• Reklama

Urząd celny odesłał paczkę ????

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Urząd celny odesłał paczkę ????

Postprzez TediPower » poniedziałek, 19 września 2016, 17:47

Zamawiałem Original Xiaomi Miband 2 OLED
http://www.banggood.com/Original-Xiaomi ... 57324.html

Tu podają (Unsuccessful delivery attempt) ten wpis pojawił się dziś do tej pory było Awaiting presentation to customs commissioner i po paru dniach Return item to sender chyba piątek / sobota
http://www.17track.net/pl/track?nums=RD000143211VU&fc=0

Nie otrzymałem żadnego telefonu, listu, e-maila w sprawie paczki.
Nie było listonosza ani powiadomienia że był z paczką.

Dziś z wydrukiem z 17track poszedłem na pocztę z zapytaniem gość stawał na głowie by pomóc w rezultacie otrzymałem 2 num tel do głównych siedzib firm DHL i DPost
Pod jednym jak i drugim num dowiedziałem się że paczki fizycznie nie mieli że została cofnięta przez Urząd Celny tam niestety dodzwonić się nie mogliśmy.

Co się stało ktoś miał podobną sytuację? sklep banggood chce refund by wysłać jeszcze raz ale pytanie co to da jak zaś celnik jej nie przepuści?
Była to podróbka że jej nie przepuścili nie informując mnie o tym?
Paczka wraca do chyba nadawcy Vanuatu (Vanuatu Post)
Gdy dajesz linka / edytujesz w temacie Czy ktoś z kolegów ma konto na pan.baidu.com? napisz do mnie wiadomość.
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 14

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Urząd celny odesłał paczkę ????

Postprzez marcoos1 » poniedziałek, 19 września 2016, 18:18

Tedi od soboty napisałeś o tym kilka (naście) postów. Skoro DHL twierdzi, że paczkę cofnął UC to co my możemy? Musisz się z nimi kontaktować (dzwoń, pisz, jedź) jeśli chcesz wiedzieć dlaczego zatrzymali i odesłali.
marcoos1
VIP

Pochwały: 39

Postprzez TediPower » poniedziałek, 19 września 2016, 18:21

Piszę bo w innych tematach cisza lub zapisane moje innymi. A pytam czy ktoś się z tym spotkał przy tak niskiej wartości paczki z opaska Mi lub tym sklepem.

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka
Gdy dajesz linka / edytujesz w temacie Czy ktoś z kolegów ma konto na pan.baidu.com? napisz do mnie wiadomość.
TediPower
AKTYWNY

Postprzez jan1994 » poniedziałek, 19 września 2016, 18:48

Ta paczka szła do Niemiec, więc mało prawdopodobne żeby ktoś się z tym spotkał. Ja na Twoim miejscu uderzyłbym do DHL i od nich żądał wyjaśnień. Jak DHL nie miało paczki jak to oni dostarczyli do Niemiec ?
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez TediPower » poniedziałek, 19 września 2016, 20:42

DHL po tej stronie (DE) nie miał tej paczki jako roznosiciel czy jak to zwał ostatni mieli to celnicy i oni ją odesłali. Dziś już nie daliśmy rady dodzwonić się do ich ale juro zaś będziemy próbować.
Ale co Polscy celnicy przepuszczają więcej paczek jak Niemieccy?
TediPower
AKTYWNY

Postprzez marcoos1 » poniedziałek, 19 września 2016, 22:11

Nikt nie prowadzi takich statystyk
marcoos1
VIP

Pochwały: 39

Postprzez rozkminiacz89 » środa, 2 listopada 2016, 15:33

Mam identyczny problem TediPower, jak udało Ci się rozwiązać twój?
rozkminiacz89

Postprzez TediPower » środa, 2 listopada 2016, 18:20

Nie odzyskałem paczki odzyskałem pieniądze nie całe pobrali opłatę za wysyłkę jakieś niecałe 3€ i zamówiłem jeszcze raz w innym sklepie to samo. I bez problemu dotarło.

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka
TediPower
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI