• Reklama

Wada telefonu zwrot

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wada telefonu zwrot

Postprzez jjpikoov » 4 cze 2014, o 10:15

Witam, ostatnio kupiłem na aliexpress telefon star w450. Niestety ma on uszkodzony ekran. Wskaźnik schodzi w prawa strone na środku ekranu. Nagralem filmik i napisalem sprzedawcy, ten kazał mi odeslac telefon. Do otworzenia sporu pozostało mi ok 5 dni. W związku z tym mam kilka pytań:
1. Czy mogę go prosic o przedluzenie tego czasu, bo co jeśli nie wyśle z powrotem?
2. Czy jeśli wyśle mi telefon mogę zaplacic clo (wtedy nie zaplacilem), da się coś zrobić by nie zaplacic?
3. Rozumiem, ze on pokrywa koszt wysyłki w druga stronę?
4. Wypada spytać o wysylke innego modelu z ewentualna dopłata?

Proszę o pomoc i dzięki za wyrozumialosc.
jjpikoov

Telefon:: sprzedalem X10i
ROM: CM 10

Reklama

Re: Wada telefonu zwrot

Postprzez bartazzz » 4 cze 2014, o 11:04

1 można modyfikować spór i wtedy jest jeszcze czas
2. nie da się (loteria), nie którzy pisali coś o uszlachetnianiu biernym, poczytaj
3. to zależy od warunków gwarancji (raczej tak) ale poszukaj na stronie sklepu
4. oczywiście że wypada, wg mnie powinien się zgodzić
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: Wada telefonu zwrot

Postprzez jjpikoov » 5 cze 2014, o 14:36

Bardzo dziekuje.
jjpikoov

Telefon:: sprzedalem X10i
ROM: CM 10

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI