• Reklama

wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: wyciskarka HUROM ciekawa propozycja

Postprzez filozof71 » niedziela, 18 września 2016, 01:41

Czy to jest jakaś zorganizowana akcja? Taka żebym kupił Huroma?
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Reklama

Postprzez dolarrr01 » niedziela, 18 września 2016, 10:21

No raczej, za tą cenę nie kupisz nic fajnego, jakiegos chińskiego zelmera. Tutaj dostajesz chyba najlepsza pionowa wyciskarke na świecie, nie wiem nad czym się zastanawiać.

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka
dolarrr01

Postprzez bandit » niedziela, 18 września 2016, 12:28

Czy ktoś potwierdza czy ta wyciskarka z 1 postu to oryginał?

http://www.beskidzka24.pl/artykul,podro ... 44687.html
https://www.youtube.com/watch?v=kAihsO5q2nM

Poczytałem na internetach i na ali jest bardzo duzo podróbek no i skąd ta cena na stronie : http://www.hurom.co.kr/shop/shop/shop_v ... b=6&idx=31 wychodzi ok 1400pln
bandit

Pochwały: 1

Postprzez dolarrr01 » niedziela, 18 września 2016, 15:21

Możesz podrzucić linkiem gdzie tak piszą? Wydaje mi się to małoprawdopodobne żeby to były podróbki, a jeśli są to na poziomie oryginału i z tej samej linii produkcyjnej co oryginały.

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka
dolarrr01

Postprzez jalo » niedziela, 18 września 2016, 19:56

Słuchajcie, nie wiem jak z jakością ale dzisiaj w Selgrosie widziałem wyciskarkę za nieco ponad 400zł, wyglądem niemal identyczną jak te Huromy:
http://oi65.tinypic.com/2uhpzco.jpg
jalo

Postprzez su2000 » niedziela, 18 września 2016, 22:54

filozof71 napisał(a):Czy to jest jakaś zorganizowana akcja? Taka żebym kupił Huroma?

Taka, żeby kupić prawie Huroma.
Kolega naganiacz już mięknie i dopuszcza możliwość, że to podróbka.
Podobny przebieg dyskusja miała na pepperze.
su2000
AKTYWNY

Pochwały: 14

Postprzez robot » niedziela, 18 września 2016, 23:11

podroby i tyle . Jaki sens jest wogoel polecanei tego komus ? ze zlosci ze sie samemu kupilo i pewnie sie [...]

Ty sie prosisz o kolejnego warana za bluzganie...
@blue
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Postprzez jalo » poniedziałek, 19 września 2016, 01:31

robot napisał(a):podroby i tyle . Jaki sens jest wogoel polecanei tego komus ? ze zlosci ze sie samemu kupilo i pewnie sie [...]

Tak w zasadzie jedyne co znalazłem w necie póki co to że są to wyciskarki "gorszej jakości" niż jakieś Kuvingsa.
Nikt natomiast z posiadaczy nie wypowiedział się iż są to podróby. A co więcej w tym poście już kilka osób pisało iż taką kupiło i jest oki.
Skoro masz takie zdanie możesz je jakoś uzasadnić? Miałeś i działała słabo, rozwaliła się?
jalo

Postprzez dolarrr » poniedziałek, 19 września 2016, 09:31

su2000 napisał(a):Taka, żeby kupić prawie Huroma.
Kolega naganiacz już mięknie i dopuszcza możliwość, że to podróbka.
Podobny przebieg dyskusja miała na pepperze.

Koledzy na pepperze stali się agresywni, jak wy tutaj. Zachowujecie się jak handlarze broniący interesów i to wy namawiacie ludzi do kupowania sprzętu trzykrotnie drożej.
NIGDZIE nie ma ani jednego dowodu, że wyciskarki są podrabiane. Mamy tysiące komentarzy na ali od ludzi z całego świata, że wyciskarki są oryginalne.
Miałeś to w ogóle w rękach? Miałeś w rękach sztukę z polskiego sklepu? Ja miałem i różnic nie da się wychwycić, ani w wyglądzie ani w działaniu. Chińczyki nie potrafią idealnie podrobić klocka Lego, a co dopiero wyciskarki z wieloma patentami i to 1:1 tak w wyglądzie jak i w działaniu. Cuda normalnie. Jakość plastiku, autorskie sitka, autorski ślimak, kontrola pulpy, cichy pomruk silnika, dokładność wyciskania, identyczne kolory oraz zaoblenia obudowy (!), identyczne pojemniki na pulpę i sok, nawet jak ją przeładujesz to zacina się idealnie jak ta z polskiego sklepu.
Tak jak pisałem, miałem tanią chińską wyciskarkę i to był koszmar. Nie można od tak podrobić sobie idealnie Huroma, pierwszego i największego producenta wyciskarek pionowych, który dostarcza większość komponentów dla konkurencji, bo nikt nie ma takiej technologii jak oni.
jalo napisał(a):
Tak w zasadzie jedyne co znalazłem w necie póki co to że są to wyciskarki "gorszej jakości" niż jakieś Kuvingsa.
Nikt natomiast z posiadaczy nie wypowiedział się iż są to podróby. A co więcej w tym poście już kilka osób pisało iż taką kupiło i jest oki.
Skoro masz takie zdanie możesz je jakoś uzasadnić? Miałeś i działała słabo, rozwaliła się?

Kuvings ma swoje plusy, ale jeśli chodzi o wyciskanie lepszej jakości soku to Hurom jest lepszy, sok jest znacznie klarowniejszy bez drobinek miąższu.
Moją używam dopiero ok. pół roku, nie twierdzę, że się nie zrypie, wszystko się rypie, czy kupisz na ali czy w Polsce, ale za tą cenę, mam jeszcze dwa Huromy w zapasie, niech się rypie ile chce.
dolarrr

Postprzez su2000 » poniedziałek, 19 września 2016, 10:22

Kupujący regularnie na ali wiedzą skąd biorą się pozytywne komentarze.
Chińczyk stanie na głowie i zaklaska by dać pozytywny komentarz, a jak to nie pomoże to nawet zapłaci.

Dyskusja na temat Huroma na pepperze:
https://www.pepper.pl/promocje/wyciskar ... d-comments
su2000
AKTYWNY

Pochwały: 14

Postprzez mandej » poniedziałek, 19 września 2016, 10:41

Przecież jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać. Nie widzę sensu aby ktoś tu chcial kogoś namawiać do zakupów ze złej woli. Przed zakupem na Ali nie wiedziałem że są wyspy w galeriach z Hurom. Jeżeli oni tam sprzedają po 1500 zł to na prawdę sprzęt jest bardzo tani. Wyspy w galeriach zawsze sprzedają towar wysokomarzowy. Do tego Vat + podatek + 10 lat gwarancji. Myślę że kwota 100:150 $ to jak najbardziej realna cena zakupu w tym przypadku.
Ale jest też opcja że sprzęt nie jest oryginalny jakby niektórzy mocno chcieli z różnych przyczyn. I właśnie tych niektórych bardzo proszę:
Powiedzcie na co zwrócić uwagę. Jak udowodnić sprzedawcy że sprzęt nie jest oryginalny ? Jakieś znaki szczególne ? W temacie Hurom w tym i innym wątku wypowiada się dużo osób które używa i jest zadowolona oraz osób które swoje wiedzą i juz.Być może z Waszą pomocą sprzęt będzie jeszcze tańszy lub całkowicie za darmo :-) Ali walczy obecnie z podróbkami dość mocno.Tylko jak to się ma do doskonałej oceny produktu przez ponad 400 kupujących którzy nie ma co ukrywać również są bardzo dociekliwi ?

Autor postu otrzymał pochwałę
mandej

Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić