• Reklama

Wybór sposobu wysyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wybór sposobu wysyłki

Postprzez Devol » niedziela, 26 maja 2013, 20:11

Cześć.

Zamawiam dla siebie telefon i mam pytanie.
Którego kuriera lepiej wybrać DHL czy FEDEX express?
Chodzi mi o to aby nikt się nie przyczepił i nie clił mi mojego produktu

Pozdrawiam
Devol

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez stifler959 » niedziela, 26 maja 2013, 20:34

z tego co mi wiadomo każdy kurier będzie cię kosztował. Tylko zwykłe pocztowe dają szanse ominięcia Vatu. CŁA NA TELEFONY NIE MA
stifler959
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez mlb » niedziela, 26 maja 2013, 21:22

Devol, wlasnie przy kurierach masz wieksze ryzyko zatrzymania przez UC . poza tym zawsze przy przesylce kurierskiej zaplacisz dodatkowo okolo 70zl za obsluge celna przy ktorej niby pomaga firma kurierska .
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI