• Reklama

Wybór jednego spośród telefonów u sprzedawcy

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wybór jednego spośród telefonów u sprzedawcy

Postprzez wojtuninio » 12 kwi 2016, o 12:58

Cena (bez VAT): 177$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,5 do 5,5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: Bez znaczenia
Dual/Single sim: Bez znaczenia jeśli na handel, jeżeli miałby zostać dla mnie wolałbym duala
Preferowane marki: Samsung, Iphone
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Telefon będzie przeznaczony prawdopodobnie na handel
Opis: Sprawa wygląda tak. Zamówiłem telefon Letv x600 u sprzedawcy z Ali: http://pl.aliexpress.com/store/all-whol ... 17031.html
Dziś otrzymałem wiadomość:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak więc jak się domyślam sprzedawca tak naprawdę nie ma tego telefonu. Zastanawiam się, który spośród jego telefonów wybrać w ramach rekompensaty. Czy w ogóle warto się w to bawić, a może od razu wziąć full refund? Telefon raczej sprzedam dlatego fajnie jakby był to chodliwy model. Myślę, że sprzedawca zgodzi się dać coś droższego niż te 177$ (realnie z kuponami zapłaciłem 169$), ewentualnie dojdziemy do jakiegoś kompromisu z dopłatą z mojej strony. Jeżeli telefon będzie lepszy lub zbliżony parametrami niż x600 to prawdopodobnie zostawię go dla siebie. Co zaproponowalibyście by sprzedawcy?
Wysłałem też wiadomość do sprzedawcy jakie są jego propozycje. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
wojtuninio

Telefon:: Samsung Galaxy Ch@t
ROM: stock

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?