• Reklama

Współpraca z www.antelife.com

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Współpraca z www.antelife.com

Postprzez AntelifePoland » 17 cze 2014, o 16:37

Cześć :)
Chcieliśmy poinformować was o nawiązanej współpracy między sklepem http://www.Antelife.com, a forum http://telchina.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszej sekcji na forum:
antelife-com-f144.html
Będziemy umieszczać tam aktualne promocje, kupony rabatowe specjalnie stworzone dla Was oraz zapraszać do konkursów i zabaw w których będziecie mogli wygrywać fajne nagrody;)

O Antelife
Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych sklepów internetowych ze smartfonami, tabletami oraz akcesoriami do nich. Z reguły nasze ceny są przynajmniej o 10% niższe niż u konkurencji. Gwarantujemy darmową wysyłkę oraz bezpieczeństwo transakcji dzięki systemowi PayPal. Od niedawna klienci z Polski mogą zamawiać produkty bezpośrednio z magazynu zlokalizowanego w Hiszpanii! Szczegóły w naszej sekcji na forum.

W razie pytań piszcie na PW lub
e-mail: antepoland@gmail.com

Pozdrawiam,
Damian,
AntelifePolska.
Kupon rabatowy 5$ na zam. powyżej 100$: telchina.pl
*Nie obowiązuje na niektóre produkty wyprzedażowe.
AntelifePoland

Pochwały: 5
Telefon:: THL, JIAYU, LENOVO

Reklama

Re: Współpraca z www.antelife.com

Postprzez Gravis » 17 cze 2014, o 17:33

Żadna mi to współpraca skoro my użytkownicy forum china nie mamy specjalnego rabatu z racji tego ;)
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez basa » 17 cze 2014, o 17:46

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Taaa i najlepiej zeby byl to rabat 100% bo przeciez inaczej nie wypada :)
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez AntelifePoland » 17 cze 2014, o 18:19

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@Gravis - spokojnie, daj nam się rozkręcić ;) Jak na razie specjalnie dla was przygotowany jest konkurs w którym do wygrania jest powerbank Xiaomi specjalny-konkurs-dla-telchina-pl-wygraj-powerbank-xiaomi-t9069.html
oraz możecie skorzystać z kuponu na 5$ (antelife2014pl). Od wczoraj możecie także zamawiać produkty z hiszpańskiego magazynu co wcześniej było zarezerwowane tylko dla klientów z półwyspu Iberyjskiego. Już niedługo zamierzamy przygotować dla was większe rabaty, być może niedługo jakieś zakupy grupowe po preferencyjnych cenach, a także rozpocząć serię Youtube'owych recenzji najciekawszych smartfonów, które będą połączone z konkursami .

Autor postu otrzymał pochwałę
AntelifePoland

Postprzez siekieer » 17 cze 2014, o 22:59

AntelifePoland napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@Gravis - spokojnie, daj nam się rozkręcić ;) Jak na razie specjalnie dla was przygotowany jest konkurs w którym do wygrania jest powerbank Xiaomi specjalny-konkurs-dla-telchina-pl-wygraj-powerbank-xiaomi-t9069.html
oraz możecie skorzystać z kuponu na 5$ (antelife2014pl). Od wczoraj możecie także zamawiać produkty z hiszpańskiego magazynu co wcześniej było zarezerwowane tylko dla klientów z półwyspu Iberyjskiego. Już niedługo zamierzamy przygotować dla was większe rabaty, być może niedługo jakieś zakupy grupowe po preferencyjnych cenach, a także rozpocząć serię Youtube'owych recenzji najciekawszych smartfonów, które będą połączone z konkursami .

Witam - zamówienie towaru z Hiszpanii = brak opłat celnych/vat oraz szybsza wysyłka??

Jakie są formy wysyłki z Hiszpanii?

Skoro jesteśmy w UE razem z Hiszpanią...

Będę wdzięczny za konkretną odpowiedź.
siekieer

Postprzez Gravis » 17 cze 2014, o 23:00

Właśnie koszt przesyłki duży (ile to było 25$?) i w razie problemów ze sprzętem i naprawy gwarancyjnej trzeba wysłać do Chin...

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Postprzez fake4r » 17 cze 2014, o 23:03

O Słabo, co z tego jak 5% rabatu jak przesyłka 75 zl wychodzi oplaca sie bardziej zamawiać ze wschodu moim zdaniem. Zróbcie free shiping z Hiszpanii albo za 5$ wtedy bedzie ok :)

Wysłane z mojego ZTE V965 przy użyciu Tapatalka
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez siekieer » 18 cze 2014, o 00:12

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wszystko zależy od tego czy:
1) Wysyłka z Hiszpanii = brak cła/vat
2) Wysyłka z Hiszpanii - szybsza dostawa

Mnie interesuję te dwie rzeczy - jeśli obie odpowiedzi będą twierdzące to i tak wyjdzie taniej niż z Chin z VAT, choć wiadomo że często można go ominąć i wtedy byłoby taniej:)
siekieer

Postprzez Gravis » 18 cze 2014, o 00:18

Cytuję:

"Koszty przesyłki to 24.99$, towar dostarczany jest w ciągu 3-6 dni roboczych i z racji tego, że transakcja odbywa się wewnątrz Unii Europejskiej nie podlega opłatom celnym!"

"Wysylka przez firme Redyser24h.
W ciagu 7 dni od odebrabia przesylki, jesli sprzet dojechal uszkodzony mozna zwrocic go wysylajac do Hiszp.
Jesli chodzi o naprawy gwarancyjne to realizowane sa one zazwyczaj w fabrykach z ktorych sprzet wychodzi wiec konieczne byloby wyslanie do Chin."
Gravis
VIP

Postprzez AntelifePoland » 18 cze 2014, o 00:37

Dokładnie tak, droższa wysyłka, ale towar szybciej dostarczony i bez cła.
Wysyłka 24.99$, czas dostawy 3-6 dni roboczych, bez cła.
AntelifePoland

Postprzez siekieer » 18 cze 2014, o 00:48

AntelifePoland napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mogą to Państwo jakoś potwierdzić(jakiś odnośnik/link), że z Hiszpanii na pewno będzie bez cła??

Wysyłka kurierem?? Jakim??

Możemy liczyć na dodatkowy upust??:)
siekieer

Postprzez bar4u » 18 cze 2014, o 00:53

Hiszpania jest w UE więc nie ma mowy o cle czy innych opłatach.
Pytanie czy jest możliwość zakupu na firmę bez podatku VAT. .. Mam NIP EU

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI