• Reklama

uznani producenci tabletów

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

uznani producenci tabletów

Postprzez bugmenot » sobota, 14 listopada 2015, 19:42

Z wartych zaufania firm produkujących telefony zauważyłem jedynie tablety Asus, Lenovo, Xiaomi. Natomiast inni uznani producenci telefonów wygląda, że nie robią tabletów np. Jiayu. Jakby tablety były zupełnie inną działką.

Które firmy produkujące tablety są warte polecenia, a które lepiej omijać?
bugmenot

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Re: uznani producenci tabletów

Postprzez znafca » niedziela, 15 listopada 2015, 12:35

Mogę polecić Ci Ondę. Kupiłem onde 989 w tamtym roku w sierpniu, najpierw używałem sam - teraz jest u mojej mamy i zastępuje jej laptopa. Także to już ponad rok użytkowania i nadal nic się nie dzieje złego.
znafca

Pochwały: 7

Postprzez Masiakox » niedziela, 15 listopada 2015, 12:41

Na forum przewijają się takie firmy jak Chuvi Vi8/Vi10, Teclastx98, - ponoć dobre chińczyki za małe pieniądze ;) Poczytaj, znajdziesz tu na forum dyskusje o tabletach.
Masiakox

Pochwały: 8

Postprzez TLasky » poniedziałek, 16 listopada 2015, 02:06

Wg mnie ostatnimi czasy Cube daje radę, miałem w łapach 3 jego modele (obecnie testuję T8 Ultimate) i wszystkie trzymały poziom :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez ddr » poniedziałek, 16 listopada 2015, 02:34

x98 Air 3G nie polecam. Nie polcam wszystkiego z mniej niż 128GB pamięci z przeznaczeniem na dual boot. Nie polecam wszystkiego z mniej niż 64GB pamięci pod sam widnows. Nie polecam wszystkiego co ma procesor intela i plastikowe plecy.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez Quis » poniedziałek, 16 listopada 2015, 03:19

Windows jest tylko na intelu :-)
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez Boomszakalaka » poniedziałek, 16 listopada 2015, 04:11

A ja tam X98 Air polecam. Tablet dobrze wykonany, 64GB z możliwością rozbudowy o kartę SD powinno większości wystarczyć. Oczywiście jeśli ktoś ma większe wymagania to nie ma sensu tego tabletu kupować, lepiej dołożyć do sprzętu z pojemniejszym dyskiem. Jednak jakość ekranu, dość mocna bateria i dobre podzespoły - oczywiście w tym pułapie cenowym, powiedzmy szczerze, że za 200$ zgadzamy się na pewne ograniczenia.

Tak samo za sprzęt za 100$ oczekujemy czegoś dobrego, działającego i wartego ceny - ale to tylko 100$...

W każdym razie z chińskich godne polecenia firmy to Teclast, Chuvi, Cube, Onda.

Tapnięte zet dwójką
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez marx » niedziela, 22 listopada 2015, 13:03

Chińskie tablety wiele opinii
marx
Administrator

Pochwały: 193

Postprzez majkel_94 » niedziela, 22 listopada 2015, 13:19

ddr napisał(a):x98 Air 3G nie polecam. Nie polcam wszystkiego z mniej niż 128GB pamięci z przeznaczeniem na dual boot. Nie polecam wszystkiego z mniej niż 64GB pamięci pod sam widnows. Nie polecam wszystkiego co ma procesor intela i plastikowe plecy.

A tak poza tym dobrze się czujesz? Co masz zamiar instalować na tablecie z Atomem, że tyle miejsca potrzebujesz? Bo pamięciożerne gry nie pójdą na 4 EU choćbyś się zesrał :P
Na tablecie z 32GB miałem Visual Studio zainstalowane, Hearthstone, trochę apek ze sklepu i jeszcze pare GB miejsca było. A dane to na karcie się trzyma, a nie na partycji systemowej ;)
majkel_94
VIP

Pochwały: 18

Postprzez pete67 » poniedziałek, 30 listopada 2015, 00:18

majkel_94 napisał(a):
ddr napisał(a):x98 Air 3G nie polecam. Nie polcam wszystkiego z mniej niż 128GB pamięci z przeznaczeniem na dual boot. Nie polecam wszystkiego z mniej niż 64GB pamięci pod sam widnows. Nie polecam wszystkiego co ma procesor intela i plastikowe plecy.

A tak poza tym dobrze się czujesz? Co masz zamiar instalować na tablecie z Atomem, że tyle miejsca potrzebujesz?

zapewne chodzi o komfort po którejś tam z kolei aktualizacji win 10.
Z mojej strony przyznam że nienawidzę przeliczać ile miejsca jeszcze mam, ile musze mieć na coś tam a na coś tam... i nie cierpię kart pamięci:) zwłaszcza pod andkiem
druga rzecz, że każdy ma swoją subiektywną ocenę i nikt nie zabroni.
nie poleca plastyku i intela - rozumiem, złe doświadczenia.

Czy pod windowsem da sie instalować apki na karcie??
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 11

Powrót do Jaki tablet kupić ?