• Reklama

Vernee apollo lite vs LeEco le pro 2

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Vernee apollo lite vs LeEco le pro 2

Postprzez Emce95 » sobota, 29 października 2016, 13:36

Witam forumowiczów!
Mam malutki dylemat w wybraniu telefonu dla siebie otóż byłem już zddecydowany na leEco 2 pro (wersja 4gb ram i 32gb wbudowanej) ale zainteresował mnie Vernee apollo lite. I pytanie brzmi czy ktoś miał doczynienia z tą marką jak Vernee ? jak jakość wykoniania? i jak ta jakość wypada w porównaniu do LeEco? (miałem LeEco(letv) x500 i byłem zachwycony jakością wykonania.
Będę wdzięczny za pomoc w pomocy czy dopłacić do LeEco czy też nie :D
Pozdrawiam!
Emce95

Pochwały: 2

Reklama

Re: Vernee apollo lite vs LeEco le pro 2

Postprzez radier » sobota, 29 października 2016, 18:39

Są tematy o telefonach Vernee na forum. Youtube pęka w szwach od recenzji. Nie potrafisz obsługiwać internetu, czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków czy zwyczajnie jesteś leniwy?
radier
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez marik1 » sobota, 29 października 2016, 18:52

To po co w ogóle ktokolwiek ma konto na forum, skoro wszystko jest w internecie? Jesteśmy tu po to, by pomagać. Z resztą, w internecie wiele nierzetelnych informacji.
marik1
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez Emce95 » sobota, 29 października 2016, 18:56

radier napisał(a):Są tematy o telefonach Vernee na forum. Youtube pęka w szwach od recenzji. Nie potrafisz obsługiwać internetu, czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków czy zwyczajnie jesteś leniwy?

Potrafię obsługiwać internet bardzo dobrze, recenzje jakieś oglądałem ale też jakoś wiele ich nie ma (takich dokładnych oczywiście). Umiem też czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski bardzo dobrze. Twoja wypowiedź wgl nie jest związana z tematem mojego posta i nie wnosi nic do tematu i powinna zostać usunięta. Chyba lepiej też zasięgnąć opinii od ludzi którzy używają dłużej ten telefon niż recenzenci prawda? Właśnie przeglądnąłem temat na na forum i nawet Ty pisałeś, że jest niedopracowany to nie mogłeś tego od razu napisać tutaj? Byłoby o wiele prościej. Po przeczytaniu opinii biorę LeEco.
Emce95

Pochwały: 2

Postprzez radier » sobota, 29 października 2016, 20:26

Ale ponoć potrafisz obsługiwać Internet. Zamiast zakładać nowy temat trzeba było zacząć od przeszukania forum.
radier
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez blue_voyager » sobota, 29 października 2016, 20:30

Radier, nie chcesz pomóc, zajmij się czymś innym. Niech wypowiedzą sie Ci, którzy mają jakieś uwagi merytoryczne. Idąc twoim tokiem rozumowania, należałoby z forum wyrzucić 90% wątków.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 206
Ostrzeżenia: -1

Powrót do Porównania telefonów