• Reklama

Umi Zero vs Gionee e7

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Umi Zero vs Gionee e7

Postprzez peweksik » 23 mar 2015, o 02:23

Który lepiej kupić? Mam mega dylemat ;-;
peweksik

Pochwały: 1
Telefon:: Umi Emax

Reklama

Re: Umi Zero vs Gionee e7

Postprzez HooCairs » 23 mar 2015, o 02:35

Miałem przez chwilę Umi zero, za ok 2 tygodnie będę miał gionee e7, mogę wtedy porównać dla Ciebie te telefony. Na tę chwilę obecną mogę oprzeć się na teorii. Wydajnościowo na pewno Gionee e7 deklasuje Umi Zero, aparaty oba mają bardzo dobre. Nakładka na system od gionee to porażka, ale mamy dużo customowych romów tak jak i na Umi. Wygląd raczej na korzyść Umi, ekran pewnie też, ale e7 ma 0,5 cala więcej, imo na plus. Reszta raczej porównywalna. Mimo wszystko mam wrażenie, że e7 stoi poziom wyżej niż Zero przez wydajność jaką prezentuje. Można go porównywać z dużo droższymi telefonami pod tym względem np nubią z7mini, xiaomi mi3, czy telefonami na nowym mediateku mt6752. Ten gionee e7 to odpowiednik Iuni u2, którego ciężko już dostać, nie są to najnowsze telefony, ale dzięki dużej obniżce cen i snapdragonie 800 (i reszcie parametrów, w końcu to flagowce) z powodzeniem konkurują ze świeżakami z przedziału ~200$.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Postprzez peweksik » 23 mar 2015, o 03:45

okej dzięki wielkie :) Właśnie wydajność mnie ciekawi bo Gionee ma snapdragona z quad core an Umi mediateka z octa core. A dodatkowo Mediatek ma czasami problemy z siecią.
peweksik

Pochwały: 1
Telefon:: Umi Emax

Postprzez Unnamed » 23 mar 2015, o 14:21

Ja bym brał Gionee. Ma snapa 800 czyli samo SoC o wiele bardziej wydajne od tego w Umi Zero, do tego słyszałem o aparacie dobre opinie - za taką cenę jest to bardzo opłacalne.
Unnamed

Telefon:: LG

Powrót do Porównania telefonów