• Reklama

VKWORLD VK700 problem z instalowaniem aplikacji...

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

VKWORLD VK700 problem z instalowaniem aplikacji...

Postprzez herbatkowy » niedziela, 27 grudnia 2015, 04:37

Witam, mojej siostrze która średnio co miesiąc tłucze ekran kupiłem VK700, bo duży ciekawy i tani. Niestety przy próbie instalacji którejs z koleji aplikacji ze sklepu android wyskakuje że nie wystarczająca ilość pamięci, zwolnij aplikacje aby.... macie jakiś pomysł jak to rozwiązac? Robilem factory reset, wszystkiego reset i nic nie pomaga :(
Obrazek
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO
herbatkowy

Pochwały: 7

Reklama

en.001phone.cn=

Re: VKWORLD VK700 problem z instalowaniem aplikacji...

Postprzez basa » niedziela, 27 grudnia 2015, 12:58

Wyglada na to ze partycje sa podzielone 1gb na apki reszta na multimedia a jako ze systmowe apki zajmuja sporo brak miejsca na instalowanie nowych , rozwiazanie to poszukac patcha o ile ktos go zrobil na przepartycjonowanie urzadzenia tak by cala pamiec przeznaczyc na apki lub sprobowac co sie da z juz zainstalowanych przerzucic na karte pamieci i zaznaczyc by wszystkie nowe aplikacje w miare mozliwosci instalowaly sie na microsd.

Autor postu otrzymał pochwałę
basa
VIP

Pochwały: 74

Postprzez herbatkowy » niedziela, 27 grudnia 2015, 16:42

Normalnie porażka nie da się korzystać z telefonu... Naprawdę byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł...
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO
herbatkowy

Pochwały: 7

Postprzez basa » niedziela, 27 grudnia 2015, 20:59

Bedziesz musial sie niestety pobawic we flashowanie wgrac angielski recovery jezeli go nie ma a nastepnie wgrac zmodyfikowany rom , tu masz pełny temat o tym uzyj sobie translatora z włoskiego : http://www.androidiani.com/forum/moddin ... dding.html , z tego co widze jest zmodifikowany rom ktory przeznacza na aplikacje 4gb a nie 1gb jak w stocku tak wiec do zrobienia rob tylko wedlug instrukcji jak na tym forum. Sam flashowałem kiedys partycje w swoim elephone tak wiec nie jest to jakies bardzo trudne , pamietaj tylko by zrobic backup FlashToolem
basa
VIP

Pochwały: 74

Postprzez fake4r » poniedziałek, 28 grudnia 2015, 14:12

Ja robiłem kiedyś taki myk na starym Samsungu
http://mojdroid.pl/news/3294-trick-domy ... -karcie-sd
Możesz spróbować zmienić domyślne miejsce instalacji.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Powrót do INNE MARKI