• Reklama

W Chinach można już kupić iPhone'a 5 !!

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

W Chinach można już kupić iPhone'a 5 !!

Postprzez marx » 18 sie 2011, o 21:17

Chińczycy opanowali do perfekcji sztukę podrabiania markowych produktów. W zasadzie można kupić tam podróbkę wszystkiego. Jednak nawet Apple zostało zaskoczone po tym, jak w Chinach odkryto fałszywy sklep Apple. Tym razem Steve może doznać jeszcze większego szoku, bo Chinach można już kupić iPhone'a 5. Nietrudno się domyślić, że musi być to dobra podróbka, bo smartphone nie miał jeszcze oficjalnej premiery. iPhone jest zapakowany niemal identycznie jak oryginalny, nawet system łudząco przypomina iOS. Dla tych, którzy lepiej znają chiński - oceńcie sami - oryginał czy podróbka na wideo poniżej?

[center]<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Dw7scBZUjTs&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Dw7scBZUjTs&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>[/center]

żródło : ubergizmo.com
marx
Administrator
 
Posty: 12497
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Postprzez adamfon » 19 sie 2011, o 11:02

o antenkę ma ;d
adamfon
AKTYWNY
 
Posty: 202
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 13:40
Lokalizacja: z Polski

Postprzez michal76 » 20 sie 2011, o 11:14

Co jak co ale ja bym sobie nie dał wcisnąć tego że Apple zrezygnował z dotyku pojemnościowego na rzecz rezystancyjnego (bo wydawało mi się że paznokciem obsługiwali telefon) i wyposażył swoje telefony w tuner TV. Ale cóż nie wszyscy widocznie widzą różnicę między plastikowym przednim panelem, a szklanym (ostatnio z kolegą nożem próbowaliśmy zarysować panel od Iphone-a i się nie udało). A stwierdzam, że tam był plastikowy panel ponieważ na filmiku wyglądał on na nierówny (a szklany byłby idealnie równy).
To tyle jeżeli chodzi o mnie kupującego przez pomyłkę podróbkę Iphone-a, raczej by mi tego nie wcisnęli. A swoją drogą ciekawe czy wreszcie zrobili klawiaturę obracaną...
michal76
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 22:41
Lokalizacja: Przeworsk

Postprzez marx » 25 sie 2011, o 20:35

Zobaczcie za niecałe 63 dolary z przesyłką może byc wasz
[hide]Sciphone 5G [/hide]
marx
Administrator
 
Posty: 12497
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama