• Reklama

Wełniana maska Bane-a? :-D

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Wełniana maska Bane-a? :-D

Postprzez TLasky » 12 sty 2015, o 13:26

Siema

Temat trochę nietypowy- kumplowi zamarzyła się na deskę taka osłona na twarz, wyglądająca jak maska Bane-a, czy ktoś ma może pojęcie gdzie da się to kupić (takie, żeby miało ręce i nogi oraz w miarę sensowną jakość :-)).

Z góry dzięki za pomoc
T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Re: Wełniana maska Bane-a? :-D

Postprzez shayk » 12 sty 2015, o 15:46

MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez ddr » 12 sty 2015, o 15:57

@UP.

Tyle że to maski lateksowe....
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez secretsanta » 12 sty 2015, o 16:09

:mrgreen:
secretsanta
NewsMan

Pochwały: 22
Telefon:: zopo zp990+

Postprzez TLasky » 12 sty 2015, o 16:33

shayk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

On nie potrzebuje tego do realizacji łóżkowych fantazji, tylko na stok :-D te lateksowe to sobie umiem znaleźć, ale dzięki za staranie :-).

T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez secretsanta » 12 sty 2015, o 17:19

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

On nie potrzebuje tego do realizacji łóżkowych fantazji, tylko na stok :-D te lateksowe to sobie umiem znaleźć, ale dzięki za staranie :-).

T.
on=ja
Nie wstydź się swoich fantazji. Są wśród nas tacy którzy lubią kury, więc upodobanie do masek nie robi nas wrażenia
secretsanta
NewsMan

Pochwały: 22
Telefon:: zopo zp990+

Postprzez TLasky » 12 sty 2015, o 17:26

secretsanta napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

T.
on=ja
Nie wstydź się swoich fantazji. Są wśród nas tacy którzy lubią kury, więc upodobanie do masek nie robi nas wrażenia

Ja tam kury lubię, ale tylko na talerzu :-D, a jakem ateista, jak mi bóg niemiły maskę potrzebuje na prezent, bo sam na desce nie jeżdżę ;-) jestem zbyt stary i zbyt konserwatywny :mrgreen:.

T.

TLasky
VIP

Postprzez Maksu » 12 sty 2015, o 17:55

To są neoprenowe maski z reguły, albo poliestrowe z jakąś tam wkładką z materiału sam takie coś mam i sobie chwalę.
Jest nawet model o który pytasz: http://www.ebay.com/itm/Bane-Neoprene-H ... 1582740893 (tu akurat out of stock, ale pewnie znajdziesz)
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Ulefone Be Pro

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić