• Reklama

Win 8 + emulator Androida + GPS + mapy - da się?

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Win 8 + emulator Androida + GPS + mapy - da się?

Postprzez Wdhiz » poniedziałek, 23 marca 2015, 05:04

Witam,
Bawił się ktoś z Was w emulowanie Androida (np. przez Bluestacks) na tablecie z Win?
http://www.bluestacks.com/
Androida potrzebuję chyba tylko i wyłącznie do nawigacji turystycznej i samochodowej (w tym zapisywanie śladu) - OSMand, Google Maps, BeonRoad, Locus, Orux itp. GPS wewnętrzny, ale czasami podpinam też przez BT GPS zewnętrzy (Nokia LD).
Pytanie - czy emulacja Androida pozwoli mi na korzystanie z programów nawigacyjnych? Jakieś ograniczenia?
Zastanawiam się nad tanim tabletem 8-10 cali z Win do pracy (lekki Photoshop itp) i okazyjnym odpalaniem Androida. Wiem, że mogę kupić dualboota Teclasta x98, ale - po pierwsze drogo, po drugie właśnie przeżyłem lekki horror z odsyłaniem niesprawnego Pipo P8 i odzyskiwaniem kasy od sprzedawcy - chyba wolałbym tani tablet z Polski z fakturą VAT.

Czy Android ma jakieś zalety w porównaniu z Win, zastosowania o których nie wiem? Nie gram. Tablet do netu, nawigacji turystycznej, filmów, muzyki. Na co dzień mam 5" smartfona z Androidem.
Wdhiz
AKTYWNY

Reklama

Powrót do TABLETY