• Reklama

Uważajcie na tego sprzedawce.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Uważajcie na tego sprzedawce.

Postprzez kotaphone » 22 lut 2014, o 21:48

Ważne: Czytając uważajcie na oczy, bo moja angielszczyzna może wam popsuć wzrok :D

Uważajcie na sprzedawcę "Fiona Ye". Prowadzi sklep z podróbkami conversów.
Zamówiłem je tutaj:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6009260634.html

Chciałem z moją dziewczyną spróbować czegoś z aliexpress i wybraliśmy u tego sprzedawcy buty. Rozmiary 7 US i 4,5 US.
http://trade.aliexpress.com/image/issue ... f22051.jpg
Rozmiar 7:
Obrazek

Rozmiar 4,5:
Obrazek
Obrazek

To, że nie przypominają w najmniejszym stopniu oryginałów to pikuś, lecz to że są takie "krzywe" to już jest przegięcie. Rozumiem, że mogą być różnice, ale żeby w jednej parze butów jeden był taki, a drugi taki? Czy przed wysyłką nie mogli spasować pary, żeby były jak najmniejsze różnice? U mojej dziewczyny nie rzuca się to aż tak w oczy bo to "tylko" 0,5 cm, ale przy tych moich aż 1 cm i to widać z daleka jak się na nie patrzy... I jeszcze muszę wspomnieć o tym, że na "aukcji" było napisane, że buty będą w "oryginalnym" pudełku, lecz buty były zapakowane "luzem" w folii na której była naklejona karteczka na której było napisane (oczywiście po angielsku): "Aby uniknąć płacenia podatków buty zostały wysłane bez pudełka. Mam nadzieję że zrozumiesz".
Oczywiście otworzyłem spór, bo ten sklep z którego kupiłem na ali te buty już nie istnieje. Parę dni po zamówieniu otrzymałem maila od sprzedawcy, że "z pewnych przyczyn w czasie świąt/wakacji (nowy rok chiński) musieli zamknąć sklep, ale mają nowy z którego mogę zamawiać i buty są tej samej jakości"
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Samo to zaczęło mi śmierdzieć i chciałem anulować zamówienie, lecz napisała mi takie coś:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

PS. Buty zamówiłem 22 stycznia, lecz z powodu "świąt/wakacji" zostały wysłane dopiero 12 lutego, 16 wyszły z Szanghaju i wczoraj (21 luty) doszły. Było to pierwsze zamówienie z Ali i cieszyłem się paczką "jak dziecko bateryjką" do czasu jak ją otworzyłem i obejrzałem...

Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania, lub będziecie chcieli bym wrzucił dodatkowe (dokładniejsze) zdjęcia to piszcie ;)
Pozdrawiam! ;)
kotaphone

Telefon:: Sony
ROM: CM10

Reklama

Re: Uważajcie na tego sprzedawce.

Postprzez kotaphone » 28 lut 2014, o 21:30

Dziś dostałem Full refund ;) Bez odsyłania tych "trampek", bo sprzedawca nie odezwał się w ciągu 5 dni kalendarzowych ;)
kotaphone

Telefon:: Sony
ROM: CM10

Postprzez mlb » 1 mar 2014, o 01:36

To tak jak ja dostalem full refund od Sary Doolan.
Jak macie mozliwosc , to reklamujcie towary na Ali. Oni sie boja o to, ze wyjdzie na jaw sprzedaz podrobek. Pare sklepow juz zamkneli.
Moje buty przydadza sie na dzialke , jak bede sprzatac liscie i na inne prace porzadkowe. Na ulice wstyd w nich wyjsc.
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez drago68 » 1 mar 2014, o 09:12

@mlb
Podaj linka, w którym sklepie kupowałeś.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez mlb » 1 mar 2014, o 17:04

U Sary, tak jak napisalem wyzej.
mlb
AKTYWNY

Postprzez kapao0 » 1 mar 2014, o 21:14

Sara ma chyba dwa sklepy.
kapao0
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: OnePlus 5
ROM: OxygenOS

Postprzez mlb » 1 mar 2014, o 23:19

To ja znam ten z ponad poltora tysiacoma komentarzy...
mlb
AKTYWNY

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić