• Reklama

Vernee apollo lite vs LeEco le pro 2

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Vernee apollo lite vs LeEco le pro 2

Postprzez Emce95 » 29 paź 2016, o 13:36

Witam forumowiczów!
Mam malutki dylemat w wybraniu telefonu dla siebie otóż byłem już zddecydowany na leEco 2 pro (wersja 4gb ram i 32gb wbudowanej) ale zainteresował mnie Vernee apollo lite. I pytanie brzmi czy ktoś miał doczynienia z tą marką jak Vernee ? jak jakość wykoniania? i jak ta jakość wypada w porównaniu do LeEco? (miałem LeEco(letv) x500 i byłem zachwycony jakością wykonania.
Będę wdzięczny za pomoc w pomocy czy dopłacić do LeEco czy też nie :D
Pozdrawiam!
Emce95

Pochwały: 3

Reklama

Re: Vernee apollo lite vs LeEco le pro 2

Postprzez radier » 29 paź 2016, o 18:39

Są tematy o telefonach Vernee na forum. Youtube pęka w szwach od recenzji. Nie potrafisz obsługiwać internetu, czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków czy zwyczajnie jesteś leniwy?
radier
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez marik1 » 29 paź 2016, o 18:52

To po co w ogóle ktokolwiek ma konto na forum, skoro wszystko jest w internecie? Jesteśmy tu po to, by pomagać. Z resztą, w internecie wiele nierzetelnych informacji.
marik1
AKTYWNY

Postprzez Emce95 » 29 paź 2016, o 18:56

radier napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Potrafię obsługiwać internet bardzo dobrze, recenzje jakieś oglądałem ale też jakoś wiele ich nie ma (takich dokładnych oczywiście). Umiem też czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski bardzo dobrze. Twoja wypowiedź wgl nie jest związana z tematem mojego posta i nie wnosi nic do tematu i powinna zostać usunięta. Chyba lepiej też zasięgnąć opinii od ludzi którzy używają dłużej ten telefon niż recenzenci prawda? Właśnie przeglądnąłem temat na na forum i nawet Ty pisałeś, że jest niedopracowany to nie mogłeś tego od razu napisać tutaj? Byłoby o wiele prościej. Po przeczytaniu opinii biorę LeEco.
Emce95

Postprzez radier » 29 paź 2016, o 20:26

Ale ponoć potrafisz obsługiwać Internet. Zamiast zakładać nowy temat trzeba było zacząć od przeszukania forum.
radier
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez blue_voyager » 29 paź 2016, o 20:30

Radier, nie chcesz pomóc, zajmij się czymś innym. Niech wypowiedzą sie Ci, którzy mają jakieś uwagi merytoryczne. Idąc twoim tokiem rozumowania, należałoby z forum wyrzucić 90% wątków.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 219
Ostrzeżenia: -1

Powrót do Porównania telefonów