• Reklama

Wlasna marka ?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wlasna marka ?

Postprzez biniox1 » 11 mar 2013, o 13:47

słyszałem że na aliexpress są ludzie którzy za kasę tworzą telefony własnej marki że np ja mówię aby mi zrobili karton tabletow o takich parametrach z takim wygladem z takim logo a oni produkują
gdzie mogę ich znaleźć
biniox1

Reklama

Postprzez east-import.pl » 11 mar 2013, o 14:08

Na alibaba Minimum 500sztuk musisz zamówić wtedy zrobią z logo oraz Pl instrukcja i własne opakowanie

[center]Obrazek [/center]
Ostatnio edytowano 11 mar 2013, o 14:21 przez east-import.pl, łącznie edytowano 1 raz
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez biniox1 » 11 mar 2013, o 14:12

east-import.pl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

podobno są tacy co np wystarczy 20 sztuk
dodam że nie mam zbyt wiele tysięcy ok 20 000 zł
biniox1

Postprzez east-import.pl » 13 mar 2013, o 08:59

Przy 20 sztukach nie ma szans na własne logo i opakowanie. Musi być 500sztuk by chińczykom opłacało się produkcje zmienić
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI