• Reklama

Współpraca z www.antelife.com

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Współpraca z www.antelife.com

Postprzez siekieer » 18 cze 2014, o 11:29

bar4u napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

O cle nie ma mowy(ale to nawet w przypadku zakupu telefonu z Chin), natomiast jestem zielony co do VAT z UE, ale skoro piszecie że brak to OK.

Ja mam pytanie - w jaki sposób na stronie antelife wejść w kategorię telefonów które są dostępne w Hiszpanii?? Jest na stanie, albo będzie niedługo Xiaomi Redmi Note lub Mi3?
siekieer

Reklama

Postprzez AntelifePoland » 18 cze 2014, o 12:13

@bar4u - odpowiedź na priv.

@siekieer
Telefony dostępne w hiszpańskim magazynie:
http://tnij.org/antelifehiszpania

"Z racji tego, że magazyn jest mały wybór ograniczony jest do najbardziej popularnych smartfonów oraz tych wybranych przez głosowanie na stronie http://www.antelife.com/spainwarehouse.html#votephone.

Co parę dni następuje rotacja i wybór się zmienia.

Koszty przesyłki to 24.99$, towar dostarczany jest w ciągu 3-6 dni roboczych i z racji tego, że transakcja odbywa się wewnątrz Unii Europejskiej nie podlega opłatom celnym!

Expedited-europe (with tracking,delivery in 3-6 business days,ships from spain warehouse,no customs fee) $24.99

Pamiętajcie aby użyć kupon antelife2014pl (5$ zniżki dla zamówień powyżej 100$)"
Kupon rabatowy 5$ na zam. powyżej 100$: telchina.pl
*Nie obowiązuje na niektóre produkty wyprzedażowe.
AntelifePoland

Pochwały: 5
Telefon:: THL, JIAYU, LENOVO

Re: Odp: Współpraca z www.antelife.com

Postprzez bar4u » 18 cze 2014, o 19:15

AntelifePoland napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

cześć, jak z tą odpowiedzią na moje pytanie?

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Postprzez siekieer » 18 cze 2014, o 19:24

Widzę że jednak sprzęt z Hiszpanii jest droższy niż odpowiedniki z Chin + przesyłka 25 dolarów...

Jednak się nie opłaca na chwilę obecną przy takich cenach - dodatkowo większość "sold out".

Mnie interesuje Redmi Note - jest za 223+25 wysyłka

Na aliexpress za 190 od zaufanych sprzedawców z przesyłką gratis..
siekieer

Postprzez fake4r » 18 cze 2014, o 19:24

Dlaczego ceny się różnią te z Hiszpanii do tych na głównej Antelife ? Nie dość że taki 1S jest tu droższy o 20$ to jeszcze dochodzi do tego przesyłka 25$, to już całkiem cena jest nieatrakcyjna. Ale rozumiem że nie ma nic za darmo i to jest pewnie Twoja prowizja. No cóż jak dla mnie nie opłaca się, wolę tradycyjne zakupy z Chin. Ale pewnie ktoś skorzysta.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez Gravis » 18 cze 2014, o 19:48

Dokładnie tak, ja przed wypowiedzeniem się w ww. temacie przejrzałem oferty i stąd mój komentarz był jaki był i słowo "Współpraca" w nazwie wcale mi nie pasuje ;]
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez AntelifePoland » 18 cze 2014, o 20:24

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@faje4r
Masz rację, ceny są wyższe, ale uwierz mi, że nie ma to nic wspólnego z moją prowizją. Nikogo szczególnie nie namawiam na zamówienie z Hiszpanii, jeśli komuś nie zależy na szybkości przesyłki i liczy się z możliwością naliczenia opłat celnych zawsze może wybrac standardową przesyłkę z Chin.

@bar4u - wysłałem Ci odpowiedź rano, sprawdź skrzynkę. Dla pewności wysłałem przed chwilą jeszcze raz.
AntelifePoland

Postprzez fake4r » 18 cze 2014, o 20:30

No racja tak czy siak nie ważne kto dostaje te pieniądze ale i tak trzeba ponieść ten koszt. No szkoda jakby były normalne ceny i free shiping to była by to na prawdę dobra oferta nie do przebicia.

Wysłane z mojego ZTE V965 przy użyciu Tapatalka
fake4r
VIP

Postprzez mrergie » 18 cze 2014, o 20:33

Cen jak chińskich to raczej nie będzie. Jak robią hurtowy import z Chin do magazynu w Hiszpanii to jednak już muszą się rozliczyć z VATem i ewentualnymi dodatkowymi opłatami które występują w Hiszpanii, a to wszystko jest już wliczone w cenę. Może kiedyś jak będzie dobre wzięcie to ceny opadną.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez AntelifePoland » 18 cze 2014, o 20:34

@fake4r,
Wysyłka z Hiszpanii została uruchomiona niedawno, wraz z rozwojem tej opcji powinno być lepiej.
trzeba wziąc po uwagę, że w Europie utrzymanie takiego magazynu jak i przesyłka europejskimi firmami jest znacznie droższa niż w Chinach przez to ceny urządzeń także są wyższe. Uwierzcie, że naciskam dział sprzedaży o obniżenie cen wysyłki, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

@mrergie - święte słowa :)
AntelifePoland

Postprzez fake4r » 18 cze 2014, o 20:43

Dlatego poczekamy zobaczymy ;)

Wysłane z mojego ZTE V965 przy użyciu Tapatalka
fake4r
VIP

Postprzez siekieer » 18 cze 2014, o 21:49

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie ;) Nawet przy mniejszym zysku, popyt będzie dużo większy, więc więcej zarobicie w rozrachunku:)

Na razie CZEKAMY! Cena stała dla wszystkich ofert + wysyłka tak jak teraz i można się zacząć zastanawiać.
siekieer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI