• Reklama

Umi X1Pro

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Umi X1Pro

Postprzez norskee » 30 gru 2013, o 21:14

Też tak myślałem, ale jednak umiphones to nie jest oficjalna strona, tylko się za taką podaje
Zenfone 2/16
norskee

Pochwały: 7
Telefon:: zenfone 5

Reklama

Postprzez xm3 » 30 gru 2013, o 21:27

night95 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, do chinapost nie mam cierpliwości (ostatnio wszystko mi szło po 60 dni).
Ten sklep na umiphones.com nie wzbudził mojego zaufania więc wybrałem pandawill bo przynajmniej ma jakieś recenzje.
Na Ali tez się pojawiły oferty, ale o jakieś 15$ droższe więc po co przepłacać.
xm3

Pochwały: 2
Telefon:: w450

Postprzez norskee » 30 gru 2013, o 21:29

Tu nawet nie chodzi o przepłacanie, ale na ali sprzedawca może wyparować i tyle się widziało. Szansa, że zniknie panda albo 1949deal jest raczej niewielka, między innymi z tego względu bezpieczniej jest kupować z normalnych sklepów
Zenfone 2/16
norskee

Postprzez Kobe8 » 30 gru 2013, o 21:30

w sumie gdy klikam na ikonkę FB albo Twittera u nich na stronie to nic się nie pokazuje, chociaż opis mają ładny:

UMI mobile is one sub-company of Shenzhen Huiyeshidai technology Co.,Ltd, whose headquarters is located in Shenzhenshekou network valley which is the base of internet industry and the e-commerce. As an emerging company, UMI Mobile commits to promotion of their own brand on the base of superior quality and services with heart and soul. UMI Mobile aspires to do research and development on technology to a new height, no imitation; focus on precision work, no shoddiness; makes the excellent quality and after-sale service be strong support and basic guarantee.

UMI Mobile is the first Chinese Mobile who is born for flashing, and aims to bring a perfect mobile phone for all players with the principles or innovation idea, unique design and high performance. On the basis of enhance communication, UMI Mobile produces many fashion, durable, advanced features mobile phones to meet the communication needs for people from different areas by using the advanced communication technology, and realizing the integration the technology and esthetics. Under the fierce market competition, UMI Mobile works very hard to fight for their own brand.

ale trochę też podpadają z VOTO X2 czyli klonem UMI oraz brakiem niektórych odnośników ;-)
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez night95 » 30 gru 2013, o 21:55

xm3 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, do chinapost nie mam cierpliwości (ostatnio wszystko mi szło po 60 dni).
Ten sklep na umiphones.com nie wzbudził mojego zaufania więc wybrałem pandawill bo przynajmniej ma jakieś recenzje.
Na Ali tez się pojawiły oferty, ale o jakieś 15$ droższe więc po co przepłacać.

Mi z china post idą koło 30 dni przeważnie więc unikam jak się tylko da a umiphones.com to faktycznie nieoficjalny sklep więc szkoda ryzykować dla 10 dni czekania. płacicie kartą czy inaczej? i w euro czy dolarami, bo wiem że viza najpierw z złotówek liczy na euro a potem na dolary i wychodzi drożej.
SERWIS TELEFONÓW, TABLETÓW ITP :)http://telchina.pl/serwis-telefonow-t25595.html
night95
VIP

Pochwały: 17
Telefon:: let x690

Postprzez Kobe8 » 30 gru 2013, o 23:17

a ktoś mi może powiedzieć jaka stronka jest najbardziej godna polecenia/najbardziej wiarygodna/sprawdzona?
Etotalk.com, Minideal.net, DHgate.com, Geekbuying.com, Pandawill.com, DealExtreme.com, Antelife.com, Spemall.com?
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez norskee » 30 gru 2013, o 23:19

antelife panda geekbuying wiem, że są ok, antelife jest sprzedawcą polecanym przez umi o ile się nie mylę(przy czym nie widzę jeszcze u nich x1 pro, chyba, że źle szukam)
Zenfone 2/16
norskee

Postprzez night95 » 31 gru 2013, o 01:35

Apropo po kupnie i płatności kartą na Pandawill wyskoczyło mi tylko puste okno z pandawill i 0 informacji co i jak, nie dostałem też żadnego maila, kupowałem bez zakładania konta, jak mam teraz sprawdzić co się dzieje z moim zamówieniem?
SERWIS TELEFONÓW, TABLETÓW ITP :)http://telchina.pl/serwis-telefonow-t25595.html
night95
VIP

Postprzez xm3 » 31 gru 2013, o 20:28

Sprawdź czy czasami jakieś potwierdzenie nie trafiło do spamu w poczcie.
xm3

Telefon:: w450

Postprzez night95 » 1 sty 2014, o 06:19

oczywiście sprawdziłem nie było nic, Ale napisałem maila do supportu i wysłali mi numer zamówienia, chociaż wpisując go na stronę nie wyświetla mi się nic, Białe pole tylko.
night95
VIP

Postprzez hammet1 » 1 sty 2014, o 14:08

Witam,

jestem nowy :D . Dokonałem pierwszego zakupu na Pandawill.com, wybrałem oczywiście ten telefon, bo jego parametry zdecydowanie biją na głowę większość telefonów dostępnych w Polsce za śmieszne pieniądze. Wybrałem wysyłkę darmową pandawill.com air mail czyli poczta lotnicza, nie wybierałem china post. Macie jakieś doświadczenia ile czasu może iść taki tel do mnie? Jak jest z tym cłem i Vatem? Na jakiej podstawie się to nalicza? Celnik rozpakuje mi przesyłkę sprawdzi rachunek i na podstawie tego czy xrayem sprawdzaja zawartość i średnią sobie liczą za tel tyle a za co innego tyle? hehe... Proszę o wyrozumiałość;).

Pozdrawiam!
hammet1
AKTYWNY

Telefon:: /iOcean X7HD\

Postprzez night95 » 1 sty 2014, o 14:32

Jeśli wyślą Hongkong post na przykład to chyba od 15-30 dni z czego mi zazwyczaj z HK szły właśnie 15 dni, Za to przesyłki które zamawiam singapure post na 4 zamówienia tą pocztą wszystkie przyszły w przedziale 5-10 dni więc teraz w gre wchodzi tylko SG :D
night95
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?