• Reklama

Wybór telefonu

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Wybór telefonu

Postprzez sonic » 2 sie 2014, o 02:20

ja mam szklane plecy i nie używam etui, jak chcesz sylikon to nie potrzebujesz wymieniać obudowy, ale szkło na wyświetlacz bym kupił, w niczym nie przeszkadza a zawsze jakaś dodatkowa ochrona ;)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Reklama

Postprzez ddr » 2 sie 2014, o 04:01

Jeśli telefon upadnie bokiem to przy silikonie jak łatwo się domyślić jest mniejsze ryzyko na uszkodzenie ekranu. A szkło z przodu potrafi przyjąć solidne trzaśnięcia bez uszkadzania ekranu. Wadą obudowy jest trwałość i materiał (jakoś wątpię by wszystkie te "silikonowe" etui były z silikonu). Prawdziwe silikonowe etui jest miękkie, ale przez to się ślizga na telefonie, z czasem staje się lepiące i łapie brudy, no ale ładnie pochłania uderzenia. Potem są te według mnie z gumy, nieco sztywniejsze, nie ślizgają się, nie łapią brudów, trwalsze, gorzej pochłaniają uderzenia. Potem są plastiki, sztywne, nie ruszają się, ale może się ścierać farba oraz trzeszczeć pod naciskiem jeżeli się składa z większej ilości elementów (w starych lg takie widziałem). Takie plecki bardziej mają walory estetyczne gdyż można na nie nanieść nadruki. Słabo pochłaniają uderzenia, od biedy wystarcza. Natomiast metalowe mają już tylko walory estetyczne, ale za to jakie. Taki redrice czy note z metalowo-szklanymi pleckami wygląda świetnie. Jak ktoś pilnuje słuchawki to może sobie pozwolić na takie upiększenie.

Pominąłem egzotyczne plecki jak np. ze skóry, drewna czy bambusa gdyż nie widziałem crashtestów z ich udziałem.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

HiHi

Postprzez wiurek » 2 sie 2014, o 16:15

Siemka mam pytanko czy u tego sprzedawcy można kupić dodadkową baterię ??? I czy jeśli wybiorę opcję z bateriami to dostanę 1baterie z telefonem + 2 dodadkowe czy tylko 2 ????

Edit
Czy te silikonowe eui będzie dobre ???
http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 54298.html
wiurek

Pochwały: 2
Telefon:: SONY

Postprzez sonic » 2 sie 2014, o 17:50

jak wybierzesz pakiet Extra battery u Goldwaya, to dostaniesz jedną normalną i jedną dodatkową baterię.

To etui będzie ok, używałem takiego do poprzedniego telefonu. 7$ za 2 szt to niezła cena :)
sonic
VIP

Postprzez wiurek » 2 sie 2014, o 18:15

i teraz mam dylemat ponieważ gdyby w wersji z bateriami było w sumie 3 baterie było by git a teraz się zastanawiam czy nie wziąć zwykłej wersji ponieważ bateria wychodzi 15$ a na innej aukcji można dostać 1 szt po 8-9$ np tej
http://www.aliexpress.com/item/3100mAh- ... 02382.html
wiurek

Postprzez sonic » 2 sie 2014, o 20:43

ja na twoim miejscu baterie zamawiałbym oddzielnie
sonic
VIP

Postprzez ebola1972 » 2 sie 2014, o 20:52

Nie lepszy powerbank xiaomi od tych 3 baterii?

Wysłane z Onda V975m
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez Jacuss » 3 sie 2014, o 00:24

wiurek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Silikon wystarczy :) A o baterie sam spytaj sprzedającego :) Może ma i da Ci upust :)
Jacuss
AKTYWNY

Telefon:: ASUS Zenfone 5 2/16

Postprzez wiurek » 3 sie 2014, o 10:35

Chciałbym się jeszcze was spytać jaka będzie różnica wydajnościowa między xaiomi note a moim sony xperia J
wiurek

Postprzez Wujek » 3 sie 2014, o 12:43

wiurek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

OGROMNA ;-) Wszystko będzie 10x lepsze.
Procesor w xperii - Qualcomm MSM7227A jest już mocno przestarzałym układem, zdziwisz się jak mogłeś na takim czymś pracować :D

Aktualnie mam galaxy gio(przejściowo) z jeszcze starszym układem i ten telefon nadaje się tylko do dzwonienia, chociaż i to jest dość utrudnione przez kiepski głośnik. :-?
Wujek

Pochwały: 7
Telefon:: ZTE v967s
ROM: LeWa OS v5 PL

Postprzez wiurek » 3 sie 2014, o 14:12

A mógłby mi ktoś powiedzieć ile mógłbym wziąć za Sony Xperia J w dobrym stanie troszeczkę zarysowane ramki i jeszcze brak orginalnego pudełka i gwarancji która kończy się w grudniu
wiurek

Postprzez Punisher » 3 sie 2014, o 14:26

Może za 100-150 zł ktoś kupi
Jakieś pytania ? Pisz na PW :)
Punisher
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi MI3 White
ROM: MIUI