• Reklama

Wyciekły zdjęcia Xiaomi Mi Band 2

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Wyciekły zdjęcia Xiaomi Mi Band 2

Postprzez marx » wtorek, 10 maja 2016, 17:17

CZy nowa opaska Xiaomi Mi Band zdobędzie popularność jak jej poprzednie wersje, czy może lepiej poczekać na zegarek Xiaomi, lub nabyć inny jak np. smartwatch NO.1 D5
http://gadzet.telchina.pl/xiaomi-mi-band-2-zdjecia/

Xiaomi Mi Band 2 pomimo wcześniejszych zapewnień nie trafił jeszcze do sprzedaży, za to łatwo można kupić podróbkę. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia oryginalnej opaski Mi Band 2.
Obrazek66
Opaski MiBand i MiBand 1S zdobyły duże grono zadowolonych użytkowników, co nie dziwi z uwagi na niską cenę i w miarę poprawne monitorowanie naszej aktywności fizycznej i faz snu. Mogliśmy się o tym przekonać w recenzji MiBand 1S. Druga wersja opaski wzbogacona została o pomiar pulsu, ale nadal potrzebny był smartfon aby sprawdzić aktualny lub historyczny odczyt pomiarów z opaski.

Najnowsza opaska MiBand 2 pozwala na bieżąco kontrolować odczyty z opaski takie jak ilość wykonanych kroków, aktualny puls czy bieżący czas.W tym celu na przednim panelu umieszczono wyświetlacz LED. Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć oryginalnej opaski MiBand 2
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczekuje się, że już w czerwcu będzie można kupić na aliexpress i w innych chińskich sklepach tytułową opaskę.
Oficjalnej ceny nie ujawniono, ale zapewne w chińskich sklepach zapłacić będzie trzeba ponad 20 dolarów.
marx
Administrator

Pochwały: 193

Reklama

Powrót do Nowości