• Reklama

[G4S] VirtualWindow ROM

[G4S] VirtualWindow ROM

Postprzez dominiss1990 » 6 lut 2015, o 11:46

[G4S] VirtualWindow ROM

Na needrom pojawił się nowy custom rom:
http://www.needrom.com/download/virtualwindowromv1-1/

Rom bazuje na TF Android Developers MIUI ROM. Jest Multi-language.
Kompatybilny z Jiayu: G4S, G5S i S2.

Instalacja przez recovery.

Zapraszam do opinii o tym romie.

Obrazek
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Reklama

Re: [G4S] VirtualWindow ROM

Postprzez vrt1337 » 17 lut 2015, o 15:37

Rom mam od okolo 5 dni wiec moge chyba cos o nim powiedziec

dobry port, czesciowo spolszczony, wiekszosc ustawien i aplikacji miui jest w jezyku angielskim. Lecz nie jest to jakis wysoki poziom zeby sobie nie radzić.

Co nie dziala
gps, autor wspominal ze nie jest to jego priorytetem ale w tym telefonie gps i tak jest kupa wiec nic wielkiego.
notyfikacje led trzeba wyłączyć żeby działały nie wiem czy jest mozliwosc ich ustawienia programami ze sklepu play
antutu nie dziala, wysypuje sie na tescie 3d ale gry smigają, wynik bez testu 3d 29600
moze byc problem z dzialaniem trybu glosnomowiacego ale po stronie mikrofonu, wtedy nalezy wejsc w settings, sound, supprress noise during calls wybieracie single i dziala. Pomimo ze po wejscu ponownie w te ustawienie bedziecie miec dual to i tak to sie chyba zmienia bo znajomi w koncu mnie rozumieja jak rozmawiam na glosnomowiacym.
wiecej niedzialajacych rzeczy nie zauwazylem

Podczas tych 5 dni mialem 2 sytuacje wymagajace zrestartowania telefonu
1. Górny pasek aplikacji chowal sie pod pasek notyfikacji z zegarkiem co utrudniało nawigację. Problem pojawil sie dwukrotnie 1 dnia ale od tamtej pory nie wrócił.
2. Telefon zawiesił się do takiego stopnia ze musialem wyciągnąć baterię. (zawiesił się podczas korzystania z facebokowego messengera wiec wina pewnie lezy po 2 stronach).
oprocz tych sytuacji nigdy nie bylem zmuszony do restartu telefonu.

Zalety:
-MIUI :D
-najszybszy rom jaki mialem (a instalowalem juz jakies 7 romów) nie czyszczac ramu, miui zapelnia jakies 1,5 giga dzieki czemu wszystko dziala szybko (na innych romach bez czyszczenia potrafilem miec po 1.2 giga wolnej pamieci).
-wydaje mi się, że poprawiła się jakość zdjęć przedniej kamery.
-sluchawki z guzikiem w koncu zaczely dzialac, mialem problemy z tym na innych romach.
-bateria trzyma dluzej

wady:
-brak wibracji podczas klikania klawiszy menu na ramce
-mala mozliwosc personalizacji ze wzgledu na brak dzialajacych motywów (autor pracuje nad tym)

Podsumowując, nigdy nie mialem miui i ten rom jest chyba najlepszy spośrod wszystkich które zainstalowałem. Na pewno go nie zmienie :>
Jak chcecie zebym przetestował jakieś funkcje piszczie.
vrt1337

Telefon:: g4s

Powrót do ROM'y i modyfikacje