• Reklama

Uszkodzony Asus

Uszkodzony Asus

Postprzez SCO » 31 sty 2015, o 21:28

Witam,
Zakupiłem kilka miesięcy temu telefon w Chinach Asus ZenFone 5. Telefon działał bez zarzutu, byłem bardzo zadowolony z zakupu. Niedawno miałem taką sytuację, że wpadłem do wody po pas z telefonem w kieszeni. Telefon miałem w silikonowej obudowie, od razu go wyciągnąłem z kieszeni, wiadome był cały mokry ale działał. Wyłączyłem go. Po wysuszeniu jednak nie działał. Oddałem go do serwisu i okazało się, że zostały uszkodzone jakieś elektroniczne elementy na płycie (nie wiem dokładnie co, nie znam się).
Naprawo go to niestety spory koszt, pewnie nieopłacalne. Rozważam kupno drugiego takiego samego tel ale co z tym zrobić?
Czy jest jakaś możliwość naprawy, wymiany telefonu w Chinach? Oczywiście nie za darmo
SCO

Telefon:: zenfone 5

Reklama

Re: Uszkodzony Asus

Postprzez ddr » 31 sty 2015, o 22:05

Możesz się pokusić o kąpiel płyty w wanience ultradźwiękowej. Jak magicznie zadziała to i tak pewnie jeszcze wyświetlacz będzie do wymiany. Jednak pewnie już na to zdecydowanie za późno skoro zdążyłeś oddać do serwisu.
Swojej niestety już nie mam bo sprzedałem potrzebującemu z zyskiem :P, a narazie dla własnego użytku nie potrzebuję.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Powrót do Pomoc techniczna