane na wielu osobnikach :) )
iatawiec

Postprzez marcoos1 » czwartek, 6 października 2016, 00:47

iatawiec napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Latwo sie pisze jak sie nie ma zdiagnozowanego zlosliwego sqrczybyka a lekarze mowia ze nic juz nie mozna zrobic, zostalo ze trzy miechy i mozna sie pakowac. Wtedy zaczyna sie inna gadka i robi sie wszystko co sie tylko da.

I wtedy się kupuje super wyciskarkę do soków (oryginalną oczywiście)? Co to wtedy da? Dodatkowy czwarty miesiąc czy jak?

Nie neguję tego, że soki są zdrowe i smaczne i powinno się je pić. Nie wydaje mi się jednak by jakaś firma (nawet chińska) robiła urządzenia kuchenne z rakotwórczego materiału (i sprzedawała w dużych ilościach). Bardziej bym się obawiał tego, że ma gorszą wytrzymałość (pęknie coś) lub gorzej spasowane elementy będą się szybciej zużywały itd
marcoos1
VIP

Pochwały: 40

Postprzez bandit » czwartek, 6 października 2016, 22:57

Fajnie sie watek rozwinal. Od siebie dodam tylko ze poki co przepuscilem ok 15kg jablek 5kg marchwii i daje rade sprzet :)
bandit

Postprzez jalo » piątek, 7 października 2016, 00:53

bandit napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tylko jak pamiętam nie zakupiłeś na Ali~ tylko jakąś z innej dystrybucji? Czy jak w końcu?
jalo

Postprzez bandit » piątek, 7 października 2016, 06:25

No tak oryginal.
bandit

Postprzez iatawiec » piątek, 7 października 2016, 08:15

To ja od siebie tylko dodam ze posiadam taka: Obrazek
Sluzy mi od jakis dwoch i pol roku. Sok cisniety prawie codziennie. Cisnie wszystko. Od lisci po orzechy. Jak do tej pory jedyna jej wada to przeciekajacy oring uszczelniajacy walek (moim zdaniem wada tego konkretnego modelu - chociaz sprzedawca szedl w zaparte ze ten typ tak ma) i brak zdejmowanej tacki podajnika (trudniej sie myje).
iatawiec

Postprzez bandit » niedziela, 9 października 2016, 22:10

No fajny sprzecik. :) ja jestem w 100%zadowolony z marki Hurom.
bandit

Postprzez jalo » poniedziałek, 10 października 2016, 17:58

Tak więc w końcu przeliczyłem kasę i w sobotę zamówiłem Huroma z Chin. Doszedł do mnie dzisiaj lol, szybciej niż z Polski. Sobota zamówienie rano - Niedziela - Poniedziałek już u mnie o 10 [wysyłka UPSem bez dodatkowych opłat]. Ogólnie jak wyszło że to podróbki to emocje trochę opadły, jednak stwierdziłem że i tak zaryzykuję. Kupiłem tutaj:
http://www.aliexpress.com/item/High-Val ... 29656.html

Poniżej zdjęcia tego co dostałem a na samym dole film

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz zdjęcie tego co na szybko po rozpakowaniu zmiksowałem, chciałem ją ostro potraktować ale nie miałem składników w domu, jedyne co miało być wyzwaniem to świeżo obrane orzechy.
Obrazek

Film jak to ogólnie działa, nie gadałem żebyście mogli posłuchać czy głośna czy coś.
https://youtu.be/PpQ1_Rl844o

Podsumowanie:
Nigdy nie miałem wyciskarki, za to mam nieszczęsne sokowirówki Zelmera i ten Hurom jest sto razy lepszy. Jak wycisnął orzechy to się mało nie posikałem. Ogólnie spodziewałem się serio jakiejś ostrej tandety. Niestety nie mam porównania do wyciskarek za kilka tysięcy, jednak na moje potrzeby to miód. Na opakowaniu oraz na aukcji jest napis 100% BPA free jeżeli to coś wnosi. Do wszystkiego fajny stojaczek także można to jakoś sensownie poustawiać w kuchni.

Offtop:
Zakupiłem teraz w Lidlu jakąś podróbkę thermomixa Monsieur Cuisine Plus [siostra ma thermomix] - słuchajcie kopia 1:1, nawet styki takie same, tylko inny wygląd i umiejscowienie wagi, polecam :)

//edit
Po całym dniu zabawy pod tytułem co da się jeszcze wycisnąć, dalej jestem zachwycony. Próbowaliśmy wszystkiego co mieli w warzywniaku, owoców, warzyw, liści, korzeni. Nawet przestałem obierać, jak na razie tylko cały granat był w stanie na chwilę zatrzymać maszynę (kliknąłem przełącznik aby przekręcił w drugą stronę i poleciało dalej). Jakoś nie miałem pomysłu na babranie się z tymi małymi kulkami więc pociachałem na 8 części i wraz z tą grubą skórą wrzuciłem do wyciskary :)
jalo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić