• Reklama

wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Postprzez dolarrr01 » 25 wrz 2016, o 19:11

EDIT
Tu były zdjęcia, ale zapomniałem usunąć znaczniki. Dla zainteresowanych prześle na prv.

Przepraszam za słaba jakość, ale nie mam lepszego aparatu.

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka

EDIT2
Kolega @jalo pozamiatał, skoro sprzedawca twierdzi że podróbki to podróbki i moje gadanie jest bez sensu.
Z mojej strony kończę temat.
dolarrr01

Reklama

Postprzez su2000 » 25 wrz 2016, o 20:28

jalo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wizualnie może są 1:1 ale najważniejsza kwestia jak bardzo odstają od oryginału pod względem mechanicznym.
su2000
AKTYWNY

Pochwały: 16

Postprzez jalo » 26 wrz 2016, o 02:41

dolarrr01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Napisałem do sprzedawcy, że jestem zainteresowany, ale jeżeli to podróbka to będę chciał grubaśny refund i to mi odpisał :\
jalo

Pochwały: 1

Postprzez bandit » 30 wrz 2016, o 17:24

Wyciskarka sprzedawana na aliexpress jest nieoryginalna. Mogę to z całą pewnością stwierdzić gdyż właśnie przyszedł do mnie oryginał z Europejskiej dystrybucji i porównałem wykonanie ślimaka którego zdjęcia otrzymałem od kolegi mandej.

Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia.

Pozdrawiam

Paweł
bandit

Postprzez Flyagaric » 30 wrz 2016, o 17:32

A mnie się zdaje, że warto je wrzucić tutaj - temat bardzo przecież na tym zyska.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 60

Postprzez robot » 30 wrz 2016, o 18:24

bylo wiadomo od poczatku ze lepsze lub gorsze kopie - nieoryginalne :)
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez bandit » 30 wrz 2016, o 20:00

bandit

Postprzez bandit » 1 paź 2016, o 10:06

dolarrr01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No wiec myślę, że wstawione w poście powyżej zdjęcia rozwiewają Tobie juz wszystkie wątpliwości i argumenty zostają w kieszeni :)
Jednak wyciskarki podrobić się 1:1 nie da (da się nieduolnie, co pokazuje post powyżej). Także ze swojej strony kończę ten temat i proponuję podwiesić, aby osoby które chcą kupić wyciskarkę w chinach mocno się zastanowiły.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia i zdrowych wyciskanych soków.
bandit

Postprzez kaol » 1 paź 2016, o 14:52

Jak wiadomo na aliexpress większość rzeczy do podróbki więc osoby które już kupiły powiedzą czy warto i tyle po co się wykłócać czy to podróbka czy nie?

Ludzie zamawiają zegarki które są podróbkami bo jakość/cena idą w parze. Więc pytanie powinno być tylko jedno czy z wyciskarkami jest podobnie?
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez bandit » 1 paź 2016, o 15:20

No ja sie tam nie spieram tylko chce zeby ludzie byli swiadomi co kupuja. A zapewnienia chinczyka ze to 100% oryginal sa zwyczajnie nic nie warte. Tak jak ktos juz wspominal zakup ekonomicznie moze i ma sens jesli nie dojda oplaty dodatkowe.
bandit

Postprzez iatawiec » 4 paź 2016, o 00:22

W przypadku wyciskarek problem jest nieco bardziej zlozony. Ludzie czesto kupuja je zeby leczyc rozne paskudztwa ktore ich dopadly. Wyciskarki z tanich komponentow moga w takim przypadku bardziej zaszkodzic niz pomoc. Ile w tym prawdy? Nie wiem. Wiem jednak ze jesli byl bym zdesperowany i probowal ratowac zycie to wybral bym sprzet oryginalny poniewaz gwarantuje mi uzycie materialow ktore nie rozpiernicza mi zdrowia jeszcze bardziej.
iatawiec

Pochwały: 2

Postprzez marcoos1 » 4 paź 2016, o 04:11

Co masz na myśli iatawiec? Że zatrujesz się z powodu użycia innego materiału na ślimaku?

BTW. Na co trzeba chorować by soczkami ratować sobie życie? Wg mnie to soczki pomogą w zdrowym odżywianiu, diecie, jakieś alergie na pewne produkty. Wiem, że "cukier to śmierć" i "kiepsko się odżywiając, wpędzamy się do grobu" itd ale chyba to za daleko idąca analogia, żeby soczkiem ratować sobie życie.
marcoos1
VIP

Pochwały: 59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić