• Reklama

Wstrzymanie płatności

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wstrzymanie płatności

Postprzez negativexx » 2 gru 2013, o 22:15

Witam,

Zamówiłem przedmiot na aliexpress, korzystając z kuponu -15$.
Cena produktu to 168,78$.

Utknąłem na tym etapie: http://goo.gl/PeY0Uc (zdjęcie z przewodnika na forum),
muszę dokonać płatności, ale nie otrzymałem jeszcze karty debetowej.

Co powiniennem teraz zrobić?
Produktu nie mam już w koszyku - co się stanie, jeśli zamknę kartę przeglądarki z opcjami płatności?
Kupon jest ważny tylko dzisiaj, jeśli zapłacę jutro (zakładając, że będe miał nadal taką możliwość), cena wróci do normy, czy bonus pozostanie?

btw. jak długo czekaliście na kartę debetową z Alior Sync?
negativexx

Reklama

Re: Wstrzymanie płatności

Postprzez abeon » 2 gru 2013, o 22:30

Mogę odpowiedzieć jedynie na twoje ostatnie pytanie. Na swoją kartę z Alior Sync zamówioną 21 listopada (czwartek) czekałem do 27 listopada (środa).
abeon

Telefon:: a820

Postprzez kris_kjk » 2 gru 2013, o 23:03

Mnie odrzuciło płatność, z koszyka zniknęło, okazało się, że na koncie karty miałem za mało kasy. Przelałem na konto karty, ale w moim banku jest to realizowane przed północą. Towar nie zniknął jest widoczny tak jakby był kupiony, ale jest przycisk do dokonania płatności.

W przypadku kuponu niestety nie wiem czy zniknie i cena nie wzrośnie ???
kris_kjk

Pochwały: 3

Postprzez zriel » 3 gru 2013, o 02:52

Gdy ponownie wejdziesz na swoje konto w Aliexpress w zakładce my orders będziesz miał ten zakup wraz z pozostałym czasem na zapłatę za towar(na ogół około 19 dni). Możesz więc zapłacić później, ale i towar zostanie wysłany dopiero po finalizacji transakcji. Co do kuponu i jego ważności to nie mam na ten temat wiedzy.
zriel
AKTYWNY

Pochwały: 31

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI