• Reklama

Umi Super

Umi Super

Postprzez zdzich39 » sobota, 11 czerwca 2016, 17:55

Witam, Kolegów zdecydowałem się zacząć nowy wątek o telefonie Super bo właściwie nie pisze się o nim ani w nowościach ani w głównym wątku są tylko stare wpisy dotyczące zapowiedzi i nowinek.
Obserwując zainteresowanie sporej grupy internautów tym właśnie telefonem i chęcią kupienia go do której także ja się zaliczam
czego dowodem jest zamówienie go poprzez Banggood w promocyjnej cenie (199.99$) w dniu dzisiejszym.
Zwracam się do kolegów, którzy być może już mają ten model o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami i opinią bo będzie ona bardzo pomocna. Z góry dziękuję za jakieś informacje.
zdzich39

Reklama

Re: Umi Super

Postprzez kombajnik » sobota, 11 czerwca 2016, 17:56

Nie dałbym 200$ za cokolwiek od Umi :D
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez Flyagaric » sobota, 11 czerwca 2016, 18:16

I to jest najlepsze podsumowanie tematu.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez okikus » sobota, 11 czerwca 2016, 18:24

I spokojnie można go wyrwać 20$ taniej.
okikus
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez zdzich39 » sobota, 11 czerwca 2016, 19:28

okikus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rzeczywiście można 20$ ale od dostawców, których nie chcę wymieniać - jest ich kilku - koledzy którzy zamawiali wcześniejsze
modele mieli poważne problemy z nimi tzn. dostarczeniem zamówionych telefonów.
zdzich39

Postprzez okikus » sobota, 11 czerwca 2016, 19:43

Nie siej fermentu, sprawdz sobie np. Black Peach z Ali...

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka
okikus
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez tpawel » sobota, 11 czerwca 2016, 19:49

Jak na razie to wszyscy sieją ferment a kolega tylko pytał. Oczywiście zgadzam się że nawet te 180$ za presel Umi to samobójstwo,ale kolega już kupił wie nie ma co go dobijac. A może tym razem będzie lepiej;)
tpawel
VIP

Pochwały: 41

Postprzez parman » sobota, 11 czerwca 2016, 20:50

Witam! Co do pytań kolegi o sam telefon. Ja osobiście nie posiadam Umi Super, ale mam informację od osoby która ten telefon kupiła na Allegro i to jest jej opinia. Żeby nie zaśmiecać wkleję korespondencję:
Pytanie:
Witam! Piszę do Pana w sprawie telefonu Umi Super, który Pan kupił w .... Sam noszę się z zamiarem kupna tego telefonu. Mogę prosić o kilka słów odnośnie tego telefonu (jakość wykonania, jak się sprawuje, czy się nie zawiesza i czy działa LTE/4G)?
Odpowiedź:
Witam.
Używam tego telefonu dopiero od 2 dni, ale na chwilę obecną mogę powiedzieć, że nie sprawia mi kłopotu. Jakość wykonania jest na dość wysokim poziomie, telefon jest elegancki, metalowy.Czytnik linii papilarnych działa bardzo szybko.Mam zainstalowanych dużo aplikacji więc bateria starcza mi tylko na około 12 godzin przy bardzo dużym użytkowaniu, ale to nie problem gdyż do pełna ładuje się bardzo szybko, trochę ponad godzinę.To jest czysty android 6.0 więc chodzi bardzo płynnie, nie ma lagów. LTE działa bez problemów.
Pytanie:
Bardzo dziękuję za opis. Jeszcze pytanie: czy telefon głośno dzwoni i czy podczas rozmowy rozmówca jest dobrze słyszalny? Dla mnie jest to o tyle istotne, gdyż mam kłopoty ze słuchem.
Odpowiedź:
Telefon dość głośno dzwoni, jest to trochę też uzależnione od dzwonka jaki się ustawi, jedne są cichsze inne natomiast głośniejsze. Rozmówca jest bardzo dobrze słyszany oczywiście w według mnie. Nawet czasem mam wrażenie że zbyt głośno ale jest bardzo wyraźnie.
Pytanie:
Jeszcze jedno pytanie: jak wyświetlacz? Chodzi mi o widoczność w pełnym słońcu. Zdaję sobie sprawę, że to nie Amoled. Ale np. w Xiaomi Redmi Note 3 Pro brakuje trochę tej jasności.
Odpowiedź:
Mogłoby być lepiej w pełnym słońcu, ale nie jest tak źle. Coś tam zawsze się zobaczy, przy maksymalnej jasności wyświetlacza widać nawet w miarę dobrze.
parman

Postprzez zdzich39 » sobota, 11 czerwca 2016, 21:47

Wyjaśniam wszystkim zainteresowanym, że zdecydowałem się na zakup tego telefonu bo jest na stanie i w ciągu 1-2 dni wysyłka wg ich zapewnień to nie presale.
zdzich39

Postprzez Dablju » sobota, 11 czerwca 2016, 22:46

Ciekawy jestem jak faktycznie będzie sprawować się ten telefon, bo UMI w zapowiedziach zawsze było mocne. A ich kampania na gizchina przebija wszystko, dzień w dzień news o UMI Super jaki to on nie jest "super".
Dablju
VIP

Pochwały: 31

Postprzez tpawel » sobota, 11 czerwca 2016, 23:27

Szkoda że nie wrzucili do niego chociaż x20, byłby oszczedniejszy
tpawel
VIP

Pochwały: 41

Postprzez Flyagaric » niedziela, 12 czerwca 2016, 15:32

Na presale'u - nigdy. Brakuje wam cierpliwości, czy co? Potencjalne problemy będą wypływały przez ok.3 następne miechy. W tym budżecie jest masa lepszych propozycji. Nigdy bym tyle nie dał za UMI, a co dopiero za niesprawdzone UMI.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Następna strona

Powrót do UMI