• Reklama

wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Postprzez dolarrr01 » niedziela, 25 września 2016, 19:11

EDIT
Tu były zdjęcia, ale zapomniałem usunąć znaczniki. Dla zainteresowanych prześle na prv.

Przepraszam za słaba jakość, ale nie mam lepszego aparatu.

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka

EDIT2
Kolega @jalo pozamiatał, skoro sprzedawca twierdzi że podróbki to podróbki i moje gadanie jest bez sensu.
Z mojej strony kończę temat.
dolarrr01

Reklama

Postprzez su2000 » niedziela, 25 września 2016, 20:28

jalo napisał(a):Good day.
This is Angel from su shop.
Very glad to receive your message.It is high quality hurom juicer copy.All the aliexpress are sold the same juicer as us.
Please kindly note.
Best regards
Angel

//reasumując bo zgłębieniu tematu, są to kopie Huroma, jednak dość dobrze wykonane praktycznie 1:1

Wizualnie może są 1:1 ale najważniejsza kwestia jak bardzo odstają od oryginału pod względem mechanicznym.
su2000
AKTYWNY

Pochwały: 14

Postprzez jalo » poniedziałek, 26 września 2016, 02:41

dolarrr01 napisał(a):EDIT
Tu były zdjęcia, ale zapomniałem usunąć znaczniki. Dla zainteresowanych prześle na prv.

Przepraszam za słaba jakość, ale nie mam lepszego aparatu.

EDIT2
Kolega @jalo pozamiatał, skoro sprzedawca twierdzi że podróbki to podróbki i moje gadanie jest bez sensu.
Z mojej strony kończę temat.

Napisałem do sprzedawcy, że jestem zainteresowany, ale jeżeli to podróbka to będę chciał grubaśny refund i to mi odpisał :\
jalo

Pochwały: 1

Postprzez bandit » piątek, 30 września 2016, 17:24

Wyciskarka sprzedawana na aliexpress jest nieoryginalna. Mogę to z całą pewnością stwierdzić gdyż właśnie przyszedł do mnie oryginał z Europejskiej dystrybucji i porównałem wykonanie ślimaka którego zdjęcia otrzymałem od kolegi mandej.

Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia.

Pozdrawiam

Paweł
bandit

Postprzez Flyagaric » piątek, 30 września 2016, 17:32

A mnie się zdaje, że warto je wrzucić tutaj - temat bardzo przecież na tym zyska.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez robot » piątek, 30 września 2016, 18:24

bylo wiadomo od poczatku ze lepsze lub gorsze kopie - nieoryginalne :)
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Postprzez bandit » piątek, 30 września 2016, 20:00

bandit

Postprzez bandit » sobota, 1 października 2016, 10:06

dolarrr01 napisał(a):Każdy widzi to co chce, mnie wszystkie znaki wskazują na oryginał.
Nawet to że na guziku do włączania są chińskie krzaczki. Myślę, że jakby podrabiali to napisy byłyby po angielsku.
Jest to poprostu hurom na rynek chiński. Może tam słabo się sprzedaje, może to tzw stock B.
Nie chcę mi się już kłócić, ale masz dwa słabe argumenty (łatwe do podważenia) mówiące że to podróba i mówisz że wszystkie znaki na to wskazują. Ja podałem kilka mocnych i wogóle się do nich nie odnosisz.

No wiec myślę, że wstawione w poście powyżej zdjęcia rozwiewają Tobie juz wszystkie wątpliwości i argumenty zostają w kieszeni :)
Jednak wyciskarki podrobić się 1:1 nie da (da się nieduolnie, co pokazuje post powyżej). Także ze swojej strony kończę ten temat i proponuję podwiesić, aby osoby które chcą kupić wyciskarkę w chinach mocno się zastanowiły.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia i zdrowych wyciskanych soków.
bandit

Postprzez kaol » sobota, 1 października 2016, 14:52

Jak wiadomo na aliexpress większość rzeczy do podróbki więc osoby które już kupiły powiedzą czy warto i tyle po co się wykłócać czy to podróbka czy nie?

Ludzie zamawiają zegarki które są podróbkami bo jakość/cena idą w parze. Więc pytanie powinno być tylko jedno czy z wyciskarkami jest podobnie?
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez bandit » sobota, 1 października 2016, 15:20

No ja sie tam nie spieram tylko chce zeby ludzie byli swiadomi co kupuja. A zapewnienia chinczyka ze to 100% oryginal sa zwyczajnie nic nie warte. Tak jak ktos juz wspominal zakup ekonomicznie moze i ma sens jesli nie dojda oplaty dodatkowe.
bandit

Postprzez iatawiec » wtorek, 4 października 2016, 00:22

W przypadku wyciskarek problem jest nieco bardziej zlozony. Ludzie czesto kupuja je zeby leczyc rozne paskudztwa ktore ich dopadly. Wyciskarki z tanich komponentow moga w takim przypadku bardziej zaszkodzic niz pomoc. Ile w tym prawdy? Nie wiem. Wiem jednak ze jesli byl bym zdesperowany i probowal ratowac zycie to wybral bym sprzet oryginalny poniewaz gwarantuje mi uzycie materialow ktore nie rozpiernicza mi zdrowia jeszcze bardziej.
iatawiec

Pochwały: 2

Postprzez marcoos1 » wtorek, 4 października 2016, 04:11

Co masz na myśli iatawiec? Że zatrujesz się z powodu użycia innego materiału na ślimaku?

BTW. Na co trzeba chorować by soczkami ratować sobie życie? Wg mnie to soczki pomogą w zdrowym odżywianiu, diecie, jakieś alergie na pewne produkty. Wiem, że "cukier to śmierć" i "kiepsko się odżywiając, wpędzamy się do grobu" itd ale chyba to za daleko idąca analogia, żeby soczkiem ratować sobie życie.
marcoos1
VIP

Pochwały: 39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić