• Reklama

wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Postprzez bandit » poniedziałek, 19 września 2016, 11:43

Jakby co to w moim zamysle nie bylo wywolanie burzy...
bandit

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez bandit » poniedziałek, 19 września 2016, 20:21

Przygladnalem sie jeszcze dokladniej i zauwazam spora roznice w cenie model

http://www.hurom.cn/index.php/wap/product-528.html

W autoryzowanym sklepie ok 2200 juanow czyli ok 1250pln a na aliexpress ok 780zl. Nawet u nas na allegro nie ma takich prezentow no ale moze ktorys z Was mnie oswieci. Bo juz sie pogubilem.
bandit

Postprzez 40rozbojnik » wtorek, 20 września 2016, 09:26

Cudów nie ma. Oryginałów tańszych o 1/3 się na Ali nie znajdzie. Tyczy się to nie tylko telefonów. Płacić 800 zł za podróbę z roczną gwarancją? Ja bym się poważnie zastanowił.

Wysłane z mojego UMI ZERO
40rozbojnik

Pochwały: 7

Postprzez dolarrr01 » wtorek, 20 września 2016, 10:16

Cudów nie ma, podrobić huroma 1:1 się nie da. Poza tym jak pokazał @bandit to jest ponad 60% ceny w Chinach, a 35-40% wyprzedaży to już norma. Każdy bierze na własną odpowiedzialność, ale więcej przemawia za tym że to koreanczyki.

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka
dolarrr01

Postprzez bandit » wtorek, 20 września 2016, 11:42

No ja spytalem sie chinczyka skad taka roznica w cenie i czy jesli towar jest nieoryginalny to zwroci $. Odpisal mi ze dlaczego chce kupic u niego i ze roznica z ceny wynika ze w chinach i korei sa rozne kanaly dystrybucji.Ok powiedzmy ze lyknalem kupilem pisze mu zeby wyslal szybko po czym otrzymuje wiadomosc ze czeka na restock. I ze jak chce to moge zrezygnowac
Ogolnie to metnie sie tlumaczy :)
Byla cena 197. Bylo 17 sztuk jest cena ponad 200 i 25 szt a na magazynie nie ma hehe
bandit

Postprzez bandit » piątek, 23 września 2016, 18:38

No mi nie bylo dane sprawdzic jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na dobry fake z tym sprzetem . pozdro
bandit

Postprzez dolarrr01 » sobota, 24 września 2016, 08:54

Każdy widzi to co chce, mnie wszystkie znaki wskazują na oryginał.
Nawet to że na guziku do włączania są chińskie krzaczki. Myślę, że jakby podrabiali to napisy byłyby po angielsku.
Jest to poprostu hurom na rynek chiński. Może tam słabo się sprzedaje, może to tzw stock B.
Nie chcę mi się już kłócić, ale masz dwa słabe argumenty (łatwe do podważenia) mówiące że to podróba i mówisz że wszystkie znaki na to wskazują. Ja podałem kilka mocnych i wogóle się do nich nie odnosisz.

dolarrr01

Postprzez blue_voyager » sobota, 24 września 2016, 09:32

Doświadczenie pokazuje, że produkty marek innych niż chińskie na Ali nie mogą być tańsze niż gdzie indziej. A jeśli są to dlatego, że są odnawiane lub nieoryginalne. Nie widzę powodu, dla którego w tym wypadku miałoby być inaczej.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez bandit » sobota, 24 września 2016, 10:16

dolarrr01 napisał(a):Jest to poprostu hurom na rynek chiński.

No to w końcu na koreański czy chiński.
Tutaj:
http://www.hurom.cn/article-fangweichaxun-i-21.html

można sprawdzić oryginalność, tyle że ja nie znam chińskiego. Tyle co obrazkowo.

Realnie skoro na stronie producenta jest taka możliwość sprawdzenia to chyba jednak podrabiają co ?

Dodatkowo otrzymałem zdjęcia ślimaka od kolegi mandej (jeśli pozwoli, udostępnie) na pierwszy rzut oka ślimak ok ale widać na nim dziwne niedorobki w postaci śladów po skrawaniu.

Dodatkowo jakiś kupujący zamieścił komentarz

This is not original Hurom product. Fake product from China. It made similar with original but Korean wording is wrong.

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8mDleXLVaXXagOFbXN.jpg

No i jeszcze pytanie dlaczego ten chinczyk tak kombinuje. Nie wiem mam chyba blokadę zakupu bo chcę kupić ale mam SOLD OUT wczoraj było dostępne 14 sztuk dzisiaj jest 34 i dalej nie mogę dodatkowo cena jeszcze spadła. MAGIA.

No i na koniec nie jestem związany w jakikolwiek sposób z firmą HUROM w Polsce oraz z dystrybutorami tejże firmy.
bandit

Postprzez bandit » niedziela, 25 września 2016, 17:33

A jeszcze dzisiaj przeglądając allegro trafiłem na całkiem fajne porównanie fake vs oryginal. Także kto zakupił może sobie porównać,

http://allegro.pl/wyciskarka-do-soku-hu ... 38454.html

Od siebie tylko dodam, ze wstawię zdjęcia oryginalnej wyciskarki za około tydzień. Wyciskarka bedzie pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży na skandynawię (norwegię).

Pozdrawiam
bandit

Postprzez dolarrr01 » niedziela, 25 września 2016, 19:01

No to teraz z 99% pewnością mogę stwierdzić że mam oryginał, wszystko jest idealne jak na zdjęciach. 1% zostawiam, bo w stu procentach jestem pewny tylko śmierci i podatków ;)

Już od kilku postów staram się Wam przekazać że wszystko mam idealnie jak oryginał, nie ma ani jeden fizycznej różnicy, różnicy nie ma też w działaniu.

Być może ktoś trafił na podróbkę, jednak po obejrzeniu tej aukcji z allegro jestem niemal pewny że mój dostawca ma oryginały.
Za jakieś tydzień przyjdzie mi nowa sztuka dla znajomego, też dokładnie ją zbadam. Może wcześniej były oryginały, a z nowych partii są podróbki.

dolarrr01

Postprzez jalo » niedziela, 25 września 2016, 19:07

Good day.
This is Angel from su shop.
Very glad to receive your message.It is high quality hurom juicer copy.All the aliexpress are sold the same juicer as us.
Please kindly note.
Best regards
Angel

//reasumując bo zgłębieniu tematu, są to kopie Huroma, jednak dość dobrze wykonane praktycznie 1:1
Ostatnio edytowano niedziela, 25 września 2016, 19:12 przez jalo, łącznie edytowano 1 raz
jalo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić