• Reklama

UMI ZERO Aktualizacja oprogramowania

Dyskusja o telefonach UMI do telefonów UMI

Re: UMI ZERO Aktualizacja oprogramowania

Postprzez Draxx » 26 sty 2015, o 21:36

Czesc, prosze o instrukcje jak zaktualizowac soft z 3.01 do 3.05. Sciagnałem odpowiedni plik, zmieniłem nazwe na "ota-update.zip" niestety w opcjach chyba go nie widzi i przycisk aktualizacji nie jest dosteępny, czy plik .zip musi byc w jakims specjalnym miejscu? Czy mogłby ktos powiedzieć co robie nie tak albo wytłumaczyc w prosty sposób co zrobić zeby wgrać update? Dzieki
Draxx

Telefon:: Xiaomi
ROM: miui pl

Reklama

Postprzez Rons » 26 sty 2015, o 23:17

Wygrywasz na kartę pamięci wchodzisz w ustawienia w aktualizacje i tam już sobie poradzisz
Rons

Telefon:: Umi Zero

Postprzez lukastrance » 26 sty 2015, o 23:32

Na karte do głównego katalogu, nie do żadnego folderu bo nie znajdzie

Wysłane z mojego UMI ZERO przy użyciu Tapatalka
lukastrance
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: umi zero, jiayu g3t

Postprzez TLasky » 27 sty 2015, o 02:47

koval napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zatem jest to zapewne szkło bez wycięcia na czujnik zbliżeniowy i przez to wariuje. Temat znany i nie lubiany :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez koval » 27 sty 2015, o 08:58

Najprawdopodobniej, jest wycięcie na aparat tylko. Szkoda bo bardzo obniża to użyteczność tego szkła. Zresztą etui dedykowane też ma wady bo czujnik magnetyczny wariuje.
koval

Telefon:: v987
ROM: Lewa v6

Postprzez kajetan » 27 sty 2015, o 14:16

Ta Z-ka? A ona nie jest czasem z plastiku?
kajetan

Telefon:: samsung
ROM: nie ma

Postprzez karol1241 » 27 sty 2015, o 15:57

@up Z-ka jest z plastiku ale tu chodzi o smart cover skórzany :P
karol1241

Pochwały: 3
Telefon:: galaxy s3 mini

Postprzez TLasky » 27 sty 2015, o 16:49

kajetan napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dedykowane, a nie fabryczne ;-). Fabryczne istotnie jest z plastiku :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez kajetan » 27 sty 2015, o 18:56

A, no chyba ze tak ;)
kajetan

Telefon:: samsung
ROM: nie ma

Postprzez habeck » 28 sty 2015, o 14:19

Telefon mam od wczoraj. Z widocznych minusów to rzeczywiście przyciski głośności chodzą luźno (co nie jest problemem) oraz rysowanie się karty SIM przy wyjmowaniu tacki (karta Play sprzed półtora roku rysuje się dość mocno, druga - zakupiona dzisiaj - jest odrobinę cieńsza i też się rysuje - jednak mniej, starą obrobiłem papierem ściernym 240). Cała reszta wygląda okej jeżeli chodzi o wykonanie. Telefon wydaje się bardziej pancerny od plastikowego LG G2, jednak jeżeli chodzi o bebechy, ROMy, wsparcie na XDA i kulturę użytkowania to do G2 się nie umywa (a już do G2 w obudowie SlimArmor w ogóle się nie umywa nawet pod kątem budowy). Telefon przygotuję dla mojej drugie połówki tak, żeby jej nic nietypowego głowy nie zawracało, ale swojej G2 bym na niego nie zamienił.

Aktualizacja do 3.05 poszła bez żadnego problemu (przez wrzucenie romu na kartę). Mam zainstalowany xposed z niezbędnymi wg mnie do tego telefonu modułami: APM+ (konfiguracja menu bootowania), ClockColorChanger (zmiana koloru zegara kiedy telefon jest połączony z siecią), GravityBox [KK] (najważniejszy dodatek oczywiście! Ziliony ustawień.), Minimum Brightness (bo w nocy ekran na najniższych obrotach był zbyt jasny) plus kilka innych, o których nie ma co wspominać.

Szanowni użytkownicy UMI Zero - ten telefon podobno obsługuje OTG. Nie wiem jak wygląda to na romie 3.01 (nie sprawdziłem niestety), ale na 3.05 OTG nie działa. Przy wsadzeniu pamięci do microUSB w telefonie jedyne co uzyskałem to zaraz po wsadzeniu pendrive... samodzielne zwiększenie głośności do maksimum. Oczywiście telefon nie widzi pamięci OTG. Możecie sprawdzić jak to u Was wygląda?
habeck

Telefon:: UMI Zero

Postprzez tarnak » 28 sty 2015, o 14:36

Podobno, a naprawde producent pisał od początku ze nie będzie otg.
tarnak
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: HTC Desire Z
ROM: 2.3

Postprzez habeck » 28 sty 2015, o 15:08

Dzięki tarnak.
Tak czy inaczej coś jest nie tak w romie, że głośność się zwiększa po podłączeniu OTG. Z resztą na razie jest okej.

Czy ktoś już próbował Synapse instalować (UKM jest potrzebne)? http://forum.xda-developers.com/android ... l-t2736986 Nie wiem tylko czy ten rom ma init.d support. Ktoś wie?
habeck

Telefon:: UMI Zero

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje