• Reklama

www.goodtraded.com

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

www.goodtraded.com

Postprzez szymon_rysiu » piątek, 5 lipca 2013, 16:58

Witam. Czy zamawiał ktoś może od nich jakieś rzeczy. Mają buty ok 40-50 dolarów, które wyglądają bardzo ładnie. PRoblem jest taki że wysyłają towar tylko po przelewie. Po tym jak napisałem jaką mam pewność że wyślą mi towar, dostałem odpowiedź że nie mam się martwić bo długo działają na rynku i na 100 % dostanę przesyłkę, jednak nigdzie nie mogę znal
eżć żadnej informacji na ich temat.
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez kojot » piątek, 5 lipca 2013, 18:42

u Sary dostaniesz Airmaxy w tej cenie, ja jestem zadowolony fajnie się w nich biega
kojot
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI